Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

O.RYDZYK ZACHODZI JUDEJCZYKÓW OD TYŁU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnio było głośno o wizycie O.Rydzyka w ambasadzie Izraela i różne niesprawdzone spekulacje na ten temat krążyły w sieci

 

 


 Zapewne wielu blogerów pamięta hasło pana Michałkiewicza" judejczycy zachodzą nas od tyłu" kiedy pisał o próbie wyłudzenia przez żydów od Polski 64 miliardów dolarów.Okrzyknięto go wtedy największym antysemitą w Polsce.Tym razem to ojciec T.Rydzyk idealnie zastosował się do tego hasła lecz odwróconego o 180 stopni.To ojciec Rydzyk zaszedł judejczyków od tyłu i podziwiam sposób w jaki to zrobił.
Jak wiadomo ociec Rydzyk wybudował w Toruniu piękną świątynię a w niej umieścił nazwiska Polaków ratujących żydów w czasie II WŚ.Na uroczystą konsekrację świątyni zaprosił ambasadora Izraela w Polsce panią Annę Azari.Po skończonej mszy ojciec Rydzyk oprowadził panią ambasador po świątyni i pokazał jej tablice upamiętniające Polaków,którzy zapłacili życiem ratując żydów.Pani ambasador spodobała się ta inicjatywa i po krótkiej rozmowie zaprosiła ojca Rydzyka do ambasady Izraela aby szerzej omówić ten projekt na co z ochotą przystał ojciec Rydzyk.Kiedy o.Rydzyk odwiedził ambasadę media w Izraelu dostały szału i z pianą na ustach grzmiały jaką to czelność miała pani Ambasador zapraszając tego wściekłego antysemitę do Ambasady Izraela

Jak wiadomo kiedyś jeszcze jak nie było TV Trwam w RM w Rozmowach Niedokończonych kilkakrotnie padały mocne oskarżenia w stosunku do żydów,którzy rozpanoszyli się w Polsce.Po tych audycjach naczelne media RP z TVP na czele rozpętywały nagonki na ojca Rydzyka zarzucając mu antysemityzm,ksenofobię i sianie nienawiści.Jego radio objęto 25-godzinnym na dobę nasłuchem,a co niektórzy wysyłali pisma do Papieża żądając zamknięcia tego "szkodliwego"radia.
Redemptoryści nie podlegają Episkopatowi Polski tylko mają swoje władze w Watykanie i Papież tam przekazał sprawę a Przełożony Generał Redemptorystów postawił sprawę (za namową watykańskich judejczyków) aby RM raz na zawsze skończyła z antysemityzmem bo inaczej na miejsce ojca Rydzyka przyjdzie odpowiedni Redemptorysta.I tak w sprawie żydów ojcu Rydzykowi zamknięto usta,chociaż jeżeli ktoś kto słucha RM może zauważyć jak sprytnie te zakazane treści są przekazywane.Ojciec Rydzyk bardzo często na antenie mówi dwuznacznie w czyich rękach są media i kto dzisiaj rządzi w Polsce.

I teraz kilka słów do opluwaczy ojca Rydzyka m.in Kosiura zawiszy.rouxa i innych,którzy rzucają kamieniami w tego księdza i wylewają kubły pomyj na jego głowę.Czy któryś z was kiedyś miał odwagę pojechać do Torunia i porozmawiać z tym człowiekiem?Nie wy tylko potraficie powielać i sączyć kłamstwa,które wytwarzają niepolskie media.Ten człowiek bije was na głowę swoją inicjatywą tworzenia i pomagania ludziom,wy nawet nie jesteście godni czyścić mu butów.
Czy któreś z was łajdacy wie ile kosztuje utrzymanie telewizji na multipleksie.Ile kosztuje utrzymanie rozgłośni radiowej.szkoły wyższej,wybudowanie i utrzymanie świątyni czy geotermii? To są miliony złotych.I co ? Myślicie,że te miliony to ojciec Rydzyk zbierze od tych biedaków rencistów czy emerytów.Dlatego też w pewnym momencie,kiedy wstrzymano mu dotacje musiał zapożyczyć się w zakonie a jak wiadomo pożyczki trzeba zwracać.
Dlatego też ojciec Rydzyk postawił na PIS bo miał gwarancję,że jak dojdą do władzy to odzyska część utraconych dotacji i jak widać spryt i przebiegłość Redemptorysty przyniosła rezultaty.Co niektórzy mają za złe o.Rydzykowi ,że nie popiera RN i szerokiej prawicy ,ale w interesach liczy się kasa a nie sympatie.Dzieła o.Rydzyka są dziełem jego życia i zrobi wszystko aby te dzieła trwały a jak wiadomo nie ką
sa się reki,która podaje jadło.

Kto słucha RM i ogląda TV Trwam ten widzi,że nie ma w Polsce tak propolskich i patriotycznych mediów .To uczelnia w Toruniu kształci polską patriotyczną młodzież.Dlatego też dla wielu jest to solą w oku i robią wszystko aby zniszczyć to co o.Rydzyk zbudował,ale wam się to nie uda.Jak pokazał o.Rydzyk ma dość siły aby znieść tą gehennę jaką doświadczył od złych ludzi.

Na koniec dodam,że jestem tylko zwykłym szarym słuchaczem mediów toruńskich i raz tylko byłem w Toruniu,gdze miałem możliwość porozmawiania z Redemptorystą ,który pomaga w utrzymaniu i prowadzeniu tego dzieła.

