Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jak zgnoić człowieka" czyli mistrzowska sztuka kłamstwa i manipulacji.

 

 Tego należało się spodziewać prędzej czy później.Oto przyjeżdża sobie parę lat temu z Australii jakiś kmiotek i zaczyna bruździć koncernom farmaceutycznym w Polsce które właśnie w naszym kraju osiągają niebotyczne zyski.No i przyjechał taki Jerzy Zięba i z roku na rok odbiera koncernom pacjentów a zyski topnieją w oczach.

Nie znam Pana Zięby i wiem o nim tyle ile wyczytałem w sieci.Jest inżynierem po studiach technicznych Na pewien dość długi okres wyjechał z Polski za chlebem do Australii tam początkowo imał się różnych zajęć a dodatkowo zaczął się interesować naturoterapią.Studiował też prace naukowe różnych lekarzy profesorów którzy prowadzili prace badawcze nad nowymi preparatami i metodami leczenia.Po dokladnej analizie tych prac doszedł do wniosku,że pewne środki i medody które w dość znacznym stopniu pomagały ludziom wyjść z choroby zostały zamiecione pod dywan a inne wrecz zostały zakłamane.

Po powrocie do Polski postanowił w jakiś sposób pomagać ludziom chorym i cierpiącym Swoje obserwacje i wnioski o których czytał zawarł w dwóch swoich książkach które wydał w Polsce.Dodatkowo jeździł po kraju z wykładami demaskując kłamstwa i nieprawidłowości naszej służby zdrowia.Efektem jego działalności są tysiące ludzi,którzy na własną rękę rezygnowali z zaleceń lekarzy a próbowali sposobów terapii jakie opisywał Pan Zięba w swoich książkach czy wykładach.Z jakim skutkiem tego nie wiem bo tego nikt nie badał.Natomiast na stronie internetowej u Pana Zięby jest dział 'Czy pomogło" gdzie są setki wpisów ludzi,którzy jednym krokiem byli już na tamtym świecie a wtej chwili cieszą się jak najlepszym zdrowiem.Dodam,że sam jestem żywym dowodem tego,że po terapii szpitalnej byłem pół inwalidą.Dzisiaj stan mojego zdrowia jest zadowalający i mogę normalnie funkconować .Dodam jeszcze,że Pan Zięba nie prowadzi żadnych porad lekarskich i terapeutycznych za pieniądze i jak sam mówi nie jest lekarzem i nie leczy ludzi.Każdy kto korzysta z porad Pana Zięby robi to na własne ryzyko i odpowiedzialność.Wiadomo,że człowiek to nie maszyna i każdy organizm reaguje różnie na specyfiki i jest rzeczą normalną,ze jednym pomaga a drugim nie a może nawet zaszkodzić ale takie jest ryzyko stosowania takich medykamentów i terapi skoro nasi lekarze i profesorowie mają to w dupie i nie badają skutków takich metod leczenia.

Dlatego też wczoraj żydobolszewicka TVN w programie "Uwaga" przysąpiła do ataku na Pana Ziębę który przyszedł do studia z ludźmi którzy zastosowali samowolnie i nie pod przymusem czy za kasę terapi zalecanych przez pana Ziębę.Dwóch lekarzy konowałów usiłowało zrobić z Zięby znachora i szarlatana a najważniejszą rzeczą było ukazanie na jednym czy dwóch przykładach jak to metody zalecane przez tego znachora doprowadziły do śmierci osób chorych.oczywiście zrobiono z niego też złodzieja który okrada ludzi sprzedając im swoje preparaty za grube pieniądze i na krzywdzie tych ludzi dorobił się milionów ale ani słowem nie wspomniano o fundacji i pomocy dzieciom chorym na padaczkę lekooporną.Pan Zięba znaczną  część zysku ze sprzedaży książek przekazał fundacji na zakup oleju konopnego który ratuje życie i zdrowie dzieci chorych na padaczkę..Stara i zgrana melodia tej ubeckiej telewizji.

Na koniec oczywiście był krótki reportaż o wielkiej epidemmi odry w Pruszkowie.gdzie jakiś konował i pseudoekspertka usiłowali przekonać widzów o tym,że odra to choroba groźniejsza od ospy i dżumy.a nieszczepienie dzieci to przestępstwo na żywym organiźmie .Jednym słowem stek kłamstw i bzdur..Oczywiście na temat szczepień nie pozwolono Panu Ziębie powiedzieć ani słowa po prostu kończąc program.

