Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

UWAGA BLOGERZY NEONU24.IDĄ PO WAS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dobra zmiana" bierze się ostro do roboty.Każdy kto pierdnie koło judejczyka będzie podejrzanym o szpiegostwo na rzecz Putina.

 

 

 Jak się należało spodziewać nowa władza w ramach"'dobrej zmiany"rozpoczęła polowanie na każdego kto ośmieli się powiedzieć coś złego o tych  łajdakach z pustyni Negev.Wzięli się ostro do roboty i jestem pewien ,że na oku mają także nasz portal i co niektórzy z blogerów mogą zacząć się bać.

Jak pisze szczekaczka nowej władzy "Łżezależna.pl" ABW ma na oku następnych szpiegów Putina

"Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na poważnie zajęła się problemem rosyjskiej agentury. Do tej pory zatrzymywano polityków i działaczy związanych z prorosyjską, lewacką partią Zmianą. Tym razem na celowniku ABW znaleźli się ludzie ze środowisk deklarujących się jako prawicowe.


Funkcjonariusze ABW wkroczyli do mieszkań Sławomira Marczewskiego i Marka Mareckiego, związanych wcześniej ze środowiskiem Janusza Korwin-Mikkego: Unią Polityki Realnej i Kongresem Nowej Prawicy. O akcji poinformował sam Marczewski, twierdząc, że ABW skonfiskowała 53 należące do niego przedmioty, m.in. laptop, telefony i nośniki danych.

Obecnie Marczewski działa przy Obozie Wielkiej Polski i popiera Grzegorza Brauna. W marcu 2015 r. Marczewski pisał na Facebooku:

Każdy powinien przeczytać MEIN KAMPF... ta książka otwiera oczy na zagadnienia, o których syjoniści chcieliby zapomnieć... zawiera to co jest zawarte w tym filmie i dużo szerzej... ANTYSEMITYZM to protest przeciwko potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie... jak straszna jest wojna to ONI wiedzą, tylko z drugiej strony jaki to dobry interes.... dziś syjoniści patrząc na Ukrainę, Polskę i Rosję zacierają ręce mówiąc: "jest interes do zrobienia i nie da się na nim stracić"

Na Facebooku Marczewski jawnie popierał też politykę Władimira Putina. Czy oprócz takiej działalności faktycznie miał związki z rosyjskimi służbami? To sprawdzał będzie kontrwywiad."

Jak widać celem nowostarej władzy jest weliminowanie z życia publicznego tych,którzy sieją antyżydowską i antyukraińską" propagandę"Jest to stara żydowska metoda,opluć i zgnoić przeciwnika a później go zastraszyć i zamknąć w lochu a niekiedy i fizycznie wyeliminować jak np.Leppera.

Jednym z celów PIS-u i to ważniejszym po dopuszczeniu do władzy w 2005r było wyeliminowanie z życia politycznego "Samoobrony" i  'LPR-u" Te zalecenia swoich zwierzchników wykonali w 100%.Oba ugrupowania zniknęły ze sceny i to z nieocenioną pomocą niejakiego R.Giertycha.

Mam jedną radę dla was blogerzy ,nie lękajcie się.Widząc ich postępowanie i nękanie niewinnych ludzi można powiedzieć śmiało,że to oni się boją.To oni mają pełne gacie ze strachu Do więźienia zamykali nas  Niemcy i ruscy bolszewicy ale nigdy nie złamali ducha narodu.Nie złamią też obecni włodarze udający Polaków zamykając za poglądy ludzi w więzieniu. 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Działania PiSdzielców maja ścisły związek ze zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie. Nie może być tak, ze ktoś będzie manifestował przeciwko amerykańskim i natowskim bandytom. Polska w medialnym przekazie musi wypaść wzorowo, czyli na kolanach robiąc łaskę.
  Tu tylko o to chodzi.
  Masz rację jednak, że się boją.
  W mojej opinii niebawem w Syrii wybuchnie wojna i nie mówię o tej, która tam trwa w tej chwili. Hamburgery w obawie przed wygrana Trumpa mogą chcieć rozpocząć wojnę jeszcze przed wyborami prezydenckimi.
  No zobaczymy, jak to będzie.
  W każdym bądź razie to PiS jest dzisiaj bolszewią, co nie oznacza, że nie jest nią PO. Wspólne cele, wspólna polityka, wspólna inicjatywa przy rozwałce Polski.
  Dzisiaj nie liczy się to, co ustali polski sejm, dzisiaj ma znaczenie jedynie to, co uradzą w Knesecie, który jak wiemy zadomowił się w Polsce i to w Krakowie. Warto sobie oglądnąć relację z "gościnnych" występów Knesetu w Krakowie i popatrzeć na gęby tych, którzy orła zamieniają na gwiazdy. Dla nich bez znaczenia jest ile ramion ma gwiazda, żydowska, czy komunistyczna to wszak jedno.