O Rydzyk jest szarym zwykłym Redemptorystą,który nad sobą ma przełożonych i musi im być posłuszny.Poza tym wbrew oszczerstwom nie może posiadać majątku.Noce spędza w zakonnej celi jak każdy Redemptorysta.

 
 

KOMENTARZE

 • biedak
  No to wyjaśniło się. Biedny Rydzyk jest obserwowany i nie może powiedzieć nic złego na Żydów. Rosjan za to opluwa zapewne również tylko dlatego, że biedaczysko musi. PiS Rydzyk popiera, bo to mniejsze zło. itd itd. Niedługo nie będzie żadnej różnicy między Rydzykiem a Michnikiem.
 • Autor, Witaj
  Czyżbyś wywoływał mnie do tablicy? Nie przypominam sobie, żebym o. Rydzykowi poświęcił jakąś większą uwagę,ale jeśli chcesz, to mogę coś napisać - na pewno będziesz miał szansę dowiedzieć się czegoś interesującego.
  Twoją notkę uważam za bardzo interesującą, 5*
  Pozdrawiam
  BTW
  Pisząc o poparciu PIS-u przez o. Rydzyka, nie wspomniałeś o rusofobii,
  Ja o. Rydzyka nie słucham ani nie oglądam, więc nie wiem czy jest rusofobem.
 • witaj...
  dosyć ciekawa analiza, ale według mnie zanim nastąpiło ciepłe witanie w ambasadzie Izraela O. Dyrektor musiał wywalić głównego "antysemitę" ze swojego Radia, mianowicie prof Jerzego Roberta Nowaka, który niestety mówił wprost jakie to "łączyły" więzy Polaków z tzw starszymi braćmi...
  Nie wiem w co gra O Dyrektor, ale jeśli zachodzi chazarów od tyłu, to niestety może marnie skończyć...na razie jednak nie widzę, aby tak było, jest też stały i niewątpliwy patronat, protektorat Pisiorów nad Radiem...co mnie napawa raczej pesymizmem...tak czy siak Radio Maryja z dniem wywalenia prof Nowaka zmieniło retorykę w stosunku do chazarów...

  byłem dwa tygodnie w Toruniu, byłem w świątyni, nie podoba mi się figura woskowa JPII na Ołtarzu, pachnie mi to bałwochwalstwem...Ołtarz ma być Ołtarzem, a nie muzeum figur woskowych...pozdrawiam
 • @trybeus 20:00:58
  /protektorat Pisiorów nad Radiem./ ciekawe spostrzeżenie ...

  "A jednak, choć trudno w to uwierzyć, o. Tadeusz Rydzyk robi z siebie… biedaka! – Nie myślcie, że to jest tak łatwo prosić o te pieniądze. Człowiek tak ciągle żebrze i żebrze – żali się dyrektor Telewizji Trwam. – Gdybym przez lata studiów w seminarium, po studiach poświęcił ten czas na specjalizację, na medycynę… Jaka kasa by była! Żyłbym sobie zupełnie swobodnie – dorzuca bez skrępowania."
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/o-tadeusz-rydzyk-o-swoim-ubostwie-gdybym-skonczyl-medycyne/v3g89ty
 • @roux 19:48:46
  //Ja o. Rydzyka nie słucham ani nie oglądam, więc nie wiem czy jest rusofobem.//

  skoro tak, to nie powinieneś jednak zabierać głosu w tej materii, bo to jednak nie jehowitów zasrany interes...:))pilnuj Ciała Kierowniczego, które wam sprzedało Betel, gdzie wiele świadków rypało czynem społecznym za miskę ryżu:))

  pilnuj tam finansów, bo się może okazać, że to nic innego, tylko pralnia:))
 • Ile autor ma lat, 5, 10, czy 90?
  "I teraz kilka słów do opluwaczy ojca Rydzyka m.in Kosiura zawiszy.rouxa i innych,którzy rzucają kamieniami w tego księdza i wylewają kubły pomyj na jego głowę.Czy któryś z was kiedyś miał odwagę pojechać do Torunia i porozmawiać z tym człowiekiem?"

  W 2000r. pan Rydzyk trzymał przed furtką Jana Łopuszańskiego - nie chciał wpuścić go do swojego studia wyborczego, bo lansował Krzaklewskiego. Dał komunikat: kandydat Łopuszański nie przybył.
 • Puzzle z obrazkiem Radia Maryja
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/trwam-texy.jpg

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/10/puzzle-z-obrazkiem-radia-maryja-na-23-urodziny-bogobojnego-radyjka/
 • Redemptoryści – syjonistyczna banda z krzyżem i różańcem
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/a3ff7c870531a151168557409ac8cf6f.jpg