Nie znam Pana Zięby ale człowiek,który uratawał choć jedno życie zasługuje na szacunek i podziw a nie na zawiść pogardę i nienawiść.Ta telewizja sącząca jad nienawiści kłamstwa i obłudy powinna już dawno zniknąć z polskich ekranów telewizorów.

Brawo Panie Zięba robi Pan doskonałą robotę.Dzieci moich znajomych stosując pańskie zalecenia zapomniały co to grypa katar czy jakiekolwiek choroby przewlekłe czy wirusowe.Przez trzy lata żadne choróbska się ich nie czepiają .Dzieki Panu nasze dzieci będą zdrowsze a wtedy i społeczeństwo będzie zdrowe.Trzymam za Pana kciuki aby dalej krzewił Pan wiedzę zdrowotną w naszym narodzie.A to że będą chcieli Pana zniszczyć wszelkimi sposobami to było wiadomo od początku.Nie Pan pierwszy .Przed Panem byli Michałkiewicz,Sumliński,Braun,o.Rydzyk,czy J.Międlar.Ze wszystkich próbowano zrobić oszołomów,kłamców,antysemitów czy siewców nienewiści ale nie z nami te numery żydowizjo TVN

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zięba wystąpił w TVN ?
  w takim razie bardzo mu się dziwię.
 • Rosyjski pediatra: W Biblii nie jest napisane „nie wolno się szczepić”
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/727/20/7272000.jpg

  Wywiad z Aleksiejem Bessmiertnym, alergologiem-immunologiem, pediatrą.

  Narciarze
  © Depositphotos / Salajean
  Chromosom Y zanika. Mężczyźni wyginą?
  — Kilka razy natknąłem się na grupy na portalach społecznościowych o szkodliwości szczepień, gdzie podaje się jakieś niewyobrażalne przypadki śmierci niemowląt kilka godzin po szczepieniu i tak dalej. Jak należy rozumieć te grupy, może ktoś stoi za nimi?

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201808188619649-szczepienia-antyszczepionkowcy-sputnik/
 • @ikulalibal 15:06:32
  Zięba tłumaczył na FB że pragnie ze swoimi przekazami dotrzeć do jak największej ilości Polaków.Chciał się upewnić na ile mu pozwolą w tym przekazie.
 • @Talbot 15:15:49
  Talbocik nie ze mną te numery.Tak się składa,że mam w bliskiej rodzinie dziecko,które do momentu szczepienia było normalnym zdrowym dzieckiem.Po szczepieniu to dziecko wymaga całodobowej opieki.Pozostanie do końca życia niepełnosprawnym człowiekiem.
  Nie wiem jak bym postąpił gdyby to było moje dziecko ale najpewniej sam bym wymierzył sprawiedliwość.
 • @matterhorn 15:52:42
  Twierdzisz, że Sputnik kłamie?
  Być może - wygooglaj sobie : Rosja stoi za antyszczepionkową histerią.
 • @all
  Dzisiaj o 18,15 Zięba będzie mówił o szczepionkach i ataku TVN na jego osobę u Marcina Roli na "wRealu"

  Link do Roli: https://wrealu24.tv/

  Warto posłuchać.
 • @Talbot 16:03:44
  czosnek, duuuuża ilość czosnku pomaga na wszystko.
 • @fretka 16:07:51
  ale jest ważne żeby czosnek nie pochodził z Chin bo tamten nic nie warty.
 • @fretka 16:07:51
  Ha ha ha ha!!!
  Stanowczo zaprzeczam zbyt duża ilość czosnku jest absolutnie szkodliwa, powoduje mdłości,wymioty, uszkodzenie wątroby a w ostateczności utratę suwerenności.
  Żrą go tylko trolle z pewnego miejsca, tak że czuć nawet na forum!!
 • @fretka 16:14:51
  Świadkowie Jehowy też się nie szczepią - a mnie katolika szczepili wielokrotnie i żyję.
  Czosnek jem i jestem zdrowy - polecam.
 • @trojanka 16:25:06
  Tego nie wiedziałam ;)
 • @Talbot 16:26:14
  // a mnie katolika szczepili wielokrotnie i żyję.//

