Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 629 komentarzy

Moje komentarze

 • @Talbot 11:05:06
  No tak,zbliżał się spęd harcerzyków szumnie zwany szczytem NATO to trzeba było postraszyć europejską hołotę tą wstrętną Rosją i Putinem i jak zwykle nawet najmniejszego dowodziku na swoje bajania.
  No bo gdyby nie ta Rosja to o czym by tam oni debatowali na tym spędzie.Chyba tylko o dupie Maryni.
  Strategia Morawieckiego
 • @Autor
  Trzeba przyznać,że ten Putin to niezły cwaniaczek.
  Najpierw podpisuje porozumienie o współpracy transgranicznej miedzy Polską i Rosją a nastepnie wprowadza blokadę informacyjną czyli cenzurę na wszystkie media od Michnika do Rydzyka.
  Władimir Putin chce współpracy z Polską
 • @Autor
  Co do notki to dodam,że do Sadurskiego dołączył niejaki grajek Hołdys który zażądał aby wstrzymać obchody 100 rocznicy uzyskania niepodległości przez państwo Polskie dotąd dopóki PIS jest u władzy.

  W zasadzie debili nie ma co komentować.Wspomnę tylko,że zawsze twierdziłem i twierdzić będę ,że brak napletka prowadzi do ciężkiego kalectwa intelektualnego czego dowodem są te dwa bydlaki bo człowiekami ich nazwać nie można.
  Delegalizacja PIS-u
 • @Husky 21:22:18
  "Za rok będzie pół miliarda
  A niech sobie "księgują"
  Wolno im"

  Samo księgowanie to jest tylko pic na wodę dla takich maluchkich jak Ty i Ja.Natomiast bardzo ważne jest transferowanie żywej gotówki do skarbca Izraela które sięgają już setki miliardów dolarów.
  Po cichu nas okradają a dla zmyłki drą mordy o zwrocie należnych im spadków.
  Delegalizacja PIS-u
 • @Husky 20:58:03
  Należy oczekiwać ,że lada dzień USA ogłoszą upadłość ,no chyba ,że Bronisław Wielki ich wspomoże tymi drzwiami od stodoły.

  Kury już poszły spać więc i czas na mnie bay bay.
  100 mil.$ poszło w pis...u
 • @Autor
  Czy ty sądzisz Talbociku,ze jankesi to debile?
  Przecież oni takich agentów jak Kukliński mieli conajmniej kilku i dzieki temu mieli możliwość weryfikacji meldunków przesyłanych przez Kuklińskiego.
  Robienie z niego jakiegoś wyjatkowego superszpiega to bajeczka dobra dla takich Talbocików jak TY.
  I pamietaj,ze ze służb specjalnych się nie wychodzi ,no moze jedynia nogami do przodu.Kukliński był także na usługach wywiadu rosyjskiego a Rosjanie za zdradę karają śmiercią i nikt się przed nimi nie schowa.Gdyby tylko chcieli Kukliński byłby trupem w ciagu paru dni od ucieczki,ale widocznie gral na dwie strony albo był Rosjanom jeszcze do czegoś potrzebny.
  Wrzodak.Z - polemicznie...
 • @Autor
  Film "Kler" pokazuje jak się bawią biskupi w jarmułkach w Polsce.Świetny obraz żydowskiej V kolumny.
  Pontyfikat Jana Pawła II odpowiedzialny za "Kler" Fragment:
 • @Autor
  Przecież to było do przewidzwenia.Bukmacherzy nawet by nie przyjmowali zakładów bo wyrok był znany przed rozprawą.Po żydowskich sądach w Polsce nie można spodziewać się sprawiedliwego wyroku o czym świadczą setki i tysiące skarg do ETS.
  Sanhedryn z Poznania znów osądził Chrystusa Pana
 • @Talbot 12:00:03
  Ha ha sowieci napadli na Polskę a Wódz Naczelny wydał rozkaz aby nie strzelać do Rosjan.Jak myślisz kto mu podszepnał takie działanie Stalin czy ktoś z WB czy USA
  Wrzodak.Z - polemicznie...
 • @Zawisza Niebieski 13:10:09
  Przestań pierdzielić.
  Ja mam w zadku zarówno PIS jak i POjebków.Mnie interesują tylko fakty a nie ploty spod magla.Jak rzucasz oskarżenia to podaj dowody nie artykuły z żydolewackich mediów a linki do prawomocnych wyroków sądowych
  Wbij sobie w tą durną pałę,że dopóki ktoś nie zostanie prawomocnie skazany jest niewinny a ty rzucasz gó...m na wszystkich,którzy tobie nie pasują nie podpierając się zadnymi dowodami.
  PiS Radom, czyli Przekręty i Szmal
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:55:16
  PUDŁO!!
  Zawisza jedzie równo po PIS-ie i prezydencie.Na temat PO czasami się zająknie a ostatnio wychwalał niejakiego Trzaskowskiego.
  Mistrz
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:50:43
  No tak.Zawisza znalazł sobie piękne wiarygodne źródła "Na Temat" WP i Fakt.Opieranie się na takich źródłach nie przynosi chwały ani autorowi ani Panu który tak gorąco bronisz tego krętacza.
  To że przyznajesz się Pan do znajomości z Zawiszą to Pańska sprawa i mnie nic do tego,ale dla mnie to kłamliwy parszywiec.Nie raz oczerniał ludzi bez cienia dowodu No ale cóż z kim się zadajesz takim się stajesz.
  Nie przepadam za PIS-em a tym bardziej za PO-jebkami ale powtarzanie wpisów żydobolszewickich mediów i uwiarygadnianie ich jest śmieszne i zenujące.
  PiS Radom, czyli Przekręty i Szmal
 • @tańczący z widłami 07:52:53
  Oj zazdrość przez ciebie przemawia towarzyszu.Tak bardzo zazdrościsz tych preferencji Wojtasowi?
  A cóż to się stało? Czy aby przypadkiem tańcząc z widłami nie nadziałeś się ptaszkiem na nie? Aj waj jak tu teraz żyć nie dość że ptaszek obrzezany to jeszcze podziurawiony widłami i do niczego się nie nadaje oprócz siusiania,