  http://wps.neon24.pl/post/132763,redemptorysci-syjonistyczna-banda-z-krzyzem-i-rozancem
 • Ile razy wysle pieniadze na Radio Maryja to mi w banku pieniedzy
  przybywa.Dziala jak w zegarku.To jakas dobrze platna robota sie trafi, to jakis zapomniany dlug ktos odda, to wiekszy zwrot podatkow z rozliczenia, itp.
 • Radio Maryja i pozostałe dzieła uczą patritoyzmu w duchu prawdziwie żydo-katolickim
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/katolik2.jpg
 • @trybeus 20:14:25
  Chcesz rozmawiać o finansach różnych organizacji religijnych? Jesteś pewien? Chcesz rozmawiać o religijnych pralniach pieniędzy?
  Mówi Ci coś nazwisko Luciani, Albino Luciani?
  To papież Jan Paweł I, ten który chciał zlikwidować pralnię w Watykanie. Niestety umarł na "zawał serca" po 32 dniach pontyfikatu (28 września 1978)
  Nie poznaję Cię Trybeusie, wobec mnie dotychczas zachowywałeś się poprawnie.
  Jesteś kolego w mylnym błędzie, jeśli mówię prawdę, mogę mówić o czym chcę i zdenerwowanie komentatorów nie robi na mnie wrażenia.
  Pa
 • @staszek kieliszek 20:28:37
  Ile trzeba wysłać?
 • @staszek kieliszek 20:28:37
  Chętnie udzielę pożyczki na ten dobry interes - ma się rozumieć na inwestycję w Rydzyka bez ryzyka.
  Warunek: zysk dzielimy po połowie, a od pożyczonego kapitału chcę tylko 15% zwrotu miesięcznie.
 • @
  Biskup Paetz zachodzi kleryków od tyłu!
  Hemoroidy - choroba zawodowa księży.
 • @roux 19:48:46
  Nie wiem o jakiej rusofobii mówisz,bo ten niby rusofob potrafił się dogadać z ruskimi i ci za niewielką opłatą udostępnili mu przekaźniki na Uralu.
  Kaczyński nawet kiedyś zasugerował,że o.Rydzyk to musi być ruski szpion.
  Jak widać z ruskimi idzie się dogadać i nie trzeba być od razu agentem
 • @trybeus 20:00:58
  O.Rydzyk to mały pionek jest .Wszystkie ważne decyzje zapadają ponad nim.On tylko wykonuje polecenia i broni swoich dzieł ze wszystkich sił i przed wszystkimi
  Jakby nie było Jan Paweł II jest patronem świątyni i gorąco wspierał RM
 • @Rzeczpospolita 20:14:44
  I bardzo dobrze ,że gonił tych łajdaków.Tacy ludzie jak Łopuszański,Krzaklewski i im podobni latali jak ze sraczką do o.Rydzyka aby tylko dostać się na poselski stołek po darmowe frukta.Wy też towarzysze wlaziliście w tyłek Kaczyńskiemu aby z list PIS-u dostać się do sejmu.Obłuda fałsz i smród od was bije na kilometr.
 • @Rzeczpospolita 20:22:40
  No popatrz łajdaczku rzucający podłe oskarżenia bez cienia dowodu jakie te żydy wstrętne.Przez ponad dwadzieścia lat wystawiali seanse nienawiści do swego ziomka .Pluli i rzygali jadem na o.Rydzyka i na każdego,kto się z nim pokazał.Specjalnie aby pognębić i zniszczyć RM reaktywowali lożę synów przymierza.Hartman ,Palikot i Kosiór wyłażą ze skóry aby mu dokopać.

  No i dlatego staję w jego obronie ,no bo jak to możliwe żeby żydzi tak gnębili i poniżali rzyda
 • @rabszak 21:02:40
  Ciebie też ktoś zaszedł od tyłu i musiał cię zcwelić tzn skrzywdzić ,że musowo ci na mózg padło.
 • @roux 20:36:56
  Najlepiej oddaj na kosciol wszystko co posiadasz i idz za Chrystusem.
 • @matterhorn 21:11:25 dzięki za wyjaśnienie
  o żadnej rusofobii o. Rydzyka nie mówię, dlatego pytałem. Skoro więc o. Rydzyk nie jest rusofobem, a PIS jest rusofobiczny, to znaczy, że w tym sojuszu o. Rydzyk jest znacznie ważniejszy od całego PIS-u.
 • @staszek kieliszek 21:32:17
  Jaki widzisz związek między Chrystusem a kościołem?
  Może masz na myśli wypowiedzi Chrystusa o faryzeuszach, ale nie przypuszczam, żeby uczyli Cie tego na lekcjach religii.

  "(24) Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda!" (Mt 23:24 BT)
 • @staszek kieliszek 20:28:37
  ''Ile razy wysle pieniadze na Radio Maryja to mi w banku pieniedzy

  przybywa.Dziala jak w zegarku.To jakas dobrze platna robota sie trafi, to jakis zapomniany dlug ktos odda, to wiekszy zwrot podatkow z rozliczenia, itp.''
  //


  Widze, zes w tym dla pieniedzy, czyli kochasz pieniadz.

  Napisano:

  ''Gdyż korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy...'':

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/15/chapter/6/verse/10/param/1


  Napisano jak szatan kusi:

  ''(8) Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych (9) i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon.'' (Mat.4:8,9)
 • @roux 20:33:33
  więc jeśli mówisz prawdę, to mów także w stosunku do Ciała Kierowniczego, które sprzedało wam Betel ...jestem bardzo ciekaw jak działała pralnia w Nowym Jorku...może opiszesz, skoro chcesz "tylko prawdy":)))

  w stosunku do ciebie zachowywałem się poprawnie? No to może czas najwyższy to zmienić, bo niestety nie jesteśmy po jednej stronie barykady szanowny kolego...no sorry raczej nigdy nie byliśmy...uważam was jehowitów za grzecznych manipulatorów, grzecznych dopóki was ktoś nie wypatroszy jak było w przypadku Naftalego...który okazał się ordynarnym chamem, jak na strażnika jehowy przystało...:P
 • @Bara-bar 21:57:28
  Czepiasz się Staszka, który ma biblijne podejście do pieniędzy (w przeciwieństwie do Ojdyra)