  Bo szczepili cię,przyznaje pochopnie i zupełnie niepotrzebnie,szczepionkami wyprodukowanymi w polskich wytwórniach farmaceutycznych.Które jak to w socjalizmie,nie miały za cel podstawowy zysk a jakieś bzdurne i niepotrzebne fantazje.
  Więc gdyby nawet nie było żadnego innego dowodu na szkodliwość szczepień sam możesz być takim przykładem.
 • @ikulalibal 16:33:49
  Może Pan Ryszard Opara zabierze głos jako lekarz?
  Szczepić się, czy nie szczepić?
 • @fretka 16:30:52
  To prawda.Wystarczy mieć nie powiem chory ale nawet osłabiony układ pokarmowy np po przebytym zapaleniu wątroby (żółtaczce) i już eliminuje cię to z grona konsumentów czosnku na długo jeśli nie na zawsze.
  Z czasem powraca kondycja do trawienia tłustych mięs, cięższych ciast czy słodyczy ale do czosnku nie.Nie wiem co za piekielny skład ma to warzywo.
 • @Talbot 16:26:14
  Ale jak to wytłumaczyć tym matkom których dzieci zachorowali bo nie szczepiły? Mam pomysł, umieścić tych wszystkich antyszczepionkowców w jednym pomieszczeniu z chorymi na dżumę albo tyfus i niech się uodporniają. No a jak wykituję to znaczy, że Bóg tak chciał, jak w średniowieczu.
  Niewdzięczny temat.
 • W temacie
  Zawiadomienie do prokuratury ws. wpisu Jerzego Zięby. "Odrąbałbym im te durne lekarskie łby"

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wpis-jerzego-zieby-jest-zawiadomienie-do-prokuratury/3wld87w

  Na Ukrainie jest epidemia odry, bo się nie szczepili.
 • Jak obraza, że ludzie rozpaczliwie szukają pomocy w chorobie!Umęczeni kolejkami, łaską z przyjęcia przez lekarza, też
  przemęczonego, ograniczonego "procedurami".Za "procedurami" kryje się zwykłe chciwe chamstwo,które nie pozwala lekarzowi wystawiać skierowań na badania, czy diagnostykę bo "przekroczył limit"i stara śpiewka którą słyszymy od lat około 30!!
  NIE MA PIENIĘDZY,NIE MA PIENIĘDZY, NIE MA PIENIĘDZY!!!
  Na inne cele są!!np.orliki,nagrody,podwyżki dla posłów,"sponsoring"w każdej dziedzinie / też medycznej/kogo się da/poza Polakami/.

  Limit to ostrzeżenie, żeby ograniczyć wydawanie pieniędzy na leczenie!!Polaków!!!
  Na diagnostyczne badania bezpłatne czeka się miesiącami, ja czekałam 1,5 miesiąca na tomografię,usg zapłaciłam sama!
  Jak zgroza, że ludzie boją się szczepionek,to należy przedstawiać ludziom do wglądu wiarygodne badania co one zawierają, skoro tak bardzo są naciski na szczepienia!
  Trzeba postępować uczciwie, wtedy ludzie nie stracą zaufania,do lekarzy, NFZ, Ministerstwa Zdrowia!
  A swojego czasu ,były nawet zakusy dotyczące zakazu sprzedaży ZIÓŁ!!nie nie maryśki, ale rumianku czy szałwii!
  Obecna epidemia odry, od co najmniej roku pisałam na forum o rozwijającej się epidemii na Ukrainie, info było ze źródeł ukraińskich!
  TO polskie władze tego NIE WIEDZIAŁY???przyjmując miliony tamtejszych imigrantów należało szczepić na granicy na ich koszt lub pracodawców!w większości zachodnie korporacje.Teraz z naszych składek,finansujemy im robotników!
  Mówi się, ze przymuszanie do szczepień jest spowodowane tym,że chcą upchnąć szczepionki bo nie "idą"
  Oprócz odry jest tam jeszcze parę epidemiologicznych niespodzianek!!
  To się źle skończy!
  Zięba pojechał ostro,ale skoro facet próbuje pomóc ludziom, to należy go zniszczyć????!On proponuje oczyszczenie i wzmocnienie organizmu, żeby próbował przypadki np.grypowej infekcji wirusowej zwalczyć sam!
  Mądrze stosowane zioła ,mogą wiele, oczyszczona np. szungitem woda itp.
  Lepiej niech się zajmą likwidacją smogu , bo ludzie padają od tego gęsto!

