Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

PISOWSKIE ŁAJDACTWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i wyszło Szydło z worka

 Swego czasu mozna było zobaczyć w internecie fotkę Kaczyńskiego stojacego na kijowskim Majdanie obok szefów partii probanderowskich.Czas pokazał,ze miłośc Kaczyńskiego do Ukrainy i banderowców nie rdzewieje mimo tego,że nieśmiało wypierał się tej przyjaźni.Z jednej strony mówi,ze o ludobójstwie na Wołyniu nie można zapomnieć a zdrugiej strony robi wszystko aby pamięc o pomordowanych na Wołyniu zamieśc pod dywan.

Nie tak dawno Waszczykowski mianował nowego ambasadora na Ukrainie,którym został niejaki Jan Piekło znany z probanderowskich sympatii,czyli już jawnie Waszczykowski dał Polakom otwartą dłonią w twarz.

Oto kilka cytatów tego ambasadorka zaczerpniete z portalu Kresy.pl

Uchwala w 70 rocznicę ludobójstwa na Wołyniu wywołała by konflikt na zachodniej Ukrainie dla których UPA i Bandera to narodowi bohaterowie"

Na temat filmu o Wołyniu:

"To bardzo zły moment dla takiego filmu bo część polskiego spoleczeństwa jest manipulowana.W Polsce jest taki ksiądz Isakowicz-Zaleski,który kieruje się stanowiskiem rosyjskim mówi tylko Wołyń,Wołyń"

W sprawie gloryfikacji przez Ukrainę OUN-UPA:

Nie widzę nic złego w tym,że Ukraina chce uczcić ludzi,którzy walczyli z komunistycznym reżimem.Zdarzył się wtedy epizod bratobójczej walki między Polakami i Ukraińcami,doszło do zbrodni wołyńskiej ale to tylko częśc historii UPA.która ma również inne karty,których nie chcemy zauważyć."

I takiego kłamcę oszczercę i zwolennika UPA zafundował nam PIS jako przedstawiciela Polski na Ukrainie.Czy taki bydlak będzie w stanie bronić interesów Polski na Ukrainie?

 

Na dzień 11 lipca PIS zaplanowało uroczystości i upamiętnienie zbrodni ludobójstwa na Wołyniu.Niestety po naciskach strony ukraińskiej Kaczyński sprytnie przeniósł te uroczystości na dzień 17 września.Wygląda to na to,że PIS próbuje utrącić upamiętnienie ofiar OUN-UPA w dniu 11 lipca i sprytnie obarczyć winą za masakrę na Wolyniu Rosjan,co jest bezczelną manipulacją i kolejnym policzkiem dla Polaków.

Poseł "Kukiz15"T.Rzymkowski zapowiedział,że jego ugrupowanie zgłosi w czerwcu projekt uchwały ustanawiającej 11lipca świętem państwowym jako narodowy dzień pamięci zbrodni ludobójstwa na Wołyniu i Galicji Wschodniej przez OUN-UPA.