  "25 „Dlatego wam mówię: Przestańcie się zamartwiać o swe dusze, jeśli chodzi o to, co będziecie jeść lub co będziecie pić, albo o swe ciała, jeśli chodzi o to, w co się będziecie ubierać. Czyż dusza nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało niż odzież? 26 Przypatrzcie się uważnie ptakom nieba, gdyż nie sieją ani nie żną, ani nie zbierają do spichrzy, a jednak wasz Ojciec niebiański je żywi. Czyż nie jesteście warci więcej niż one? 27 Kto z was przez zamartwianie się może dodać jeden łokieć do długości swego życia? 28 Także co się tyczy odzieży, dlaczego się zamartwiacie? Wyciągnijcie naukę z tego, jak rosną lilie polne; nie mozolą się ani nie przędą, 29 ale mówię wam, że nawet Salomon w całej swej chwale nie był tak przyodziany, jak jedna z nich. 30 Jeśli zatem Bóg tak przyodziewa roślinność polną, która dzisiaj jest, a jutro się ją wrzuca do pieca, to czy tym bardziej nie przyodzieje was, małowierni? 31 Nigdy więc nie zamartwiajcie się i nie mówcie: ‚Co będziemy jeść?’ albo: ‚Co będziemy pić?’, albo: ‚Co na siebie włożymy?’ 32 Bo o wszystko to skwapliwie zabiegają narody. Przecież wasz Ojciec niebiański wie, że wszystkich tych rzeczy potrzebujecie.
  33 „Stale więc szukajcie najpierw królestwa oraz Jego prawości, a wszystkie te inne rzeczy będą wam dodane. 34 Nigdy się zatem nie zamartwiajcie o następny dzień, gdyż następny dzień będzie miał własne zmartwienia. Każdy dzień ma dosyć własnego zła."
  (Mt 6:25-33 NW)
 • @trybeus 22:18:46
  / No to może czas najwyższy to zmienić,/
  widzę, że widzisz, że brakuje Ci argumentów

  "Aż ręka w ładownicy długo i głęboko

  Szukała, nie znalazła - i żołnierz pobladnął,

  Nie znalazłszy ładunku, już bronią nie władnął;

  I uczuł, że go pali strzelba rozogniona;

  Upuścił ją i upadł; - nim dobiją, skona.

  Takem myślił, - a w szaniec nieprzyjaciół kupa

  Już łazła, jak robactwo na świeżego trupa."
 • Moja teoria
  Moja teoria co do obecnego nasilenia "awantur" na tym blgu
  - jutro pełnia księżyca.
 • @matterhorn 21:28:10
  A wiesz ty, że głupota nie boli, wręcz odwrotnie daje świetne samopoczucie.
  Mimo wszystko, współczuję.
 • @Husky 23:19:59 '''...- jutro pełnia księżyca."
  - jutro pełnia księżyca. -Popatrz, a myślałem że tylko wilki do niego wyją...:))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Rzeczpospolita 23:27:38A wiesz ty, że głupota nie boli, wręcz odwrotnie daje świetne samopoczucie. Mimo wszystko, współczuję."/
  -Nie psuj sobie świetnego samopoczucia tym współczuciem!
 • @roux 20:36:56 -"Ile trzeba wysłać?"
  -na dzieła Księdza Rydzyka wysyła się "Co łaska", wbrew tym, co nic nie dali, a krzyczą że ich okrada/ http://wentylator.neon24.pl/post/127783,to-dzieki-katolikom
 • @Sol 19:29:38Niedługo nie będzie żadnej różnicy między Rydzykiem a Michnikiem."/
  a co? -Michnik habit zaklada?. -Ja tam tego łobuza rozpoznam po wymowie! :)))
 • Napisałeś; ...I teraz kilka słów do opluwaczy ojca Rydzyka m.in Kosiura zawiszy.rouxa i in"/
  -Ciekawe, że zanim zacząłem czytać Twój artykuł, te same słowa przyszły mi na myśl, a mianowicie, że jego krytycy nie są godni tego by czyścić mu buty . -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @roux 20:36:56, Ile trzeba wysłać?
  Można 200 tys., ale najlepiej 26 mln(zaiste, co łaska)

  http://m.newsweek.pl/polska/26-mln-odszkodowania-dla-ojca-rydzyka-i-fundacji-lux-veritatis-jest-ugoda,artykuly,380328,1.html

  http://natemat.pl/173041,26-mln-to-za-malo-fundacja-rydzyka-dostala-kolejny-zastrzyk-gotowki-od-rzadu-tym-razem-z-msz
 • @Rzeczpospolita 23:27:38
  Oczywiście sprawdziłeś to na sobie .Gratuluję nie każdego stać na to by przyznać się ,że jest głupolem.
 • @e-misjonarz 02:50:51
  He,he,he przecież tą bajeczkę napisali twoi pejsaci ziomale więc tam nie ma ziarenka prawdy.I nie zaśmiecaj tutaj notatki żydowskimi linkami
 • @Moher 04:10:40
  Judaszowych srebrników to o.Rydzyk nie przyjmuje.
 • @reflexión 07:07:47
  Widzisz przybłędo te pieniądze pójdą do Polaków katolików i a nie do rydzykowej kieszeni.On wie jak je zagospodarować z pożytkiem dla prostych ludzi.
  Tymczasem gdy setki milionów złotych w ramach dotacji szły na żydowskie bożnice,żydowskie festiwale,muzea,czy też żydowskie kieszenie to siedziałeś cicho i jakoś nie darłeś mordy .
 • @trybeus 22:18:46
  pełna zgoda , raz czy dwa namawiałem rouxa do pisania o sobie może by kogoś zainteresowało ale utrzymuje stale obrany kierunek opluwania Kościoła .
  pozdrawiam.
 • @matterhorn 09:36:10
  Skąd wiesz, czy siedziałem cicho i dlaczego na mnie plujesz?