  http://gosc.pl/doc/4633680.12-proc-zgonow-w-Polsce-powiazanych-ze-smogiem
 • @Talbot 16:26:14
  " - a mnie katolika szczepili wielokrotnie i żyję.
  Czosnek jem i jestem zdrowy - polecam. " No teraz wiem dlaczego masz taki zryty beret . :)))))
 • @Talbot 16:38:51
  Na odrę nie szczepić . Mur na granicy z banderopitekami zatrzyma ten syfilis .Salut .
 • @Talbot 16:51:28
  Jest bo to debile . :)
 • @Repsol 17:02:21
  Mają już kwarantanne z powodu wąglika, w okręgu odeskim!Czekamy na wąglika??
  https://24tv.ua/ru/v_ukraine_zafiksirovali_opasnuju_infekciju_vveden_karantin_n1040783

  https://youtu.be/8cF_0aIwU18

  https://youtu.be/ohZL02obSko

  https://youtu.be/N6yYJE7Lk10
 • @trojanka 17:15:46
  https://www.wprost.pl/prime-time/seriale/247474/cholera-na-ukrainie-liczba-chorych-rosnie.html , https://natemat.pl/227985,dramatyczna-sytuacja-na-ukrainie-w-zwiazku-z-gruzlica-to-zagrozenie-ze-ludzie-zarazeni-trafiaja-do-polski , https://www.newsweek.pl/swiat/na-ukrainie-szaleje-epidemia-swinskiej-grypy-czy-dotrze-do-polski/pw7tb0f Tych zjeb.w należy oddzielić od cywilizowanego świata . Salut .
 • @Repsol 17:28:15
  Trzeba będzie sięgnąć po ludzi z Bangladeszu

  https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/odplyw-ukraincow-zmiany-w-przepisach-niemiec-komentarz-zpp/gh548h8
 • @Repsol 17:28:15
  Minister Zdrowia O krainy zaleca leczenie muzyką!
  Przywieziona oczywiście z USA!Jej rodzinka czmychnęła po wojnie do Niemiec a potem do USA!!!
  Zmasakrował system opieki zdrowotnej na Krainie.
  https://znaj.ua/ru/politics/172742-ulyana-suprun-b%D1%96ograf%D1%96ya-%D1%96-skandali-m%D1%96n%D1%96stra-ohoroni-zdorov%27ya

