Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 863 komentarze

Moje komentarze

 • @jassy27 19:43:44
  "Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , o jakimś wniebowzięciu Marii . Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że należy modlić się do Marii czy oddawać jej cześć i chwałę ."

  Powołujesz się na jakiś świstek papieru który nie wiadomo kto napisał a jak już napisał to kilkadziesiąt lat po śmierci Jezusa.Pisał z pamięci czy korzystał z dyktafonu a może z sexownej sekretarki.

  Ładnie wam piorą mózki w tych sektach badaczy pisma niwświętego.
  WNIEBOWZIĘCIE MARII TO HEREZJA!
 • @roux 18:52:47
  Mnie wystarczy,ze wy czytacie książeczki typu "mein kampf" czy dzieła Marxa i Engelsa.To z tych dzieł przytaczacie cytaty.
  Żeby czytać Pismo święte trzeba mieć mózg ale u was sekciarzy tego organu nie ma jesteście bezmózgami.
  Mogę wam jeszcze do badania podrzucić czerwoną książeczkę Mao Tse Tunga..Wiele macie wspólnego z tym komunistycznym apostołem.
  WNIEBOWZIĘCIE MARII TO HEREZJA!
 • apage satanas
  Kolejny raz łżesz antychryście.Powołujesz się na jakąś księgę w której nie ma ani jednego zdania napisanego przez Chrystusa.Mało tego wyrywacie zdania z kontekstu i przeinaczacie sens wypowiedzi.Jedyne własnorecznie napisane słowa przez Boga to słowa na tablicy z dekalogiem.Ewangelię pisało dwóch apostołów którzy nigdy nie spotkali się z Jezusem.Jaka jest wiarygodność takich apostołów.

  Historycy i archeologowie potwierdzają Wniebostapienie Maryji i im można wierzyć a nie jakimś sekciarskim oszołomom i pseudobadaczom pisma nieświetego z kurzym móżdżkiem bo szatan im wyczyścił mózk a zamiast niego macie galaretę wieprzowa.

  a tu są dowody na wasze brednie:

  "Pseudo-Dionizy Areopagita pisze, że w czasie swojej pielgrzymki do Ziemi Świętej w roku 363-364 dowiedział się od św. Cyryla Jerozolimskiego, patriarchy Jerozolimy, że grób Maryi był w Jerozolimie w Dolinie Jozafata. Podobny opis zawiera apokryf Księga Jana z IV w. W apokryfie tym jest mowa o tym, że Maryja umarła śmiercią naturalną w Jerozolimie, została pogrzebana u stóp Góry Oliwnej w Dolinie Jozafata i że została wzięta do nieba. Wszystkie znane starożytne apokryfy wskazują, że grób Maryi jest w Getsemani w Dolinie Jozafata. Obecnie znajduje się tam kościół, którym opiekują się prawosławni Grecy."

  " To tam, na skraju Ogrodu Getsemani, jest dół, w którym stoi świątynia kryjąca pusty grób Maryi. Po schodach z ulicy schodzi się najpierw na dziedziniec
  Badania archeologów potwierdziły, że znajdują się tu resztki grobów z I wieku naszej ery. Być może także grób Maryi. Prawdopodobnie ciało Matki Jezusa złożono w ostatniej z trzech istniejących w tamtym czasie komór grobowych. Można o tym przeczytać w apokryfie: „Weźmiecie Panią Maryję i wyjdziecie poza Jerozolimę drogą prowadzącą przez dolinę na Górę Oliwną. Znajdują się tam trzy groty. Pierwsza, zewnętrzna, jest obszerna, za nią druga, w środku, a jeszcze dalej trzecia, wewnętrzna. Jest w niej od wschodu ława gliniana. Idźcie i złóżcie Błogosławioną na owej ławie”. Ten niezwykły, bo pusty, grób Matki Pana czczony był od początku przez chrześcijan jerozolimskich. Po kilku wiekach zbudowano nad nim kościół, aby ochronić przed zniszczeniem. Miejsce krótkiego spoczynku ciała Najświętszej Maryi Panny znalazło się w centrum. Ciemne, ponure mury rozświetlają nie tylko wątłe ogniki zapalonych świec. Opromienia je blask nieśmiertelności"

  A teraz odszczekaj swoje kłamstwa antychryście.
  WNIEBOWZIĘCIE MARII TO HEREZJA!
 • @Autor
  A może gosciu przedstawisz jakieś dowody na rzucane paszkwile na Konfederację czy niezależne TV..Inaczej jesteś tylko zwykłym oszczercą i pieniaczem
  Pytanie do cenzorów neonka
 • @Janusz Kamiński 15:58:08
  "Spirytualny sadzi się, że ma swój własny portal, a mnie doniesiono, że jest to jedna ze starszych wersji nowego ekranu, który sobie po prostu zajumał. Jak Komorowski sokowirówkę. No ale niech ma ,jak to auto z piątej ręki."