  Czy Polacy katolicy spoza toruńskiej sekty, nie mają prawa korzystać z tych pieniędzy?

  Zwłaszcza, że nie zawsze są pozyskiwane w uczciwy(zgodny deklaracjami i prawem RP) sposób?

  Poniżej linki do art. od obrońców po krytyków(oprócz gazowni):

  http://beem.deep.salon24.pl/443218,ojciec-tadeusz-rydzyk-i-okradziona-stocznia-gdanska

  http://aferyprawa.eu/Artykuly/Szatanski-plan-likwidacji-Stoczni-Gdansk-Co-zrobil-o-Rydzyk-z-zebranymi-pieniedzmi-na-Stocznie-Stoczniowy-sekret-dyrektora-Radia-Maryja-Klamstwa-Gazety-Wyborczej-1622

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1794
 • @matterhorn 09:36:10
  Czyli ja ze swoich podatków utrzymuję o. Rydzyka i jego wyznawców. Zatem to ci, którzy nie płacą podatków w tym kraju, powinni raczej milczeć - to kwestia elementarnej przyzwoitości (o kulturze nie wspomnę)
 • -----------gdy !!! polako-katolika ROZUM ŚPI !!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=u2Q3V5xd1QY
 • @reflexión 12:40:00
  Człowieku weź najpierw zorientuj się o co chodzi a później zabieraj głos.O kłamstwach i oszczerstwach żydowskiej propagandy na temat pieniędzy dla stoczni nie będę pisał bo sprawa jest jasna jak słońce.
  Trzy razy prokuratorzy z różnych miast prowadzili śledztwo w tej sprawie i nie dopatrzyli się złamania prawa.

  Jeżeli chodzi o pieniądze dla o.Rydzyka tzw.dotacje to one mu się należą jak psu kość Każdy obywatel w Polsce ma prawo złożyć podanie o dotację na energię odnawialną i w zasadzie każdy taką dotację dostaje.Pieniądze te w cześci pochodzą z budżetu UE.Ministerstwo przyznało o.Rydzykowi należną mu dotację.Niestety Tusk i jego żydowska spółka z .o.o podnieśli raban i dotacja została cofnięta
  O .Rydzyk odwołał się od tej decyzji do sądu Teraz niedawno jeszcze przed wyborami do sejmu sąd wydał wyrok nakazujący skarbowi państwa wypłaty zaległej dotacji wraz z odsetkami.Jeżeli się nie mylę to o.Rydzyk zrezygnował z tych odsetek.

  I teraz powiedźcie mi szakale gdzie tu są wyłudzenia pieniędzy przez o.Rydzyka .Dostał należne mu pieniądze jak każdy obywatel Polski.Na szkołę też dostał dotację która należy się szkołom niepublicznym i które są przyznawane co roku.O Rydzyk dostał ją pierwszy raz.
  Ja takim oszczercom jak wy wziąłbym banknot stuzłotowy wsadził bym wam w gębę i kazał źreć aż byście się udławili podli nikczemnicy.

  Jakoś nie chcecie zauważyć że fundacja o Rydzyka jako organizacja pożytku publicznego z odpisu 1% przyznaje kilkadziesiąt stypendiów dla uczniów szkoły w Toruniu.Ostatnio przyznano nagrody w kwocie 10-15 tysięcy złotych zespołom dziecięcym,które zajmowały czołowe miejsca w konkursie ludowych zespołów młodzieżowych.Tych nagród przyznano kilkanaście,ale wy ślepcy tego nie widzicie.Wam wystarczy samo nazwisko Rydzyk i że wziął pieniądze od państwa i chuzia na józia ile się da wylać pomyj na niewinnego człowieka.
 • @roux 13:41:30
  Nie rżnij głupa to pieniądze nie tylko z twoich podatków ale w przeważnej większości Polaków katolików .Utrzymujesz także wyznawców judaizmu (bardzo duża kasa z budżetu) prawosławia i innych związków katolickich odłamów chrześcijaństwa,wyznawców Machometa i Buddy.