  https://znaj.ua/ru/society/173693-suprun-maye-namir-likuvati-ukrajinciv-muzikoyu
 • @Talbot 17:46:25
  Co oczywiście twój patron robi . https://www.skarbiec.biz/gospodarka/rynek-pracy/pracownicy-z-indii-przybeda-liczniej-do-polski.html
 • @Repsol 17:28:15
  Jak mają takiego ministra zdrowia jak Suprun to co się dziwić.
  https://www.youtube.com/watch?v=WbRw-bP8V4Y
  Może tu chodzi o całkowitą eksterminację Słowian.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ulana_Suprun
 • @Talbot 16:03:44
  A co mnie obchodzi co robi Rosja.Tu jest Polska i mówimy o polskich problemach.Jak ci pilno do tej Rosji to jedź tam w pisdu i nie wracaj.
 • @Talbot 16:38:51
  Nie pieprz bzdur .Problemem nie jest szczepić czy nie Problemem jest aby szczepionki były bezpieczne dla polskich dzieci
  Dopóki w szczepionkach będą trucizny,obce DNA płodów dziecięcych,retrowirusy.i inne syfiory.Dopóki nie zaprzestaną testowania szczepionek na polskich dzieciach przed dopuszczeniem ich na rynki UE.Doputy żadne dziecko nie powinno być zaszczepione
  Szczepionki przeciw grypie w ogóle nie przeszły żadnych testów klinicznych nie wiadomo jaki skutek mogą wywołać za lat 5 czy 1o lat i tym syfiorem szczepi się polskich emerytów i rencistów teraz nawet w promocji za darmo możesz przenieść się na tamten świat.
 • @fretka 18:00:46
  Lepiej pomyśleć co przy naszym korycie robią , że na to pozwalają . Salut.
 • @fretka 16:40:16
  Moje dziecko chorowało na odrę bo kiedyś nie było szczepionek i nie zaraził ani brata ani siostry i wyrósł na wysokiego zdrowego chłopa. Znam setki osób które także chorowały i nic im się nie stało.
 • Ogromna kasa idzie na zniszczenie p.Zięby
  Przeczytajcie książki, wszystko co napisał jest podparte badaniami naukowymi z Zachodu, podaje linki do źródeł. Kto normalny uzna zachorowanie kilkunastu osob ( w tym szczepionych) w 37 mln. populacji za epidemię. Odry się nie leczy, sam organizm zwalcza, o ile nie ma innych poważnych schorzeń. Też chorowałam w latach 60tych jak i moi rówiesnicy i mamy odporność na całe zycie. Słucham dzis Radia Gdańsk, w każdych wiadomościach sączą podprogowy przekaz, straszna odra, a jednoczesnie podaja, że ukraińskie dziecko już ok. i czterech Ukraińców z Kwidzyna też w dobrej formie. Ale będą pracowników szczepić, oczywiscie za nasze pieniadze. I nie wierzę, że to przypadek, że nakręca sie panikę ws. lekkiej choroby, gdy procedowana ma być wolnościowa ustawa o szczepieniach, a Zięba twierdzi, że szczepionki MMR tracą ważność pod koniec br. Dlaczego nie ma takiej psychozy w państwach ościennych?Poczytajcie prof.Majewską o polskich dzieciach-królikach doświadczalnych https://wolna-polska.pl/wiadomosci/medyczny-wyzysk-polskich-dzieci-prof-maria-dorota-majewska-2018-11
 • @all
  A teraz idę oglądać na żywo Ziębę u Marcina Roli wRealu24TV
 • @matterhorn 18:18:15
  Stream Live . :) https://www.youtube.com/watch?v=NApZkYhzHXQ
 • @matterhorn 18:16:12
  Oprócz odry są też inne choroby. Bardziej zakaźne.
  https://www.rbc.ua/static/img/7/7/778969_833_750_id11661_650x410_650x410.jpg
  http://argumentua.com/sites/default/files/imagecache/Full_tekst_600x/article/588b3ae6b6458-0001-2e852.jpg
 • @fretka 18:30:47
  Na Indian wystarczyło kocy zakażone ospą. Stara metoda, sprawdzona i skuteczna.
 • @matterhorn 18:12:28
  "Nie pieprz bzdur .Problemem nie jest szczepić czy nie Problemem jest aby szczepionki były bezpieczne dla polskich dzieci"

  Nie znam się na szczepionkach, więc nie będę się wypowiadał. Każdy medal ma dwie strony.
 • @
  http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly/bioterroryzm
 • Obejrzałem, wysłuchałem
  Wszyscy lekarze, to niedouczone tłumoki.
  Do wyleczenia odry jest potrzebna cała tablica mendelejewa - a sepsa sama się wyleczy.
 • @Krystyna Trzcińska 18:56:55
  U mnie nie będziesz smrodził przebrzydły trolu.Jak chcesz się wysrać to idź do wychodka a nie sraj w domu do którego przyszedłeś w gościnę.
 • @Krystyna Trzcińska 18:56:55
  Wlewy z witaminy C (zapewne tylko z tej pozyskiwanej z dzikiej róży 300g za 140 zł – okazja). Proszę spróbować kupić , następnie dyskutować .Pozdrawiam. https://2.allegroimg.com/s512/03d230/175e17c7407c9425f04e78be5a92
 • Proszczepy to sekta pseudoreligijna
  "Film który musi zobaczyć każdy rodzic. ROZPOWSZECHNIAJ TEN FILM,.. TO CHRZEŚCIJAŃSKI OBOWIĄZEK ! Andrew Wakefield angielski lekarz który pierwszy odkrył związek szczepień z autyzmem. Za to odkrycie został pozbawiony możliwości wykonywania zawodu i oskarżony o kosmiczne odszkodowania. Andrew uciekł do Stanów Zjednoczonych gdzie uczestniczy w społecznych protestach przeciw szczepieniom i zmowie korporacji."