  Pozdrawiam!

  https://www.youtube.com/watch?v=FUJ43-cj1Eo

  PS Warto zwrócić uwagę, jak niewiele tam osób korzysta z translatora. Dla reszty to język ojczysty.
 • UWAGA BLOGERZY NEONU24.IDĄ PO WAS?
  Po NAS?

  - A Ty, ... przepraszam za wścibskie pytanie: Kim jesteś, jednym z nas? / Pytam bo wygląda jakbyś się niczego nie bał.
 • @Ziut 09:59:36
  Ty się Ziut nie identyfikuj na siłę. Po robiących łaskę nie idą.
 • JESTEM AGENTEM SŁOWIAN !
  Słowianie to Arystokracja wśród Narodów Świata ! reszta mi jest obojętna !
  !
  Dobry żyd jest w Izraelu ! w Polsce żydo-chazar jest naszym politycznym WROGIEM ! i dlatego z całego serca pragnę by wszystkich żydo-chazarów deportować z Polski i Europy do IZRAELA ! [ po to po II wojnie stworzono Izrael by żydzi z Europy wynieśli się z niej ! ]
  !
  Popieram Rosję bo to NASZE słowiańskie imperium !!!!! i mam nadzieje że kiedyś SŁOWIANIE się ZJEDNOCZĄ by rozprawić się z żydowskimi syjonistami i żydowskim rasizmem !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! Słowianie ŁĄCZMY SIE !!!!!!!
 • @Jinks 09:54:18
  cześć...dodam jeszcze blokowanie ujawnienia zasobów zastrzeżonych IPN co wynika (chyba) z ustawy przez tzw "dobrą zmianę"...woń coraz bardziej cuchnąca...pozdrawiam
 • --Prof. Wolniewicz - odwiedziła mnie Policja
  https://www.youtube.com/watch?v=mR0Quwuoxzw
 • @trybeus 10:07:37
  Witam!
  W rzeczy samej. Nikt teraz tego nie odtajni jednak. Gaz musztardowy przy gazie czosnkowym, który by stamtąd eksplodował to pikuś.
  Dbają o nasze zdrowie :)

  Pozdrawiam również!
 • @trybeus 10:07:37
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PiS-opoznia-ujawnienie-zetki-najtajniejszych-akt-PRL,wid,18278555,wiadomosc.html?ticaid=11731a

  i tutaj też ciekawostka:

  "Za prezesury Janusza Kurtyki zawartość zbioru zastrzeżonego zmniejszyła się niemal dwukrotnie, ale nadal znajdują się tam teczki np. NKWD z lat 40., czy akta rezydentury Departamentu I MSW w Paryżu, co być może pozwoliłoby osta­tecznie rozwiać wątpliwości dotyczące domniemanej działalności agenturalnej Bronisława Geremka i nie tylko jego, ale i innych polskich Paryżan..."

  Mirosław Dakowski pisał rok temu

  "Był czas, gdy PiS miał władzę i prezydenta, mógł wystąpić z inicjatywą dopre­cyzowania w ustawie o IPN zapisu nt. zbioru zastrzeżonego - jakie kryteria mają decydować o nadaniu klauzuli tajne ze względu na bezpieczeństwo państwa, by nie było to nadużywane do ukrywania szkodników Polski i zbrodniarzy komu­nistycznych. Nie zrobił tego.  Odtajnienie tego zbioru odkryłoby prawdę o zmia­nach w Polsce po 1989 r. To wywołałoby rewolucję na scenie publicznej i odkryło zakłamanie okrągłostołowe.