Na pohybel sprzedawczykom Polski,którzy wlażą spadkobiercom OUN-UPA w zadek

Chciałbym się jeszcze spytać tych starszych i mądrzejszych dlaczego nie mogę skorzystać z zakładki wklej.Po prostu jest nieaktywna w kreatorze.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Za wpis daję 5*, ponieważ dobrze jest patrzeć władzy na ręce. Jednakowoż sprawę z Ukrainą widzę trochę inaczej. Pragnę zwrócić Pana uwagę na fakt, że pomimo tego, że to rękoma ukraińskich nacjonalistów dokonano rzezi na Wołyniu, to dla wielu oczywiste jest, że zaszczepienie banderowskiego nowotworu na Ukrainie nie jest dziełem samych Ukraińców. Są więksi wrogowie Polski, którzy to stworzyli. OK - przyznam oczywiście, że to niektórzy Ukraińcy mają roszczenia terytorialne wobec Polski, ale... inni traktują całe narody jak niewolników i im kawałek terytorium nie wystarczy. O roli Niemiec w traktacie brzeskim mówił Andrzej Nowak w Polskim Radiu (o dziwo! - przepraszam za brak linku) a o podjudzaniu Ukraińców przeciwko Polakom już za czasów Chmielnickiego wspomniał Braun, napomykając coś o szkockim klanie Cameronów.... Nie muszę oczywiście dodawać, że na te manewry naszych fałszywych sojuszników nakładają się w dodatku interesy międzynarodowych banksterów. Tak czy inaczej - Polska, Ukraina i Rosja są coraz bardziej skłócane, bo komuś poprawne stosunki między tymi krajami nie są na rękę: RFN, UK, banksterzy... Zaszczepiony przez Niemców nowotwór działa. PiS być może w coś gra. Sprawa TTIP to może być inny klocek z tej samej układanki. Podobnie jak aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Bo być może to było.... "aresztowanie".

  Czy chociaż częściowo podziela Pan moje poglądy?

  Ukłony
 • @Jasiek 16:44:10
  Co to ma do rzeczy?
  Jeśli apogeum ludobójstwa na Polakach przypada na 11 lipca, Polacy powinni oddawać cześć pomordowanym w ten dzień, a nie dwa miesiące później.
  Mamy obchodzić się z banderowcami jak ze zgniłym jajem, żeby nie zezłościć Ukraińców? Mądrzy Ukraińcy zrozumieją, a udobruchanie banderowców w ogóle nie wchodzi w grę. ,,Więksi wrogowie Polski " natomiast cały czas patrzą na ile mogą sobie z Polakami pozwolić. Jak widać, na bardzo wiele.
 • @Lotna 18:10:58
  "a udobruchanie banderowców w ogóle nie wchodzi w grę. "

  A kto tu mówi o udobruchaniu. Mam nadzieję, że Ruscy i Noworuscy ich wytłuką. My nie mamy czym. Ale winić o to PiS po 8 latach rządów polszewii to chyba nieporozumienie. A fikać do nich za bardzo nie możemy, bo USA współpracuje z nimi właściwie od końca II WŚ. USA też za bardzo nie możemy się postawić, bo mamy wspólny interes w rozdzieleniu Rosji i Niemiec, żeby się przypadkiem za bardzo nie zbliżyły.
  No i tak PiS lawiruje....
 • @Lotna 18:10:58
  "Jeśli apogeum ludobójstwa na Polakach przypada na 11 lipca, Polacy powinni oddawać cześć pomordowanym w ten dzień, a nie dwa miesiące później. "

  Myślę, że PiS nie będzie robił problemów jeśli Polacy sami będą chcieli obchodzić rocznicę właśnie wtedy. Jeśli chodzi o polszewię, to takiej pewności już bym nie miał.
  Rząd musi (NIESTETY) robić politykę. I to w strasznym bagnie.

  Gorąco pozdrawiam.
 • @ All
  Kto wygrałby wybory jakby JK nie pojechał na Majdan?
 • Heksogen
  ... ten z tupolewa?

  Heksogen (cyklonit, T4, Hx, RDX – od ang. royal demolition explosive lub research department explosive) – organiczny związek chemiczny, jedna z nitroamin heterocyklicznych, stosowana jako materiał wybuchowy. >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Heksogen
 • Dobrze żeby pan przemyślał swoje bazgroły!!
  Śp L Kaczyński ,jak podała prasa podobno miał jechać na defiladę do Moskwy , razem z Jaruzelskim w 2010 r w maju.
  Jakieś niewidzialne siły spowodowały że do Rosji doleciał i już nie wrócił .
  Bo plany były inne.


  To co w tym dziwnego że JK znalazł się na majdanie?

  I odczep się pan od JK on skupia się na sprawach Polskich , gospodarczych tyle może w realu.
  Z polityką jest jak z mafią nie zna sprzeciwu!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031