Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

SZACUN WŁADIMIRZE WŁADYMIROWICZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bierzmy przykład z Putina jak egzekwuje się prawo w Rosji

Wczoraj polsko-żydowskie media wyły ze złości i pokazywały obrazki jak to dyktator Putin brutalnie pacyfikuje demonstrację organizowaną przez "demokratyczną opozycję". Wielu zapewne uwierzy w tą nachalną propagandę niczym z czasów Josepha Goebbelsa.

Tzw. "demokratyczna opozycja" zwołała na sobotę marsz niezadowolonych z tego, że niektórzy kandydaci nie zostali zarejestrowani w zbliżających się wyborach. System rejestracji i wybory kandydatów są uregulowane prawnie i wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Tymczasem grupa takich klonów jak Geremek, Kuroń Michnik chce siłą wcisnąć swoich żydowskich popleczników.

Zgoda na demonstrację została udzielona i to nie jedna bo w tym samym czasie odbywały się jeszcze dwie inne. Władze wydające zgodę przestrzegały organizatorów przed łamaniem prawa. Jeżeli prawo będzie łamane władze stanowczo i w odpowiedni sposób zareagują. No i wszystko było by w porządku. Ludzie przeszli pokrzyczeli i mieli się rozejść kiedy 500 osobowa grupa pedalsko-żydowsko-bolszewicka rzuciła hasło aby skierować się pod Pałac Prezydencki co uczyniła. Wtedy na jawne złamanie prawa (ten marsz w kierunku pałacu był nielegalny) wkroczyły władze porządkowe i zrobiły stanowczo acz w granicach prawa porządek z bandziorami. Dla wszystkich jest wiadome, że ta grupka chciała wywołać zamieszki o których by trąbił żydowsko -lewacki ZSRE

Brawo Panie Putin. Pokazałeś całemu światu i Polsce też jak należy reagować na złamanie prawa. Nie ważne kto protestuje czy to komuniści, żydzi czy liberalny motłoch. Każdy kto naruszy prawo, będzie odpowiednio potraktowany a potem ukarany grzywną lub parodniowym aresztem.

W prawosławnej Rosji marsze pedałów i zboczeńców są zabronione i nawet nie trzeba angażować sił porządkowych bo sami mieszkańcy Moskwy zrobią porządek z tą tęczową zarazą. A tymczasem w Polsce władze z tą tęczową hołotą obchodzą się jak z jajkiem, mając w dupie to, że obrażane są uczucia miliony katolickich rodzin. Natomiast przeciwników takich tęczowych spędów brutalnie się pacyfikuje. Widac to w TV gdzie garstkę zboków otacza potężny kordon nasłanych przez PIS funkcjonariuszy.

Jeszcze raz, szacun Panie prezydencie Rosji. Pokazałeś jak skutecznie rozprawiać się z bandytami łamiącymi prawo i za to są Ci wdzięczni Rosjanie, którzy w przygniatającej większości (ok. 77%) oddają na Ciebie głos w wyborach prezydenckich. My Polacy możemy tylko pomarzyć o takim prezydencie. Nasz prezydent ksywa księgowy wykonuje tylko polecenia prezesa i włazi żydom w tyłek bez mydła.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Wtedy na jawne złamanie prawa (ten marsz w kierunku pałacu był nielegalny)wkroczyły władze porzadkowe i zrobiły stanowczo acz w granicach prawa porzadek z bandziorami.Dla wszystkich jest wiadome,że ta grupka chciała wywołać zamieszki o których by trąbił żydowsko -lewacki ZSRE"

  5* dla Ciebie za wpis i następne 5* dla chłopaków, co zrobili porządek :-)

  Pozdro!
 • @Jasiek 11:28:12
  Dzięki .