  PiS tego nie zrobił, podobnie jak Lech Kaczyński nie upublicznił aneksu do raportu z weryfikacji WSI. Sprawa aneksu funkcjonowała przez dłuższy czas w obiegu społecznym jako "straszak" na tych, którzy w anek­sie się znaleźli, bo mają pewne grzechy na sumieniu. Nie chodziło o ujawnienie prawdy, ale o szafowanie tą wiedzą w grze politycznej.

  =========================

  [Ten Zbiór Zastrzeżony nie jest taki nieprzemakalny:

  W czasie, gdy z prof. Przystawą walczyliśmy czternaście lat w procesie, wytoczonym nam przez Dariusza Tytusa Przywieczerskiego, prezesa, zaraz potem właściciela UNIVERSALU ,

  - udało mi się „dotrzeć” do tego „zbioru”: Był tam taki zapis:  Dariusz Tytus Przywieczerski, nr. rej. 92442, data rej.: 11.07.1985

  Nazwa jednostki rejestr.: Wydz. I, Dept. II MSW

  Kategoria: zabezpieczenie operacyjne, później TW, pseudonim: „Grabiański”, data rezygnacji 21.12. 89

  IPN nie ma danych o rezydentach/agentach KGB.

  =================

  To już było upublicznione, więc tylko przypominam. Oczywiście przypilnowano, by sam DTP zdążył uciec do USA przed „karzącym ramieniem sprawiedliwości”. W takich spawach Temida jest podwójnie ślepa.

  Pewien minister powiedział mi, że DTPrzywieczerski i Mazur zostali przewerbowani [tj. zwerbowani] przez Amerykanów (chyba CIA), więc parasol USA ich chroni. Takich PiS (czy Polska) ma „sojuszników" za Oceanem... Mirosław Dakowski]"

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16734&Itemid=119

  smród!!
 • @Jinks 09:54:18
  W zasadzie to robią już co chcą.Czują się na tyle silni i bezkarni,że już jawnie likwidują strony internetowe ,a pod pozorem walki z terroryzmem stanowią prawo,które nakazuje dostawcom internetu blokowanie stron pod groźbą kary do 50000zł
  Kiedyś jeszcze próbowano walczyć z bezprawiem władzy(ACTA),dziś już tak ogłupili społeczeństwo,że staję się ślepe i głuche.Tylko nieliczni próbują w jakiś sposób przeciwstawiać się tej władzy.I nie mówię tu o KODziarzach i ich zwolennikach bo to ta sama syjonistyczna sitwa.
 • @Jinks 09:54:18
  Każdy kto mówi, że Żydzi w Polsce nie powinni mieć takich wpływów jakie mają, jest moim "aliantem", ... pod warunkiem, że sam nie ma pejsów. - To jedno.

  2. Od momentu aresztowania Piskorskiego zauważyłem na tym portalu, że "towarzysze rosyjscy", którzy wydawało mi się byli jakby przychylnie nastawieni PiS-owi (tak, tak ... tak mi się wydawało), bo nie mieli wyjścia (bo chyba nawet Komoruski się skompromitował łażąc do amerykańskiej ambasady), przestali być PiS przychylni. - Myślę, że to niepotrzebny błąd, bo "wojna" zamyka drogę do współpracy.

  3. Myślę też, że (może nie wszyscy), ale na pewno Kaczyński nie jest w stosunku do amerykanów tak "emocjonalnie oddany", jak Macierewicz. - Myślę, że właśnie dlatego nie wyświetlają filmu Smoleńsk, bo podejrzewam, że był totalnie antyrosyjski, .... i Kaczyński go, z jakiegoś powodu wstrzymał. - Ale to tylko moja opinia.