  Jak żyć jak żyć???
  Kler – wrażenia po projekcji
 • @Autor
  Film oczywiście pokazuje prawdę tylko reżyser przez przypadek ukrył prawdziwe nazwiska bohaterów filmu.
  Nie jest tajemnicą,ze do KK przeniknęło wielu żydów po to aby rozwalić KK od środka.Kiedyś aby zostać ksiedzem trzeba było mieć opinię proboszcza z parafii w której mieszkał.Teraz byle szmondak idzie do seminarium bo uważa że zawód ksiedza jest taki jak inne zawody żydowskie,czyly nic nie robić a pieniążki same płyną do kieszeni.Donoszenie i wspólpraca ze służbami to dla nich biznes jak kazdy inny.
  I właśnie ten film ukazuje takich łajdaków w sutannie jak niejaki Lemański,Charamasa,,Życinski,Pieronek,Nycz,Czy ostatnio popisujący się antypolskością biskup diecezji łódzkiej niejaki RYŚ.
  Ci judeochrześcijanie którzy zawładneli episkopatem Polski nic nie zrobią aby oczyścić szeregi kościoła a wręcz przeciwnie będą dożyć do jego upadku nawet jak sami będą musieli upaść.dala nich jest aktualne hasło na wzór tow.Urbana "Episkopat się sam utrzyma"
  Kler – wrażenia po projekcji
 • @Autor
  Z Pańskich wypowiedzi wynika,że pewne siły sprzysięgły się przeciwko Panu i postanowiły nie tylko Pana okraść lecz także jak to się mówi postanowiły puścić Pana w skarpetkach.Dlatego też postanowili zniszczyć Pana dzieło i rzucali błotem ile się dało aż w końcu coś się przykleiło i to na tyle skutecznie,że z prężnego portalu uczynili mało znaczącą platformę.I pilnują tego co dzień wieszając psy na NEON-ie aby broń Boże nie odrodził się i nie stwarzał zagrożenia.
  Ciężko będzie z nimi walczyć ale uważam,że NEON nie jest na pozycji przegranej.Przykładem może być o.Rydzyk i jego media.Wylano na niego kubły pomyj,przyklejono łatki antysemity i hochsztaplera opływającego w luksusach i okradającego biednych rencistów i emerytów.
  I mimo tej zmasowanej nagonki we wszystkich mediach mimo wyzwisk i oszczerstw Redemptorysta twardo kroczył do przodu określoną ścieżką z hasłem na ustach "alleluja i do przodu"
  Dokąd zaszedł dziś wszyscy widzą po jego dziełach jakie stworzył i pozostawi po sobie.