  A teraz czekam na skowyt pisowskich siepaczy nienawidzących Putina i Rosji.
 • PISlicja
  U nas też Policja chroniła oficjale legalne marsze przed wybrykami huligańskimi czyli przed łamaniem prawa - ale jako że to nei po linii PIS'owskich oszołomów to jest skowyt
 • Brawo
  Tego mi brakuje w Polsce. JE Władimir Putin jest prawdziwym mężem stanu. A Duda? Jak był u swojego zwierzchnika Trupa, to bredził coś o tym, że Rosjanie nie mają męstwa. To ma być prezydent i dyplomata? Nawet Komorowski nie walił takich kretynizmów!! !
 • @zbig71 12:29:39
  "Putin jest prawdziwym ..."

  Wcale nie jestem pewien, że Putin tym wszystkim mikrozarządza. Rada miejska Moskwy po prostu trzyma się regulacji. Za mało ważnych podpisów - nie ma miejsc na liscie wyborczej.

  Sami osądzcie, przedstawicilele tzw. opozycji kłócą się z adminstracją miejską, na oficjalnym publicznym spotkaniu:

  https://www.youtube.com/watch?v=74Or4yd0zh0
 • @Pedant 12:48:06
  Pisałem ogólnie. Strasznie pan pedantyczny.
  Pozdrawiam.
 • @zbig71 13:06:20
  "Strasznie pan pedantyczny."

  Ktoś musi być. W naukach przyrodniczych, inżynierii itd .. wystarczy postawić kropkę czy przecinek w niewłaściwym miejscu i wszystko się sypie.

  Putin to nie cała Rosja, co go wyróżnia to finezja. Jeśli odejdzie to mistrza aikido zastąpi karateka albo nawet i bokser, i wszyscy będziemy poobijani.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Pedant 13:38:15
  To jest jakiś zespół ludzi, nie tylko Putin. Na Putinie koncentrują się media, bo jest prezydentem.
 • @zbig71 13:55:52
  Putin ma dobrą drużynę.
  Sztuką jest dobrać dobrą kompetentną drużynę.
  Sztuką jest wyeliminować karierowiczów, obcą agenturę utajonych wrogów zwłaszcza żydowskich bo są szczególnie zakłamani.
  Sztuką jest wykreować dobre drużyny na niższych szczeblach w wielu dziedzinach aktywności państwa.

  Putin jest tylko szefem tej głównej drużyny.
  Jak zabraknie Putina to nic się nie zmieni...
  to system a nie Putin.
 • @matterhorn
  Witam . Kurna oby w Polin tacy mężowie stanu byli .Salute . https://www.youtube.com/watch?v=4THVyLOwYU8
 • 5* .... JE Władimir Putin jest prawdziwym mężem stanu.
  ktopka
 • Witaj matterhorn
  Poprawiłem ortografię, zdjęcie, mogę promować.
  Jeżeli się zgadzasz, to daj swoją zgodę.
  Jeżeli nie, to przywrócę stan poprzedni.
 • Putina podziwiają zwykli ludzie na całym świecie.
  A tym "niezwykłym", co chcą rządzić światem, gula rośnie.
 • @zbig71 13:55:52
  Jest rzeczą oczywistą,ze przywódca kraju stara się dobrać do współpracy jak najlepszych ludzi.Ale pierwsze skrzypce gra sam Putin.To stara KGB-owska szkoła a tam idiotów nie szkolili.Można przypuszczać,ze część wspólpracowników Putina także przechodziła odpowiednie szkolenie

  No i jeszcze taka mała różnica miedzy Polską a Rosją.Przywódcy Izraela przyjeżdzają do Rosji po prośbie i liżą buty Putinowi.
  Natomiast przywódcy Izraela rzadko przyjeżdżają do Polski.Oni wzywają prezydenta czy premiera do siebie i tam wydają im polecenia a nasi usłużnie wykonują bez szemrania i z pocałowaniem w raczkę albo i gdzie indziej.
 • @matterhorn 08:33:01
  Dokładnie .
 • @Pedant 12:48:06
  Mam podobne obawy. Poczekamy do pazdziernika-listopada.
  Dziwna ta komitywa z Israelem i Lubaviczami.
 • @Paulus Aquarius 23:04:38
  To fakt. Nigdy sie nie wydurnil, jak "nasi".
 • @morgan 11:14:26
  Putin jest dyplomatą a Lubawicze w Rosji znają swoje miejsce. W Izraelu słyszy się język rosyjski- tylu byłych rosyjskich obywateli tam mieszka. Darzą sympatią Rosję. Zresztą po ostatnim utrąceniu Netanjachu widać, kto tam ma wpływy.
 • autor
  Putin zrobił ogromnie dużo dla Rosji i dla Rosjan, ale mężem stanu jednak bym go nie określał.