  Na koniec zacytuję Sorosa: Niemcy potrzebują Polski, aby bronić się (możliwe że miał na myśli Polskę) przed Rosją. Rosja Putina i Polska Kaczyńskiego są wrogo do siebie nastawione, ale [razem] są one [Polska i Rosja] jeszcze bardziej wrogo nastawiane do zasad, na których powstała Unia Europejska. >>> http://ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla

  PiS tego nie rozumie, ... ale tej "ideologicznej wspólnoty" nie powinniśmy niszczyć, .... jeśli jest na to szansa.
 • ----------- ZASTRASZANIE Polaków przez RZĄDZĄCĄ JUNTĘ ŻYDOSKĄ
  https://www.youtube.com/watch?v=egYO86HD9QU
 • @Jinks 10:05:50
  To Ty, na lewo, prowadzisz sobie tą stronę? , ... spodziewałem się odpowiedzi Autora notki.
 • @Ziut 09:59:36
  No bo ja się nie boję.Ja o wolną Polskę walczyłem wiele lat.Teraz niech walczą dalej potomni, a mnie ta władza może co najwyżej skoczyć na ....
  W 1980r łudziłem się chwilowo,że nareszcie będziemy mieli wolny kraj ale na nieszczęście była to tylko mrzonka.
  Ja już chyba nie doczekam wolnej Polski ,tracę powoli nadzieję.
 • @trybeus 10:07:37
  Blokowanie zbioru zastrzeżonego a także tego co wydarzyło się w 2010r w Smoleńsku to już staje się największym kłamstwem i oszustwem wyborczym PIS-u
 • @matterhorn 10:39:03
  Patrząc na tytuły Twoich notek widać, że ... / to co widać. - Masz prawo robić i myśleć jak chcesz.

  Moja opinia co do Twojej roboty jast taka jak wyżej >> Ziut 15.06.2016 10:36:01
 • @Ziut 10:38:51
  Ja jestem przy kompie tak z doskoku i dlatego nie odpowiadam na bieżąco.
 • @matterhorn 10:42:10
  Blokowanie zbioru zastrzeżonego a także tego co wydarzyło się w 2010r w Smoleńsku to już staje się największym kłamstwem i oszustwem wyborczym PIS-u

  - JEŚLI TEGO NIE WYJAŚNIĄ TO BĘDZIESZ MIAŁ RACJĘ

  ... ja na to daję im jeszcze czas. / Teraz muszą się ogonić od tej hołoty co ich atakuje
 • @matterhorn 10:39:03 / NA MARGINESIE
  ... licznik Ci śmiga jak Sojuz Apollo. / Musisz mieć jakiś układ z Szalonym Adminem (:
 • Co w tym dziwnego, że...
  Polska broni się przed narastającą propagandą rosyjską w mediach?
  Nie od dziś wiadomo, że Rosja prowadzi wojnę informacyjną, która jest jednym z elementów wojny hybrydowej. Przypominam, że Polska jest w NATO i nie należy do rosyjskiej strefy wpływów - oficjalnie Rosja jest wrogim państwem.
  Wszystkie państwa bloku wschodniego należą do NATO, to powinno dawać do myślenia...nikt Rosji nie ufa.
 • @matterhorn 10:46:47
  Nie szkodzi, zerknę tu potem i przepatrzę co się dzieje. (:
 • @Ziut 10:46:59
  Napisałem,że staje się a nie że stało się .Chyba jest mała różnica?
 • @matterhorn 10:39:03
  Napisałbym to samo.
  dzisiaj świat stoi na krawędzi. Amerykanie sposobią się do wojny i to jest pewne. Niewidomą jest tylko to, gdzie ją rozpętają i należy się modlić, żeby nie w Europie, bo dla Polski taki scenariusz byłby tragicznym.
  Jeżeli postanowią się zetrzeć z Rosja w Syrii, to widmo polskiego Holokaustu nieco się oddali i być może, że podczas wojennej zawieruchy w Polsce się coś zmieni tzn, że ludzie przejmą władzę. Nie wiem jakim sposobem, ale czasem okoliczności sprawiają, że dzieją się nieprzewidziane rzeczy.
  Proszę sobie przypomnieć jak wyszliśmy na niepodległość po I WŚ.
  Kto się wówczas spodziewał, że Polska się odrodzi?
  Dzisiaj jedyną szansą dla świata jest sojusz oś Rosja - Chiny - Iran. Tylko blok militarny tych państw może na amen zlikwidować obecny system.