  Nie do końca odkrył związek szczepień z autyzmem, ale w uproszczeniu może być.
  "ACTIVECO - film ZASZCZEPIENI dr Wakefield (VAXXED) lektor PL"

  https://vimeo.com/269951869

  No i dr Jaśkowski:
  https://www.youtube.com/watch?v=LMj5lfVkJFU&feature=youtu.be
 • @ jan
  -Moze zaczac by od tego ze Zieba ameryki nie odkryl zanim sie pojawil bylo mnustwo stron i ludzi ktorzy tym problemem sie zajmowali, on jakby przejol rynek i wykreowal sie na nr1 popelnia tez wiele bledow np polecal w jakiejs ksiazce stosowanie chemioterapi, tzw suplementowanie to nabijanie baranow na kase,np moda na witamine c probowalem ta niepowarzna schizofrenie intelektu wyprostowac ale wlasnie takie autorytety jak Zieba to promuja [Tombak jej nie zaleca i uwaza ze szkodzi a w medycynie alternatywnej siedzi gdy Zieba jeszcze byl w pieluchach],a prawda jest taka ze witamina C w duzych dawkach szkodzii jest zupelnie niepotrzebnaale tego Zieba nie mowi bo biznes sie kreci.Logika jest prosta ze nawet idiota pojmie ale wielu nie moze niestety ,jesli w mleku kobiety -matki jest tylko[ to moje spostrzezenie nie Zieby]3-4 tysieczne grama w 100ml i dziecko normalnie sie rozwija w intensywnym jego okresie to znaczy ze ta ilosc przeliczeniowo na mase ciala w zupelnosci wystarcza,przyjmowanie dawek kilka tysiecy razy wiekszych od ilosci w mleku jest objawem glupoty,owszem jednorazowo mozna podac duze dawki bo mikroby najprawdopodobniej sa blokowane w rozwoju przy duzych stezeniach zreszta wiele substancji tak dzial pozatym metody weryfikacji sa subiektywne[ pies jak chory pije wode i tez wyzdrowieje a gdyby ktos podal mu relanium to ten ktos bylby przekonnany ze to relanium uzdrowilo psa ] ale nie moze byc to stale podawane.Podobnie z wit D.Lykaja jak opetani a przeciez wystarczy makrela i sledz dobre mleko i niesa potrzebne zadne suplementy co do ktorych nie wiadomo kto je produkuje i z jaka intencja Tak wiec zwolemnicy tzw suplementacji staja sie takimi samymi benificjentami jak koncerny farmaceutyczne ludzkiej niewiedzy i braku elementarnej logiki.w sty gramach czarnej pozeczki jestprawie trzykrotna ilosc normy dziennej C duzo jej w natce pietruszki aroni wiec po co u licha propagowac suplementowanioe chemicznym badziewiembo wiekszosc tzw wit C to wlasnie syttetyk....wiadomo o co chodzi jak niewiadomo o co chodzi..
 • @Repsol 19:22:03
  Tu jest lepsza i w lepszej cenie, 80g za 120 zł, w osłonie azotu, w butelce o odpowiedniej pojemności, do sporządzania roztworu w celach...
 • @rysio 20:19:21
  Która i gdzie , nic nie widać . Pzdr.
 • @jan 20:12:22
  "-Moze zaczac by od tego ze Zieba ameryki nie odkryl zanim sie pojawil bylo mnustwo stron i ludzi ktorzy tym problemem sie zajmowali, on jakby przejol rynek i wykreowal sie na nr1"
  Mało tego, pociągną za sobą lekarzy, którym otworzył oczy.
  " popelnia tez wiele bledow np polecal w jakiejs ksiazce stosowanie chemioterapi, tzw suplementowanie to nabijanie baranow na kase,np moda na witamine c probowalem ta niepowarzna schizofrenie intelektu wyprostowac ale wlasnie takie autorytety jak Zieba to promuja [Tombak jej nie zaleca i uwaza ze szkodzi a w medycynie alternatywnej siedzi gdy Zieba jeszcze byl w pieluchach],"
  Doucz się, Szanowny, to może uratować życie:
  Dr Thomas E. Levy - Leczenie Witaminą C - Wystąpienie na Wiośnie Zdrowia: https://www.youtube.com/watch?v=EhYrWV0XMZo
  Zwykła Niezwykła WITAMINA C dr Iwa Jonik
  https://www.youtube.com/watch?v=fulUiMleN-Q
  "prawda jest taka ze witamina C w duzych dawkach szkodzii jest zupelnie niepotrzebnaale tego Zieba nie mowi bo biznes sie kreci.Logika jest prosta ze nawet idiota pojmie ale wielu nie moze niestety "
  Jak sobie Szanowny obejrzy, zrozumie, to stwierdzi, że 3,14erdoli jak potłuczony. 20kg pies potrafi w razie potrzeby wytworzyć ok 20g vit c na dobę. Wychodzi ok 1g/Kg masy ciała. Opakowanie Zięby zawiera 80g vitC, czemu? jakieś wnioski? Skąd powiedzenie: "Goi się jak na psie"?
 • @Repsol 20:35:43
  Bo link mi coś zeżarło...
  https://ukryteterapie.pl/kategoria/inne/askorbinian-sodu-80g
  Te w gotowych roztworach podlegają jakiejś przemianie po pewnym czasie, zmieniają kolor. Ta jest suchym proszkiem, w osłonie azotu.
 • @rysio 20:49:17
  Dobrze działa razem z tym .Przerobiłem na sobie . Polecam na odporność .Salut .http://vitadrip.com.pl/kroplowka/glutation-tad-600/
 • @matterhorn
  Obcego jak zwykle system zgnoi .Pozdrawiam.
 • @Talbot 15:15:49 W Biblii nie jest też napisane, że należy się szczepić
  Ten film przestawia prawdę nt. skutków szczepienia, o których nie mówi się w mediach:
  https://www.youtube.com/watch?v=6-saxXY6T7Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR38UzJRdYjycQ5AGD5Cocbt9aRgpaRqFXFHXQ0rp530Zp-pzxeiXn902qQ