  Rosyjski mąż stanu Ukrainy by zachodowi nie oddał, a trzeba pamiętać, że Ukraina to kolebka Rosji.
  Wystarczyło w odpowiednim momencie wesprzeć Janukowycza choćby rosyjskim specnazem.
  W tym momencie Putin pokazał się małym człowieczkiem wystraszonym wizją amerykańskich sankcji.

  To pozowanie na zdjęciach jako twardziel to dziecinada.
  Takie zachowanie nie przystoi głowie rosyjskiego państwa.
 • @Oświat 11:58:05
  "Rosyjski mąż stanu Ukrainy by zachodowi nie oddał, a trzeba pamiętać, że Ukraina to kolebka Rosji."

  Rosja jest za słaba ekonomicznie aby wziąć Ukrainę na garnuszek. Wdzięczności by nie było, tylko kłopoty i pretensje.

  Co do kolebki, to Ruś się zaczęła na pólnocy, w rejonie Nowogrodu. Kijów został zdobyty na Chazarach, i był stolicą senioralną aż do czasu najazdów mongolskich i litewskich, czyli mniejszą część historii Rusi.

  Podobnie było z Polską, której kolebką był rejon Gniezna, Kraków był drugi, i został zastąpiony przez Warszawę. Jednak nie został doszczętnie zniszczony jak Kijów, więc ma bardziej uzasadnione podstawy do bycia uważanym za stolicę polskiej kultury.
 • @Pedant 12:20:23
  Z tym braniem na garnuszek to takie głupie, prymitywne gatki dla ubogich. Ukraina sama w sobie jest na tyle bogata, że pod dobrym gospodarzem szybko stanęła by na nogach.
  A Rosja z Ukrainą, jak wielokrotnie zauważał zachód, to już na pełną skalę mocarstwo światowe
 • @Oświat 12:42:50
  "Ukraina sama w sobie jest na tyle bogata, że pod dobrym gospodarzem szybko stanęła by na nogach."

  Niby tak, ale majdanowcy przekonali dużą część ludności, że Ukraina może szybko osiągnąć poziom życia Zachodniej Europy. "Dobry gospodarz" nie dałby sobie rady wobec takich oczekiwań.

  Jakie bogactwa ma Ukraina poza urodzajną glebą, manganem, żelazem oraz węglem?
 • @wercia 11:29:55
  a może to Putin zna swoje miejsce/ Sprzedał Serbów, sprzedał Kadaffiego, sprzedał Persów w 2008 za kawałek Gruzji
 • @Pedant 13:00:54
  te bogactwa starczą. I położeniem
 • @Wican 13:34:01
  Może tak a może mierzy siły na zamiary tak jak Trump: po grożbach w stronę Kima zlecił przegląd swoich zasobów zbrojnych, o czym pisały media, po czym zakolegował się z Kimem. Putin raczej jest w defensywie a na pierwszym miejscu stawia interesy Rosji.
 • @Jasiek 11:28:12
  Ode mnie też 5*.
 • @matterhorn 08:33:01
  Putin to chyba podpułkownik, a decydują generałowie
 • @wercia 13:43:21
  Zakolegwał się? Zięć mu pozwolił, nadzorcy Epstaina też mu wytłumaczyły
 • @Wican 14:49:24
  "Putin to chyba podpułkownik, a decydują generałowie"

  Jako rasowy mundurowy, zapewne szanuje opinie swoich generałów. Po to ich ma.