  To nie są jakieś lewe pieniądze ,tylko należne każdemu obywatelowi Polski dotacje.Załóż sobie sektę lub szkołę i też się postaraj ,być może dostaniesz Drzeć ryja każdy potrafi.
 • @reflexión 12:40:00Czy Polacy katolicy spoza toruńskiej sekty, nie mają prawa korzystać z tych pieniędzy?"//
  -Zastanów się zanim coś napiszesz!
 • @AnnaP 09:50:20 "Rydzyk to rosyjski agent".
  -Brawo Aniu! -(Pracujesz w kontrwywiadzie?):)))
 • @reflexión 12:40:00Czy Polacy katolicy spoza toruńskiej sekty, nie mają prawa korzystać z tych pieniędzy?"///
  A z jakich to ty Polaków?
 • @matterhorn 14:46:47
  Mieszkasz w Polsce, płacisz tu podatki?
 • @Moher 15:21:58
  Jeśli nie płacisz w Polsce podatków, to jakim prawem chcesz zabierać głos w kwestii okradania budżetu państwa?
 • @roux 18:15:19
  A kto Ci powiedzał że nie płacę? -Poza tym o jakim to okradaniu w tym wypadku? -Wygląda mi na to że jesteś oszczercą lub przygłupem i niczym więcej. ;(
 • O.Rydzyk, biedny jak każdy zakonnik, jak każdy zakonnik podrózuje bieda-autem, inkasuje grosze od emerytki i gna kwestować dalej
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/5594134ef2899_o.jpg
 • @roux 18:15:19
  Słuchaj wszarzu kociarzu,jakim prawem rzucasz bezpodstawne oskarżenia.Z kogo robisz złodzieja?Jak masz dowody to je tu podaj albo zgłoś do organów ścigania.A jak nie masz to jesteś zwykłą jehowicką gnidą.Wasza wiara pozwala wam rzucać bezpodstawne oskarżenia?
  Jutro bedą tu u mnie chodzić po chałupach jehowici .Pokażę im jakich skurwieli mają w swoim gronie.
 • @matterhorn 19:18:52
  najwyraźniej wiesz więcej niż ja;
  sam powiedziałeś;
  sam przypisałeś okradanie ;-));
  sam z kogoś zrobiłeś złodzieja ;-)))))
  /Nie rżnij głupa to pieniądze nie tylko z twoich podatków ale w przeważnej większości Polaków katolików .Utrzymujesz także wyznawców judaizmu (bardzo duża kasa z budżetu) prawosławia i innych związków katolickich odłamów chrześcijaństwa,wyznawców Machometa i Buddy./

  Językiem swoim dajesz wyraźne świadectwo. można przypuszczać, że byłeś ministrantem
 • @Rzeczpospolita 19:17:23 Grasz na uczuciu zawiści? To jest auto tej starszej Pani.
  -Nie pij wódki, nie pij wina, kup se rower "Wierchowina" -Przypominasz sobie to powiedzenie z czasu rządów uwielbianej przez ciebie komuny? Dla nieświadomych; Rower wierchowina to marka sprowadzana za Gierka ze związku zdradzieckiego. Jedyny dostępny w sklepach naszej "socjalistycznej" ojczyzny". -Po dwóch tygodniach użytkowania nadawał się, (z powodu jakości materiału) do wyrzucena na śmietnik.
 • @Moher 20:05:24
  jesteś pewien, ze to nie rower "Ukraina"?
 • @roux 20:27:05
  Oczywiście, że w tym powiedzeniu chodziło o rower marki Ukraina.

  Moher tradycyjnie gorliwy w głoszeniu półprawd:)))

  http://www.wrower.pl/images/strony/021/full/ukraina3.jpg
  http://klasykizg.pl/sites/default/files/styles/large/public/2a.resized.jpg
 • @reflexión 20:42:41 _teraz nazywa się ukraina, za czasów związku zdradzieckiego zwał się wierchowina
  -Widzisz, jest takie staropolskie powiedzenie; -"każdy sądzi według siebie"-Nie przypisuj mi swoich wad. Masz choćby tu; https://www.google.ca/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=rower%20wierchowina
 • @Rzeczpospolita 19:17:23
  Znowu łżesz jak najęty.Przecież cała Polska słyszała w mediach,że o.Rydzyk rozbija się po Polsce Maybachem a w pogotowiu pod rozgłośnią radiową stoi helikopter.

  A gdyby nawet miał taką furę jak na fotografi to co cię bezbożniku obchodzi czy jeździ mój kapłan.To ja daję kasę a nie ty .Jak mam kaprys to rzucę na tackę 100000 i guzik cię to obchodzi co on za to sobie kupi.Nie twój cyrk,nie twoje małpy .Odwal się raz na zawsze od kościoła katolików i porządnych ludzi hazarski pomiocie.
 • @Moher 20:58:40
  Przypomnij mi gimbazo, czy w1982 istniał CCCP,
  bo właśnie w tym roku kupiłem rower marki UKRAINA ???

  Ps
  Innych w sklepie nie było.
 • @matterhorn 21:00:29
  -Zabrać auto Rydzykowi! -Dać godnemu rabinowi! -Rabinowi się należy. a by przykład dać młodzieży Rydzyk niechaj boso bieży!
 • @matterhorn 21:00:29
  //Znowu łżesz jak najęty.//
  nie znow tylko jak zawsze
 • @reflexión 21:13:07 Przypomnij mi gimbazo, czy w1982 istniał CCCP,
  -Niestety, jeszcze istniał. - Produkowano już wtedy te rowery. Jedne pod nazwą Ukraina, jak i również pod nazwą Wierchowina. (Czy każdemu psu Burek?. ręce opadają).
 • @reflexión 21:13:07
  Ps
  Innych w sklepie nie było. -Ciekawe rzeczy piszesz, bo ja akurat nabyłem wierchowinę i innych w sklepie też nie widziałem. 9Kliny do pedałów były lużne po pierwszej jeździe, a po dwu tygodniach nie było czym pedałować, -(części zapasowe, jak to w komunie, marzenie!. -Kto by sobie tam zawracał głowę podukcją drobiazgów. -Ważna była tylko produkcja czołgów, portretów Lenino-marxów i czerwonych sztandarów :)))
 • @Moher 21:29:55
  Ukraina – marka rowerów produkowanych od lat 70. aż do początku 90. XX w. przez Zakłady Rowerowe w Charkowie w Ukraińskiej SRR[1].