  Pozdrawiam!
 • Onie powinni sobie w końcu uzmysłowić, że
  jedyna dla nich droga (taka sama jak dla nas wszystkich), wiedzie przez szczere nawrócenie w Sakramencie Pokuty i... ZADOŚĆUCZYNIENIE za swoje grzechy, póki mogą to jeszcze zrobić. TAM będzie już za późno. Oni nam tu wpychają o nieograniczonym Miłosierdziu Bożym, ale nie dodają, że jest to Miłosierdzie tylko tu na Ziemi. TAM jest już tylko BOŻA SPRAWIEDLIWOŚĆ... a męki piekielna są straszne. Nie jest prawdą że grzechu nie ma, więc i piekła nie ma.
  GRZECH JEST, WIĘC I PIEKŁO JEST.
  Wiele razy zachęcałem już do wysłuchania wyjątkowych kazań na ten temat. Posłuchajmy ich wszyscy.
  Tych najmniej wytrwałych zachęcam do wysłuchania od drugiego (potem w dalszej kolejności można pierwsze wprowadzające)
  Tu jest drugie (jest ich 14)
  https://www.youtube.com/watch?v=5H-4-qEal2k
 • @Ziut 10:38:51
  Wystarczy, ze Ty jesteś na lewo.
 • @matterhorn 10:56:08
  Tak jest, ale " to już staje się największym kłamstwem i oszustwem wyborczym PIS-u", brzmi jakby tak już miało być na zawsze.

  - JESZCZE SIĘ NIC SIĘ JESZCZE NIE STAJE, ... MYŚLĘ ŻE PRZYJDZIE NA TO KOLEJ

  ... sam widzisz jak ich (nawet tu) atakują. (:
 • @Talbot 10:50:41
  Nie żartuj sobie gościu.Jaki wpływ na społeczeństwo ma taka partia "Zmiana" jakiś Piskorski czy dwóch gostków nękanych przez służby.A po drugie nie widzisz,ze pod pozorem szpiegostwa chcą zakneblować usta tym co mówią prawdę o syjoniźmie i judejczykach.
  Dla kogo Rosja jest wrogim państwem?Chyba dla takich jak Ty i tobie podobni.Ja nie szukam wrogów ja szukam przyjaciół i państwo nie będzie mi dyktować kogo mam lubić a kogo mam uznać za wroga.
 • @Jinks 10:59:39
  Po starej znajomości, ... odblokuj mi licznik. / Please. (:
 • @Ziut 11:07:42
  Nie umiem.
  Z tą znajomością, starą, czy nową to nie przesadzaj.
 • @Jinks 10:57:31
  Proszę sobie przypomnieć jak wyszliśmy na niepodległość po I WŚ.
  Kto się wówczas spodziewał, że Polska się odrodzi?

  - PO PIERWSZEJ WOJNIE WYSZLIŚMY Z TEGO SAMEGO POWODU, PRZEZ KTÓRY AMERYKANIE SĄ TERAZ W POLSCE

  ... po I i II wojnie światowej amerykanie musieli mieć kogoś, kto rozdzieli Niemcy od Rosji.

  W 1918 to była Polska / W 1945 były to okupowane NRD, ... teraz znów ma to być Polska

  MÓDLMY SIĘ, ŻEBY KACZYŃSKI DAŁ RADĘ, BO JAK NIE, TO BĘDZIE TO POLIN - MOŻLIWE NAWET ŻE PO PRZEJĘCIU PRZEZ KOGOŚ "NIEGODNEGO" PARTII PiS
  ...
 • @Jinks 11:12:54
  Jak się nauczysz, .... to będziesz moim najlepszym kolegą (:
 • @Jinks 10:57:31
  Zgadzam się z Panem całkowicie .Wojna to najgorsza rzecz jaka może dotknąć ludzkość na ziemi.Dlatego jestem pełen obaw o los moich najbliższych,którzy przejmują pałeczkę po mnie.Ja miałem (i jeszcze mam) to szczęście ,ze przeżyłem do tej pory bez pożogi wojennej i modlę się aby moi bliscy i ludzkość nie dotknęła ta tragedia.
 • @matterhorn 11:15:49
  Amen
 • @e-misjonarz 11:15:09
  Pogoń tych swoich kumpli.Co się tak opieprzają.i rychtujcie pistolety.Strzał w potylicę to wasza specjalność.
 • @Ziut 11:13:52
  MÓDLMY SIĘ, ŻEBY KACZYŃSKI DAŁ RADĘ, BO JAK NIE, TO BĘDZIE TO POLIN ...