  Rosjanie ma wchodnią tradycję ustępstw i planowanych odwrotów. Tak pokonali Napoleona.

  Mistrz Lao Tsy:

  "Raczej defensywa niż ofensywa, raczej cofnąć się o krok niż pójść naprzód o włos za daleko; nie ma gorszej plagi niż wojna brawurowa: nie zwycięża się bitwami lecz taktyką i sposobem"

  Generał Sun Tsy:

  "Wróg idzie naprzód, my się cofamy; wróg się cofa, my niespiesznie idziemy za nim; wróg rozbija obozy, my robimy dywersję; wróg nuży się, my atakujemy"
 • @Pedant 15:44:08
  Putin to raczej pozer i showmen niż strateg.
  Ta fotka też o tym świadczy.
  Wsiadł na motor i kazał sobie zrobić zdjęcie. Nie w czasie jazdy bynajmniej, a jak siedział na motocyklu.
  My mamy wierzyć, że Putin pędził jak wicher na motorze i jakiś przypadkowy fotograf go wypatrzył i sfotografował.
  A to że siedzi i nigdzie nie jedzie widać po tym, że na tylnej oponie można odczytać Dunlop.
  No ale to jego zabawa nie nasza.
  Ja osobiście pajacowania nie lubię.

  https://iddd.de/AdminFotos/putinnamotorzej.jpg
 • @Oświat 16:05:24
  "Putin to raczej pozer i showmen"

  A Wowa rulit:

  https://www.youtube.com/watch?v=D695DaPPSZw
 • @matterhorn 11:34:10
  Jak widać, Towarzystwo Wzajemnej Adoracji jest swoim grajdole i chwali Zbrodnarza, który kazał wysadzić 2 bloki z rosjanami, żeby mieć pretekst do ataku na Gruzję!!!Ten terorysta i agent KGB doprowadził do nędzy swój naród i tylko grozi Zachodowi, że ma cudowną wunderwaffe i załatwi każdego! A to je"gówno prowda", jak mówił baca w Zakopcu!!!Gratuluję lewakom i oszołomom zachwytów nad tym "wybrańcem Boha"!
 • @zibi 16:45:12
  Czytelniku Gówna Wyborczego i słuchaczu WSI24 idź ty lepiej smrodzić do Sakiewicza.Tam jest twoje hazarskie towarzycho.
 • @Oświat 16:05:24
  Bo to jedno się zepsuło

  Ale reszta dwa było dobre i se jechał

  8-))))
 • @zibi 16:45:12
  "Zbrodnarza, który kazał wysadzić 2 bloki z rosjanami, żeby mieć pretekst do ataku na Gruzję!!!"

  Coś się wam pokiełbasiło, Zibusiu.
 • @zibi 16:45:12
  tobie coś "something pojebałoś"?
 • @All
  Podczas sobotniej zadymy żydo-bolszewików w Rosji do Putina zadzwonił Trump.Rozmawiali o pożarach na Syberi i wzajemnym handlu.O protestach nawet nie wspomniał ani słowem.Amerykańska gazeta WP napisała,że Trump ma te protesty w zadku i wcale go to nie obchodzi.

  Jak widać najwiekszy guru pisowskich oszołomów pokazał takiemu Huskiemu i Kamińskiemu środkowy palec ale oni dalej bedą mu włazić w dupsko bez mydła i chwalić pod niebiosa

  TRUMP NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM PUTINA
 • @zibi 16:45:12
  // że ma cudowną wunderwaffe i załatwi każdego! //

  Trzy dni temu się oficjalnie od tego sie odcinali
  Dziś już nie. bo wyszło to na jaw w zachodnich mediach (zdjęcia,filmiki,naoczni świadkowie)
  To 7 kolejny już nieudany test, a łączna ilość ofiar to 20 pracowników, wysokiej rangi wojskowych.
  To samo było parę tygodni temu z mini łodzią podwodną,


  WYBUCH MAŁEGO REAKTORA JĄDROWEGO
  Podczas testów na Morzu Białym na północy Rosji w ubiegłym tygodniu wybuchł mały reaktor jądrowy - podają media w Rosji, powołując się na oświadczenie Rosyjskiego Federalnego Ośrodka Nuklearnego w Sarowie.