  To są twoje słowa śmieciu z Gdyni.Oskarżyłeś bezpodstawnie blogera .Takie oskarżenia rzucasz każdemu kto ma inne zdanie jak ty.Dla mnie jesteś zwykłą gnidą na którą nie warto nawet splunąć.

  Jakbys miał odrobinę honoru Polaka to byś przeprosił albo wyniósł się na zawsze z tego miejsca.Wszystkie awantury i zadymy zaczęły się jak przyszła wasza kłamliwa trójca ,ty ,menda serwisowa i adewo Od tego dnia nie ma nawet doby spokoju.Codzienne wyzywanie blogerów od śmierdzacych onuc i agentów Rosji i Putina.
  Tak dla prostego wyjaśnienia
 • @All
  No proszę. Sekciarz który w swoich tekstach ,tytułach notek i obrazach które umieszcza notorycznie i z premedytacją obraża katolików, drwi z ich wiary i kapłanów ma czelnośc czuć się obrazony rysunkiem admina.

  Spadaj na drzewo sekciarzu.Jak chcesz by cię szanowano to najpierw okaż szacunek dla katolików ich wiary i ich pasterzy.

  Na poczatek przeproś publicznie za swoje ordynarne kłamstwa,które tu zamieszcasz.Uderz się w pierś zagryź kaszanką a my ci po chrześcijańsku wybaczymy twoją nikczemność i łajdactwo.
  CZY ADMINISTRATOR STOI PONAD PRAWEM?
 • @Autor
  "W imię Boga Jedynego w Trójcy Przenajświętszej, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego uciekajcie złe duchy z tego miejsca, nie patrzcie, nie słuchajcie, nie niszczcie i nie wprowadzajcie zamieszania do naszej pracy i naszych planów, które poddajemy zbawczemu projektowi Boga. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam: Oddalajcie się i nie wracajcie więcej tutaj. Amen."
  WNIEBOWZIĘCIE MARII – SZATAŃSKI DUCH IM PODPOWIEDZIAŁ...
 • @roux 10:53:28
  I znowu łżesz jak pies.Obirek to BYŁY jezuita czyli zydowski pomiot który chciał rozwalać KK od srodka.

  Pewnie dziś się znowu nażarłeś kaszanki i popiłeś czerniną.

  "W imię Boga Jedynego w Trójcy Przenajświętszej, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego uciekajcie złe duchy z tego miejsca, nie patrzcie, nie słuchajcie, nie niszczcie i nie wprowadzajcie zamieszania do naszej pracy i naszych planów, które poddajemy zbawczemu projektowi Boga. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam: Oddalajcie się i nie wracajcie więcej tutaj. Amen."
  Czy „tęczowa zaraza” doprowadzi do wypowiedzenia konkordatu?
 • @Oświat 15:50:09
  Czy ty wiesz człowieku o czym ty piszesz?Takie bzdury to możesz wciskać przedszkolakom.Ciut starsze dzieci wiedzą,ze aby startować z powodzeniem w wyborach do Senatu czy Sejmu trzeba dysponować olbrzymią kasą.Przykładem może być Stokłosa który jako jedyny bezpartyjny dostał się do Senatu pakując kilkaset tysiecy złotych pochodzących z lewych interesów.Palikot,Kukiz zboczek Biedroń byli sponsorowani przez zachodnich mocodawców i to sporymi sumami jakie się tobie nawet nie śnią.A większośc senatorów jest wybierana z list partyjnych za kasę z subwencji z naszych portfeli

  Skoro uważasz ,że wybory do Senatu są takie proste to wystartuj.Pokaż jak to łatwo zdobyć mandat Senatora .Wtedy przekonasz niedowiarków.Bez kasy i to rzedu kilkuset tysięcy zostać senatorem możesz tylko w San Escobar.
  Jaki jest Neon?
 • @Janusz Kamiński 06:26:07
  Widzisz śmieciu hazarski,właściciel przed chwilą pisał,że porta ma być dla wszystkich Polaków.Ty i menda serwisowa chcecie przekształcić Neon24 w propisowski i prorządowy smietnik
  Każdy kto ma odmienne zdanie od was jest określany rosyjską onucą .ludzmi Putina lub,ze piszą na zamówienie rosyjskich służb.

  Nie znasz mnie smieciu a przyklejasz mi łatki.Dla ciebie to mogę nawet być zausznikiem Putina który płaci mi osobiście Ja mam to w tyłku jak i twoją kłamliwą osobęPiszę tu i będę pisał co mi się podoba, nie ty dupku z Gdyni będziesz mi dyktował co ja mam pisać.
  Aby pamiętać
 • @Autor
  Kiepskiej baletnicy to i majtki w tańcu przeszkadzają.