  Ten PO-lin trwa od czasu objęcia rzadów przez PIS w 2005 ,potem PO-lin w wykonaniu PO.
  W TVP-Olin na okrągło występują ryje chazarskie,filmy dokumentalne o chazarach co dziennie.

  PO i PIS "wybitne,czołowe" chazarskie partie ajwaja.
 • @Jinks 10:57:31
  Amerykanie sposobią się do wojny i to jest pewne. Niewidomą jest tylko to, gdzie ją rozpętają i należy się modlić, żeby nie w Europie, bo dla Polski taki scenariusz byłby tragicznym.

  - NIESTETY, ... TO BĘDZIE RACZEJ EUROPA / W SYRII ROSJA MOŻE TEMU ZAPOBIEC** >> http://ziut.neon24.pl/post/132134,czy-to-rosja-dokona-atomowej-zaglady-jerozolimy-cz-1

  ** Jakikolwiek atak na Rosję przez kogokolwiek, powinien się równać groźbie zniszczenia Jerozolimy,

  ... wtedy Żydki zadbają o to, żeby w Europie (Rosji) nic złego się nie działo.
 • @kfakfa 11:19:41
  Ten PO-lin trwa od czasu objęcia rzadów przez PIS w 2005 ,potem PO-lin w wykonaniu PO.

  - MYLISZ SIĘ, POLIN ZACZĘŁO SIĘ W 1945, I Z PRZERWĄ NA RZĄDY GOMÓŁKI-JARUZELSKIEGO TRWAJĄ DO DZIŚ

  ... z powodu Smoleńska to się może zmienić, bo nie oszukujmy się, Kaczyński nie jest święty, ... szuka "sprawiedliwości" / Nie przeszkadzajmy mu.
 • @Ziut 11:28:14
  Takiej EPATACJI Chazarem w Polsce nie było NIGDY,/przoduje telavizja chazaresku Kurskie/jak obecnie za PIS.

  Alleluja/zamiennie/ajwaj i do przodu.
 • Prokurator Krajowy zapowiada duże śledztwo ws. inwigilacji
  „Materiał bardzo jasno pokazuje możliwe patologie i nadużycia poprzedniej władzy” >>> http://wpolityce.pl/polityka/296736-prokurator-krajowy-zapowiada-duze-sledztwo-ws-inwigilacji-material-bardzo-jasno-pokazuje-mozliwe-patologie-i-naduzycia-poprzedniej-władzy

  Będzie prowadzone szeroko zakrojone śledztwo w zakresie m.in. inwigilacji mediów. Do tego zadania została już wyznaczona odpowiednia prokuratura. Problem dotyczy jednak nie tylko dziennikarzy. Ze złożonych zawiadomień wynika, że inwigilowano środowisko obrońców krzyża, a także, że byłe kierownictwa CBA i ABW,
 • @kfakfa 11:35:14
  - NIESTETY NIE OGLĄDAM WIĘC NIE WIEM

  ... zgadzam się jeśli chodzi o Kurskiego / Powinien być szefem szaletu, a nie TELEWIZJI POLSKIEJ
 • @e-misjonarz 11:15:09
  aż dziw bierze, żeś się jeszcze tutaj uchował:)))...
 • @Ziut 11:38:24
  Owszem,będzie prowadzone śledztwo,dochodzenie i węszenie.Będą trąbiły o tym media te z lewa i te z prawa.Być może zostaną skazane jakieś dwie płotki.Ale ci najważniejsi pozostaną nietykalni.Im włos z głowy nie spadnie.Krzywdy sobie nie zrobią.
  Właśnie słyszę gdzieś z oddali jak przemawia Kaczyński.Dużo mówi o zmianach,rewolucji ale ani słowa o wyjaśnieniu prawd,czy rozliczeniu winnych setek afer .Takie gadki mówiąc szczerze już mi zbrzydły.Nie idzie tego słuchać Cały czas tylko obietnice i nic więcej.
 • @matterhorn 12:08:50
  KACZYŃSKI: IV Rzeczpospolita, którą budujemy, to państwo suwerenne wobec innych państw.

