Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

TO JUŻ WOJNA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnę słowa pewnego żydowskiego mędrca,cytuję z pamięci: "Dopóki Polacy nie zapłacą żydom 30 mld dolarów za utracone mienie będą upokarzani na każdym kroku i na całym świecie."

 

No i od kiedy polacy zaczęli kwestionować słuszność ustawy 447 momentalnie wzrosły ataki na Polskę i Polaków przypisując im niecne niepopełnione czyny z czasów wojny.Ostatnio V kolumna żydowska dała sygnał do ataku aby zaatakować  to co dla Polaków jest największą wartością,czyli KK i wiarę katolicką.

Za judaszowe srebrniki wynajęto twórców filmowych i artystycznych aby uderzyli w samo serce Polaków.To,że film Sekielskiego został zrobiony na zamówienie nie podlega dyskusji.Do swego filmu zangażował aktorów będących na usługach służb specjalnych i nie dziwota bo i sam Sekielski jest współpracownikiem żydowskich służb.Za darmo takich materiałów się nie otrzymuje.Za darmo co najwyżej można dostać w mordę.

Wszyscy księża przedstawieni w filmie byli tajnymi donosicielami czyli TW.Takiego denegerata można wykorzystać w dowolny sposób zmuszając go do składania zeznań pod dyktando służb.i to właśnie uczynili .śpiewali tak jak im służby zagrały..Są jeszcze zeznania "pokrzywdzonych,ale czy wiarygodne.To jest słowo przeciwko słowu.

Dziś się okazało,że w filmie miał wystąpić jeszcze jeden kluczowy aktor-świadek oskarżenia ale w ostatniej chwili został ten fragment z nim usunięty.A dlaczego został usunięty?? Ano okazało się,że wcześniej ten świadek wysłał list do Kurii żądając za milczenie 200 tysięcy złotych.To ja się pytam jaka jest wiarygodność tego aktora szantażysty?? Jaka jest wiarygodność pozostałych osób występujących w tym artystycznym dziele??

Przytoczę tu jeszcze sprawę niejakiego Lecha W. zwanego "Bolkiem".Kiedy się okazało,ze był TW i donosił do bezpieki na swoich kolegów większość uczciwych ludzi potępiła go i jego kłamstwa i tłumaczenia publicznie wyśmiano .Dziś jest człowiekiem niewiarygodnym i kłamcą Nikt mu nie wierzy poza garstką jego wyznawców.

Dziś gdy Sekielski przedstawił swoje diabelskie "arcydzieło" większość oglądaczy z you tube uwierzyło w przekaz płynący  z ekranu w którym rej wodzą tajni współpracownicy służb Wielu ludzi dało się zaczadzić w płynący przekaz skierowany właśnie do nich przez V kolumnę żydowską

Na koniec dodam,że dla mnie każdy zboczeniec czy to homoś czy pedofil(a znaczna część homosi to pedofile)zasługuje na pogardę i wykluczenie społeczne.Ponad to pedofilia jest czynem karalnym i każdym takim przypadkiem powinien zając się prokurator i sąd.a nie jakiś żydowski agent .U władzy było wiele ugrupowań politycznych i przez ostatnie 20 lat,żaden minister sprawiedliwości,żaden prokurator generalny nie kiwnął palcem w sprawie pedofili czy to w kościele czy innych zawodach.

Ta hucpa urządzona przez V kolumnę ma za zadanie osłabić a w dłuższej perspektywie zlikwidować wiarę i KK w Polsce.Kościół w Polsce to nie są tylko księża kościół tworzą Polacy wierni tego kościoła i każdy taki atak na KK jest atakiem na Polaków.Powtarzam jeszcze raz pedofilami czy to w kościele czy w innych grupach zawodowych ma zająć się prokurator i sądy.

Co niektórzy jeszcze twierdzą,że kościół ukrywał pedofili.Kościól ukrywał tak jak ukrywali to reżyserzy,aktorzy,prawnicy czy policjanci a ukrywali bo mieli taką możliwość stworzoną przez władze państwowe sejm czy prawo A kto te prawo uchwalał???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Jakbyś...
  ...mi to z gęby wyjął ...pozdrawaim z 5*
 • @trybeus 18:32:23
  Jeżeli ktoś uważa,ze te ataki na KK Smarzowskiego i Sekielskiego w filmach ,te sztuki teatralne propagujące pornografię i zboczenia te wystąpienia żydo-lewackich polityków jak Jeżdżewski i padalca Biedronia,który lata z tą agitką filmową i chce ją wyświetlać na murach budynków, to przypadek to albo jest niespełna rozumu ,albo jest idiotą.
  Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to,że tylu Polaków dało się nabrać na tą żydo-bolszewicką propagandę. No cóż Geoebelss też miał siłę przekonywania.
  Jak widać tu na NEON-ie do chóru żydo-esbeckiego dołączyło tutejsze grono sekciarzy jehowych zielonoświątkowców,czerwonoarmiejców i innego lewackiego badziewia.
 • @Hades 20:41:26
  Spuść z tonu Waść...
 • @trybeus 21:25:39
  "Spuść z tonu Waść..."

  1- jakiego TONU - to opis faktów z filmu i tego co po nim zaszło
  (a że ślepych sekciarzy boli to już nie moja broszka - trzeba było wcześniej przejrzeć na oczy)

  2- Bo co?
  Bo z lamentu, żalu, czy kato'ślepo'dupościsku mnie ADMINIE przeniesiesz do innej parafii?

  DAWAJ - to przecież takie WATYKAŃSKO/KATOLICKIE i zgodne z wytycznymi Watykańczyków urzędujących w Polskim Kościele Watykańskim
 • @Hades 21:32:05
  Nie denerwuj gościa bo oni naprawdę wywalają za drobniejsze przewinienia
 • @Hades 21:32:05
  Paszoł won żydobolszewicki śmieciu .Nie będziesz tu umieszczał ubeckich wstawek.Ty jesteś gorszym bydlakiem od tych TW występujących w filmie.
 • @matterhorn 07:18:19
  I znów matttter.ju usunąłeś moje/mój komentarz...
  Boli dupcia coooooo.......
  (może pomagałeś w weekend na plebanii ale nie możesz powiedzieć "w czym" bo obiecałeś że: "NIE POWIESZ NIKOMU" :)) :)) )

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031