  Centrum wyjaśniło w oficjalnym komunikacie, opublikowanym w niedzielę w lokalnej gazecie w mieście Sarow, że reaktor był częścią silnika rakietowego na paliwo ciekłe. Sarow jest miastem zamkniętym i ważnym ośrodkiem nuklearnym w obwodzie niżnienowogrodzkim.

  Ośrodek poinformował, że przygotowania do testów nowej broni trwały ponad rok.

  W poniedziałek w Sarowie odbył się pogrzeb pięciu pracowników Ośrodka, którzy zginęli w katastrofie w obwodzie archangielskim. Szef Rosyjskiej Państwowej Korporacji Energii Jądrowej (Rosatom) Aleksiej Lichaczow poinformował, że zginęli oni podczas testów nowego "wyrobu specjalnego".
 • @Pedant 16:15:20 - "A Wowa rulit:" ----- Dokładnie :) niestety dla Słowian :(
  .  https://chelorg.com/wp-content/uploads/sites/5/2017/09/cc0893f392cace975cf532f935af129c.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Husky 19:33 "Centrum wyjaśniło w oficjalnym komunikacie, opublikowanym w niedzielę", że wybrano swojaka z "wyrobu specjalnego"
  .
  https://live.staticflickr.com/4204/34829302655_c55e3c6d93_b.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Oświat "Putin to raczej pozer i showmen niż strateg" Kto po za Putinem kocha motory USA "Harley David-son = Harlej syn Davida?
  .
  1.) - "Cossacks TEXAS" = " Kozacy z Teksasu"


  2.) - "Hells Angels" = "Aniołowie Piekieł"


  3.) - "Sons of Snarchy" = "Synowie Anarchii"


  1
  https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/150519102427-01-waco-shooting-0519-full-169.jpg


  2
  http://www.nydailynews.com/resizer/geHgcJ7mDBPzvzIyuBhg2z7WttY=/800x506/top/arc-anglerfish-arc2-prod-tronc.s3.amazonaws.com/public/64Q7XICI5ODICJ4OGOPSLDS65A.jpg


  3
  https://i.pinimg.com/originals/ad/04/b0/ad04b014142467680fcd0df0bfc1a0d5.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 19:43:38
  Paskudzicie na tym wątku też? Trzeba się stąd zmywać :(
 • @Krystyna Trzcińska 19:43:38
  A Słowianie to kto, to ci co swoje pejsy pod jarmułką chowają?
 • @matterhorn 16:55:10
  Czy ty jesteś Polakiem??? Bo mam duże wątpliwości.St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałe,. że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
 • @Pedant 17:11:18
  Ty jesteś pedant,jak z koziej dupy trąba!!! Poczytaj na odpowiednich forach o zbrodniach kagiebisty na własnym narodzie, to może ci rozum wróci!!!
 • @Husky 19:33:15
  Co ty, Patrioto robisz w tym , lewackim towarzystwie???
 • @zibi 20:26:49
  Też jestem ciekawa. Husky! Co Ty tutaj robisz?
 • @Husky 17:03:46
  Bo to jedno się zepsuło
  Ale reszta dwa było dobre i se jechał

  Husky jesteś nie tylko bystry ale i z poczuciem humoru.
  Boże też być, że tym jednym hamował na zakręcie.
 • @fretka , zibi
  Też jestem ciekawa. Husky! Co Ty tutaj robisz?

  Jak to co. Bawi się z Putinem.

  https://img5tv.cdnvideo.ru/shared/files/201710/1_601141.jpg

  https://media.nakanune.ru/images/pictures/image_big_27313.jpg
 • @fretka 20:46:01
  Czekalem na Ciebie
  8-))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031