  Jeżeli mamy być państwem suwerennym to,żadna kasta bandytów w togach czy ZSRE zwany dla zmyłki Unią żydowską nie powinien stać na przeszkodzie wprowadzenia porzadku w kraju.No ale kaczelnik nie moze być antysemitą usuwając żydów z sądów bo na drugi dzień już by nie był kaczelnikiem.Żydowski syndykat władający Polską zmiótł by go w ciagu doby
  Prezes: Rządzić w Polsce nam nie dają polskie sądy i UE!
 • @All
  Podczas sobotniej zadymy żydo-bolszewików w Rosji do Putina zadzwonił Trump.Rozmawiali o pożarach na Syberi i wzajemnym handlu.O protestach nawet nie wspomniał ani słowem.Amerykańska gazeta WP napisała,że Trump ma te protesty w zadku i wcale go to nie obchodzi.

  Jak widać najwiekszy guru pisowskich oszołomów pokazał takiemu Huskiemu i Kamińskiemu środkowy palec ale oni dalej bedą mu włazić w dupsko bez mydła i chwalić pod niebiosa

  TRUMP NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM PUTINA
  SZACUN WŁADIMIRZE WŁADYMIROWICZU
 • @zibi 16:45:12
  Czytelniku Gówna Wyborczego i słuchaczu WSI24 idź ty lepiej smrodzić do Sakiewicza.Tam jest twoje hazarskie towarzycho.
  SZACUN WŁADIMIRZE WŁADYMIROWICZU
 • @zbig71 13:55:52
  Jest rzeczą oczywistą,ze przywódca kraju stara się dobrać do współpracy jak najlepszych ludzi.Ale pierwsze skrzypce gra sam Putin.To stara KGB-owska szkoła a tam idiotów nie szkolili.Można przypuszczać,ze część wspólpracowników Putina także przechodziła odpowiednie szkolenie

  No i jeszcze taka mała różnica miedzy Polską a Rosją.Przywódcy Izraela przyjeżdzają do Rosji po prośbie i liżą buty Putinowi.
  Natomiast przywódcy Izraela rzadko przyjeżdżają do Polski.Oni wzywają prezydenta czy premiera do siebie i tam wydają im polecenia a nasi usłużnie wykonują bez szemrania i z pocałowaniem w raczkę albo i gdzie indziej.
  SZACUN WŁADIMIRZE WŁADYMIROWICZU
 • @Jasiek 11:28:12
  Dzięki .

  A teraz czekam na skowyt pisowskich siepaczy nienawidzących Putina i Rosji.
  SZACUN WŁADIMIRZE WŁADYMIROWICZU
 • @Autor
  Wrocław górą!

  My wrocławianie aby sobie pospacerować po górkach jedźiemy niecałą godzinkę do Sobótki skąd szlakami spacerowymi mozna wejść na Ślęzę(718 npm) oraz pobliską Radunię .Jeżeli komus nie chce się włazić do góry można przejść czarnym szlakiem dookoła Ślęzy.
  W każdy weekend jest tu dużo rodzin z dziećmi zarówno latem jak i zimą.Ja na szczycie Ślęzy byłem ok 40 razy i może dobiję do 50-tki.

  Zapraszam do Wrocławia i pobliskiej Sobótki u podnóża Ślęzy.
  PPWG (pierwsza poważna wyprawa górska)
 • @Pedant 15:19:08
  Jak to nie ma możliwości?

  Drzwi od stodół jest ci u nas dostatek.
  POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu
 • @roux 08:40:15
  Powtarzam jeszcze raz ,nie ma wyroku skazującego człowiek jest czysty jak łza
  Homilia abp Jędraszewskiego przeciw tęczowej zarazie…w KRK?
 • @Autor
  A ile lat temu niepodległość stracił twój umiłowany usrael.Sam Trump chdzi jak kundelek na pasku żydów i liże im dupsko
  No i ja ci pokażę 88 żydów i szabesgojów w usraelskim senacie ,a ty mi wskaż 88 żydów w rosyjskiej dumie.
  20 lat temu Rosja straciła niepodległość
 • @Husky 11:20:02
  To powiedz czemu kolesie gangstera nia zaczekali aż wyrok bedzie prawie mocny.Cosik bardzo im się spieszyło aby oczyscić gangstera bo jako skazaniec nie mógł by startować w wyborach ani objąć fuchy w ministerstwie.Czyste kurestwo i skurwysyństwo.
  Polacy! Ogromna prośba...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031