  Rowery miały ramę męską, stalową, lutowaną mosiądzem, koła – 28 cali, szerokość opon wahała się od 1,75 do 1,5 cala w późniejszych modelach, piasta tylna z hamulcem (torpedo). Starsze modele miały kalamitki do smarowania i otwory w tylnej zębatce do przeplatania szprych bez jej zdejmowania. Obręcze było chromowane, niskiej jakości, szybko ulegało korozji. Większość części sygnowano symbolem ХВЗ (ChWZ), co pozwalało na odróżnienie oryginalnych części. Nakładki na pedały były z twardej gumy, rozbieralne, początkowo – stalowe bez odblasków, później – aluminiowe z pomarańczowymi szkłami. Kierownice były typu jaskółka z chwytami z twardej gumy, koloru kremowego lub brązowego, błyszczące i trudne do zdejmowania. Błotniki – stalowe, w starszych modelach były mocowane na dwa druty z przodu, przykręcane do oddzielnych śrub na hakach widelca. Początkowo rowery malowano w kolorze lakieru z białymi prążkami. Później zaczęto produkować kremowe. Ukrainy były z reguły czarne, czasem pojawiały się brązowe, były także niebieskie czy zielone, rzadziej czerwone.

  Napęd zapewniał przełożenie 48:18 lub 48:19. Charakteryzowała go bezwładność, co oznaczało długie rozpędzanie i hamowanie. W użytkowaniu cechowały się trwałością i niezawodnością, problem stanowił niezbyt staranny montaż w fabryce, co wymagało rozebrania nowego roweru i ponownego skręcenia wszystkich łożysk i śrub. Oryginalne części stosowane w tylnych piastach nie były wymienne z częściami wytwarzanymi w Polsce przez Romet, natomiast ogumienie i gwinty połączeń śrubowych były znormalizowane.

  Ukrainę można pomylić z rowerem Ural, marki różniły się kształtem kierownicy. Urale miały wyższą, bardziej wygiętą, z czarnymi chwytami z dwoma garbkami na palce.
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ukraina_(rower)
 • @reflexión 21:32:17
  "Osłona łańcucha stary rower ukraina wierchowina - Allegro.pl - Więcej ...
  allegro.pl/listing/listing.php?...rower...wierchowina - Translate this page
  Allegro - najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz!" -Zmusiłeś mnie do przeszukania internetu. - Okazuje się, że ukraina i wierchowina to ten sam rower.
 • Panowie z obydwoch stron sympatii.... nie oceniajcie KTO zrobil Ojca Ryczyka=
  Oceniajcie to co Ojciec Rydzyk Zrobil- robi- i co jeszcze moze zrobic!

  Prosze: zapoznajcie sie z tym....tu wszystko bazuje na faktach i na cytatach nikogo innego tylko bohatera..narodowego dramatu!

  )

  W "13 września br. Prezydent RP A. Duda potwierdził budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” – Żydów i Polaków"

  https://jozefbizon.wordpress.com/2015/09/22/13-wrzesnia-br-prezydent-rp-a-duda-potwierdzil-budowe-rzeczypospolitej-obojga-narodow-zydow-i-polakow/  zadałem pytanie:  "Czy O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami również to potwierdza?"  Rok później nadeszła odpowiedź.  "O. Tadeusz Rydzyk: "Izrael jest piękny""

  https://pl-pl.facebook.com/notes/ambasada-izraela-w-polsce/o-tadeusz-rydzyk-izrael-jest-pi%C4%99kny/1333134323393350  "TYLKO U NAS. Ojciec Tadeusz Rydzyk po wizycie w Ambasadzie Izraela: „Budujemy mosty. Trzeba realizować przede wszystkim miłość bliźniego”"  http://wpolityce.pl/kosciol/307585-tylko-u-nas-ojciec-tadeusz-rydzyk-po-wizycie-w-ambasadzie-izraela-budujemy-mosty-trzeba-realizowac-przede-wszystkim-milosc-blizniego-cieszmy-sie-tym-co-dobre?strona=2
 • .
  Współczesnym problemem jest ciągłe odwoływanie się do ideologii komunistycznych przez nowych kandydatów na politycznych gangsterow i masowych morderców. O powstaniu bandyckiego komunizmu oraz jego współczesnych wyznawcach pisze Jacek Bartyzel w materiale, którego fragment cytuję poniżej.

  Z materiału Komunizm (z łac. communis – wspólny, powszechny)

  Odradzanie się komunizmu pod różnymi nazwami i w różnych mutacjach dowodzi, że ideologia komunistyczna jest istotnie „nieśmiertelna” w tym sensie, że odwołuje się ona do najniższych i grzesznych skłonności człowieka (przede wszystkim – zawiści i chciwości), jak również do bezmyślnej naiwności tych, którzy nie są w stanie pojąć, że zawsze „po wegetarianach przychodzą kanibale” (E. Jünger), po „wrażliwych na ludzką krzywdę” altruistach – budowniczy łagrów, po oderwanych od rzeczywistości ideologach, rojących sobie (jak A. Comte), że w Kościele Ludzkości niegodziwcy skazywani będą na zniknięcie w „dołach niepamięci” – zimni „technicy władzy”, wrzucający do tych dołów prawdziwe ofiary z kulą w potylicy; nie będzie zatem „końca” komunizm dopóty, dopóki trwać będzie utopijny sen egalitaryzmu i dopóki będą ludzie gotowi chętnie słuchać fabrykantów kolejnych wersji tej ułudy.
 • .Leopold Tyrmand;
  Stalinizm — tak samo jak komunizm czy bolszewizm — istniał wyłącznie z twarzą masowego mordercy całych narodów... Tylko różne późne bolszewickie pomioty usiłują teraz "odkrywać" wartość tego masowego mordercy Stalina dla bolszewizmu w Związku Sowieckim.
 • Leopold Tyrmand wcześnie zrozumiał całą prawdę — o bolszewicko-trockistowskim załganiu prawdy oraz zaklamaniu wszystkich komuni
  stycznych gangsterów i bandytów. Dlatego Tyrmand pisał:Rozbestwione kłamstwo, jakim komunizm wypełnił swój świat i zainfekował nasz świat anuluje wszelkie normy rozsądku. Nikt, kto skłonny jest walczyć o godność własną i chce pozostać w zgodzie z własnym sumieniem, nie zgodzi się na to, żeby nazywać dzień nocą, ciemnotę kulturą, zbrodnię przyzwoitością, niewolę wolnością - na mocy dekretu komunistycznych władców.