  Co do samego portalu to badziej przychylił bym się do słów Pana Wojtasa .W tym co pisze jest jakaś metoda.
  Ja na początek proponował bym utworzenie działu sterylnego w którym każdy mógłby pisać notki natomiast komentarze można by było zamieszczć tylko na temat notki.
  Wszelkie osobiste wycieczki na temat autora wulgarne wpisy były by natychmiast usuwane.Jednym słowem pełna kultura i Wersal.
  Jak ktoś chce się wyżyć będzie miał swoje miejsce na innych stronach i działach.Za złamanie regulaminu tego działu kilkumiesięczny ban i piszę to ja,który czasami też używam ciężkiego i ciętego języka.
  Od czegoś trzeba zacząć aby nie stać w miejscu bo pozostaniemy daleko w tyle.I życzę Panu siły i wytrwania przy tym dziele który Pan stworzył.Myślę,że z pomocą blogerów stać nas na więcej.
  Przyszłość - Neon24.pl - Co dalej???
 • @Autor
  Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą nagłą pomoc dla Syrii i te S-300.Putin raczej krzywdy żydkom nie zrobi.Może wykręci taki numer jak żydzi w Gruzji i potajemnie przekaże kody koledze Bibiemu tak,że żaden izraelski samolot nie zostanie zestrzelony.
  Putin – początek upadku?
 • @Autor
  Brawo Husky.Widzę,że idziesz równo z górki jak to mówią "z braku laku dobry kit"
  Przedrukowałeś tekst z Szalom24 ale to jeszcze jest do akceptacji,ale że przytaczasz teksty banderowskiej kanalii,która nie raz pokazała swoje antypolskie uprzedzenia to już przegięcie pały.Ale wybrałeś sobie autora.Jeżeli się nie mylę to swego czasu był w Polsce za nim list gończy.
  Arabskie awantury Kremla
 • @Mariusz G. 08:20:37
  Z tymi wizami to sprawa jest jasna od początku.Polacy jadąc do Ameryki dostawali wizy krótkoterminowe i....nagminnie przedłużali sobie pobyt i kilka czy kilkanaście lat co jest w USA przestępstwem za które w razie wykrycia ponosi się karę i jest się deportowanym do Polski.
  Władze USA od lat mówią ,ze dopóki odsetek tych samowolnie zostających Polaków w stanach nie spadnie poniżej ok 3%(dokładnej liczby nie chce mi się szukać)to nie ma mowy o zniesieniu wiz.Takie jest prawo które stosuje się do wszystkich państw więc Amerykanie nie będą zmieniać prawa tylko dla Polaków.
  Natomiast polscy żydzi nie mieli i nie mają żadnych problemów z przekraczaniem granicy USA.Oni mają wjazd gwarantowany.
  PiSiewicze na nasze możliwości
 • @Autor
  Pejsaci bandyci z koalicji usraelskiej od ładnych paru lat starająsię poznać i rozszyfrować systemy obronne Rosji.Stąd te wszystkie prowokacje majace na celu zmuszenie Putina do odkrycia kart.
  A Putin doskonale wie o co im chodzi i ze stoickim spokojem pokazuje im środkowy palec.On wie że użycie najnowszego systemu obrony odsłoni ich tajemnice i amerykanie będą w stanie dobrać się do systemu i znaleźć odpowiednie antidotum więć póki prowokacje są mało szkodliwe Putin dalej będzie trzymał ich w garści bo nie wiedząc na co stać Rosję zawsze będą się bać użyć siły jako pierwsi w tzw ataku uprzedzającym.Czyli boją się i będą się bać,że ostatnie słowo do powiedzenia będzie miała Rosja.
  Dlaczego Putin "nadstawił drugi policzek" w Syrii?
 • @Autor
  Sprawa jest prosta jak drut.
  Swego czasu żydzi oświadczyli,że Polska będzie upokarzana na arenie międzynarodowej dopóki nie zapłaci pejsatym bandytom haraczu w wysokości 64 mld$(ostatnio cena skoczyła o 300mld$ w górę).Trump jako przydupas żydów jest prowadzony na ich smyczy i zrobi wszystko co mu nakażą.Kazali upokarzać Polskę więc to robi bo musi.
  Czemu Trump upokarza Polskę?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031