  a tutaj o niedawno nagłaśnianej rzekomej epidemii odry. Okazuje się, że zachorowali na nią ludzie zaszczepienie przeciwko tej chorobie:
  http://stopnop.com.pl/oswiadczenie-odra/
 • @jazmig
  Po Czarnobylu niestety nastąpiły tzw. modyfikacje chorób , no i mamy to co nam zafundowano . Prawda ?.
 • @Repsol 21:05:32
  Dzięki. Na razie A,D,E,K2-mk7 i C mi wystarcza. Pozdrawiam.
 • @rysio 21:56:25
  Pozdrawiam młodego .Salut. :)
 • @Repsol 21:05:32
  brałeś to ?

  Jak przerobiłeś? Czy wnioskowanie o efektach jest prawidłowe?
 • @jan 20:12:22
  Pierdzielicie hipolicie!

  Zięba nikogo nie leczy bo nie jest lekarzem on tylko na podstawie badań naukowych ogólnie dostępnych opisał prozdrowotne działania witamin i preparatów oraz metod leczenia,które z niewiadomych powodów zostały zabronione lub wycofane z użycia.
  Na wszystkie swoje tezy załącz w książce odnośniki do badań klinicznych i naukowych.Powtórzę jeszcze raz On nikogo nie zmusza i nie namawia na siłę do stosowania jego metod.Nie chcesz nie stosuj ale nie zabraniaj tego innym i nie szydź z nich.Wpierdzielaj wiaderkami czarną porzeczkę i pęczkami natkę pietruszki które po opryskach wyjałowieniu ziemi i chodowaniu warzyw na wacie szklanej zawierają minimalnąilość witamin.Życzę smacznego.
  Jeżeli już stawiasz tezę,że witamina c szkodzi w nadmiarze to podaj odnośniki do badań które potwierdzą twoją tezę albo zamilcz kłamco bo ja mogę przytoczyć choćby badania dr.Klennera który wysokimi dawkami witaminy c wyleczył ponad 30 tysięcy osób.