  Poprzez kłamstwo komunizm staje się wszechobecny, przeobraża się we własność bytu, partnera istnienia, element panteistyczny, z którym nawet ścinanie paznokci ma coś wspólnego. Groza kryjąca się w tym stanie rzeczy jest nie do pojęcia dla ludzi.
 • -Komunizm i Komuniści w dzisiejszym świecie dobrze się mają!
  http://wentylator.neon24.pl/post/118391,o-co-chodzi-wielbicielom-nieboszczki
 • @Moher 21:44:05
  ""- Okazuje się, że ukraina i wierchowina to ten sam rower.""

  Też przejrzałem te stronki:)) był nawet motorower Werhowyna żywcem - skóra zdjęta z Rometa. Słowem RWPG.

  Przypominają sie słowa Pawlaka:
  Oj, Władek, nasza dola wspólna, czy ty strzelasz, czy do ciebie strzelają, jeden huk, ...
 • @Rzeczpospolita 19:17:23
  Ojciec Rydzyk nie jezdzi Audica tylko Maybachem.Tak wielokrotnie pisalo w Onecie.
 • @matterhorn 21:00:29
  Ale to ty polityczny głąbie utrzymujesz, że Rydzyk, żyje skromnie jak przystało na zakonnika.
  A że wspierasz syjonistyczną, wrogą Polsce i Polakom kanalię, to nie łudź się, że tłumaczy ciebie fakt bycia głąbem - ty także stajesz się kanalią.
 • @Rzeczpospolita 13:08:16
  "Proboszcz parafii św. Bartłomieja w Koniakowie ks. Jerzy K. (diecezja podaje jego pełne nazwisko) złożył na ręce Ordynariusza Bielsko-Żywieckiego ks. bp. Romana Pindla prośbę o zwolnienie z pełnienia funkcji proboszcza oraz o zgodę na zamieszkanie poza parafią. Ks. bp Roman Pindel przychylił się do obu tych próśb, jednocześnie mianując tymczasowym administratorem parafii w Koniakowie ks. wikariusza Grzegorza Tomaszka" - czytamy w oficjalnym komunikacie umieszczonym na stronie diecezji. Władze kościelne zapewniają, że działanie jest "zgodne z normami Kongregacji Nauki Wiary i instrukcją Konferencji Episkopatu Polski, i ma na celu rzetelne zbadanie i wyjaśnienie wątpliwości powstałych wokół osoby ks. Jerzego K.".
  Usunięcie jest konsekwencją afery, która wybuchła niedawno, gdy pochodzący z Trójwsi Beskidzkiej Krystian Legierski przyznał, iż był molestowany przez księdza w czasach, kiedy pełnił posługę ministranta (miał wtedy 10 lat). Legierski wyjawił ten sekret kilka lat temu podczas rozmowy z Piotrem Najsztubem, a niedawno powtórzył to w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".
  - Ksiądz namawiał mnie, żebym przyszedł obejrzeć z nim film wideo. Okazało, że na kasecie znajdował się film pornograficzny, ksiądz na początku zaczął tłumaczyć, że został oszukany przez sprzedawcę, później jednak zaczął mnie dotykać, a sam się onanizował - opowiadał Legierski.
  Teraz okazało się, że nie tylko on rzuca podobne oskarżenia pod adresem księdza. Do cieszyńskiej prokuratury wpłynęło już zawiadomienie w tej sprawie. Oskarżony ksiądz wszystkiemu zaprzecza twierdząc, że to nagonka na jego osobę.
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/koniakow-odwolano-ksiedza-ktory-mial-molestowac-dzieci/rb72ey7

  Proboszcz parafii św. Bartłomieja w Koniakowie ks. Jerzy Kiera złożył na ręce Ordynariusza Bielsko-Żywieckiego ks. bp. Romana Pindla prośbę o zwolnienie z pełnienia funkcji proboszcza oraz o zgodę na zamieszkanie poza parafią.
  Ks. bp Roman Pindel przychylił się do obu tych próśb, jednocześnie mianując tymczasowym administratorem parafii w Koniakowie ks. wikariusza Grzegorza Tomaszka.
  Postępowanie to jest zgodne z normami Kongregacji Nauki Wiary i instrukcją Konferencji Episkopatu Polski, i ma na celu rzetelne zbadanie i wyjaśnienie wątpliwości powstałych wokół osoby ks. Jerzego Kiery.
  http://diecezja.bielsko.pl/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-ks-proboszcza-w-koniakowie/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031