  >> http://wpolityce.pl/polityka/296734-kaczynski-na-kongresie-impact16-iv-rzeczpospolita-ktora-budujemy-to-panstwo-suwerenne-tresc-przemowienia

  Ten warunek jest dzisiaj spełniony, jest w trakcie spełniania

  — mówił Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu podczas konferencji Impact‘16 4.0 Economy w Krakowie.

  ... MYŚLĘ, ŻE OD UZNANIA TEGO FAKTU POWINNA SIĘ ZACZĄĆ WSPÓŁPRACA ROSJI z POLSKĄ
 • @matterhorn 12:08:50
  I dodam jeszcze jedno.Ja mam głęboko w d..ie to,ze ktoś mnie śledzi czy obserwuje.Jak dla mnie to szkoda kasy na takie bezproduktywne śledztwa.Ja nie mam nic do ukrycia i niech sobie kontrolują co chcą.Ja mogę im chętnie pokazać środkowy palec.
 • 5*
  Kolejny dowód, że "dobra zmiana" to dobra ściema.
  Skoro ABW potrafi bez problemu wbić na chatę osobom podejrzewanym o bycie "szpiegami rosyjskimi", to czemu jakoś ABW nie zrobi porządek z tymi, co są odpowiedzialni za antypolonizm, zaczynając od najazdu na rezydencje Ziemkiewicza, Michnika czy Urbana? Jaki to dla nich problem jest, dla tych służb?
 • @Sukarno 13:00:41
  W tym sęk ,ze ci którzy tak plują na Polskę pochodzą przeważnie z tzw."narodu przebranego" albo z sąsiedniego "przyjacielskiego" kraju,a ich nikt nie tknie no bo swoi nie będą się czepiać swoich,a ponad to czuwa nad nimi pewna pani redaktor z GW ,która kiedyś wygadała się ,że ona po to jest w Polsce "aby żadnemu żydowi w Polsce krzywda się nie stała"
 • @Ex admin 13:06:37
  Można powiedzieć: od tego zaczyna się molestowanie i nękanie policyjne .Oby nie dochodziło do gorszych rzeczy.
 • Najpierw baronowie !
  Na Was jeszcze jest czas!! Płotki tam nie warte zachodu!

  "Sprawa przeciwko Donaldowi Tuskowi, byłemu premierowi RP, trafiła do prokuratury. Krzysztof Wyszykowski, działacz opozycyjny w PRL zapowiadał to już w marcu. Według niego Donald Tusk był agentem służb obcych państw.


  – Skoro od dzisiaj obowiązuje nowe prawo i prokuratorem generalnym jest człowiek (Zbigniew Ziobro – przyp. red.), który nie będzie zamiatał pod dywan takich drobiazgów jak zdrada państwa, narodu, działanie przeciwko Polsce więc uznałem, że warto zawiadomić prokuraturę. Zawiadomić o tym, o czym prokuratura już dawno wie – powiedział Wyszkowski w rozmowie z radiem Wnet.

  – Donald Tusk na początku swojej działalności brał pieniądze nie tylko od agentów Służby Bezpieczeństwa ale brał również od Bundesnachrichtendienst (BND) za pośrednictwem agentów wywiadu Niemiec – przekonuje Wyszkowski. Ten drugi powód był motywem złożenia zawiadomienia do prokuratury.

  Proszę czekać, proszę czekać.................
 • Myślę, że warto przygotować się do powitania natowskich bandytów światowych
  zwłaszcza w Warszawie, gdzie będą przebywać. Można tuż przed przejazdem przedstawicieli tej bandyckiej organizacji rozwiesić na balkonach ciekawe transparenty i być może, aby ich wkurzyć duże rosyjskie flagi.
 • halo
  partia "Zmiana" nie jest lewacka partia od tego zacznijmy...
 • @
  Stereotypowo myślące, (przepraszam) niemyślące półgłówki w dalszym ciągu uważają, że Rosja to komunizm, a kraje zachodnie to prawica.
  Tymczasem, masowy exodus Żydów z ZSRR (wywieźli złoto jak z Egiptu) w zeszłym wieku spowodował, że bieguny polityczne się wymieniły. Obecna Rosja to początkowa Ameryka, a USA to stary żydo-komunizm.
  POLSKA pośrodku - dlatego wynik tej walki tak ważny dla świata.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031