  Jest rzeczą naturalną,że każdy chciałby jeść zdrowe i pełne witamin owoce i warzywa.W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe. Oferowane produkty rolne produkowane masowo zostały w znacznej części pozbawione witamin i minerałów.I dlatego człowiek powinien uzupełniać brak witamin suplementami.Ale z drugiej strony chęć łatwego zarobku sprawia,że część nieuczciwych producentów suplementów produkuje towar niskiej jakości albo stosuje niedozwolone preparaty.Tu nie ma żadnej kontroli czyli tzw.wolna amerykanka i kupując suplementy trzeba koniecznie sprawdzać i producenta i zawartość składników.
 • @matterhorn 10:55:57
  tylko jak to robić, sprawdzać z głową?
 • @interesariusz z PL 09:39:14
  PW. Salut.
 • @autor
  Chyba cos mieszsz ja nie twierdzilem w swoim komentarzu ze Zieba kogos leczy bo wiem ze przynajmniej oficjalnie taka postawe werbalizuje. Mysle ze dla kazdego odrobine myslacego czlowieka argument ze w mleku matki -kobiety jest tylko 3-4 mg [4 tysieczne grama] swiadczy niezbicie ze ta ilosc jest naturalnie zaprogramowana iloscia jaka jest niezbedna do prawidlowego rozwoju i zycia dziecka po przemnozeniu przez ilosc wypijanego mleka dziennie i wage czlowieka doroslego otrzymamy zblizona wartosc potrzebnej wit C. Bo pamietajmy organizm czlowieka jej nie produkuje tym samym ta ilosc jest wielkoscia optymalna dla zdrowia czlowieka. proba obalania tej prostej logiki raczej zle swiadczy o mozliwosciach analitycznego obrazowania zeczywiostosci. Prosze odszukac artykol dr Tombaka w temacie witaminy Ci poczytac i wyrobic sobie swoje zdanie a nie powtarzac banialuki.Nie neguje dzialania duzych dawek jednorazowo choc watpie czy wlewy syntetycznej wit C cos zmieniaja. Polecam ponizwszy art

  Czym grozi pakowanie w siebie dużych ilości Wit.C - Humel
  humel.pl/2016/08/09/czym-grozi-pakowanie-w-siebie-duzych-ilosci-wit-c/
  9 sie 2016 - Panuje ogólne przekonanie, że człowiek potrzebuje przyjąć dziennie 1000mg (1g) witaminy C. Nie wiem kto to wymyślił i jakie jedzenie tyle ...
 • @ rapsol
  Piszesz ,,Po Czarnobylu nastapila modyfikacja chorob,, Oczywiscie piszesz bzdory.Poczytaj sobie na stronie kodluch wordpres .com na temat amerykanskich osrodkow broni biologicznej i nad czym pracuja. W Gruzji byl;o wiele zgonow zwiazanych z tymi eksperymentami. Byl tez art na sputnikuart jako oficjalny komunikat wladz Rosji zaniepokojonych rodzajem badanw tych osrodkach ,byly tez sygnaly i opisy chorob jakie wybuchaly na Ukrainie ktore definiowano jako nieswoiste ze wskazaniem na manipulacje laboratoryjne
 • @matterhorn 15:52:42
  Zapoznaj się z pojęciem akumulatora orgonu / koc orgonowy , zbuduj i trzymaj tam to dzieciątko. Do pozytywnego skutku. Bo o czym twierdzą naukowcy co 9 miesięcy każda komórka wymieniana jest na nową i starczy zmienić matryce energetyczną co odbudowuje wg zastanego wzorca
 • @fretka 16:40:16
  jak zwykle u otumanionych reklamą/propagandą mieszasz bez sensu. Odra to choroba śmiertelnie groźna dla całych populacji. Ale w Amerykach przedkolumbijskich, bo dzisiejsza populacja już uodpornione naturalnie prapra wnuki tych co przeżyli ta chorobę. U populacji euroazjatyckiej ta selekcja wystąpiła kilka tysięcy lat temu. Tyfus......starczy rozprawić się z wszawicą i choroba niegroźna. Dżuma to jest tylko w wojskowych laboratoriach przebudowywana na broń biologiczną, ale i tu wystarczy wyeliminować szczura wędrownego czy zwyczajnie odpchlić zwierzaki. Czyli higiena higiena i jeszcze raz higiena. Zrozum to tylko kilkanaście zł miesięcznie na środki czystości. A nie gruba forsa na szczepionki o nieznanym składzie działaniu etc.
 • @Talbot 16:51:28
  blokada informacyjna . Faktycznie właśnie szczepili bo WHO dała . efekt to właśnie epidemia bo po szczepieniu powinna być kwarantanna bo jest się przez parę do kilku tygodni nosicielem i aktywnie zaraża innych

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031