Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 549 komentarzy

Moje komentarze

 • @GPS 13:30:17
  Mówisz,ze wszystkie okupowane przez USrael kraje kwitną.Czymiałeś na myśli Wietnam,Afganistan,Irak czy Syrię?

  Dobrze wiesz,że Ameryką nie rządzą Amerykanie tylko żydzi więc praktycznie podlegamy pastuchom z nad Jordanu.
  Nasz antykomunizm
 • @Autor
  Brak napletka powoduje ciężkie kalectwo umysłowe czego dowodem są ostatnie działania USraela i jego kundelków.

  Garbatonose debile umyśliły sobie ,że jak wyślą na Syrię swoje drogocenne i "inteligente" rakietki to Putin od razu uruchomi swoje systemy obronne,a tu niespodzianka.Putin wystawił dupsko w ich stronę i puścił ogromnego bąka.
  Aj waj aj waj jak tu żyć tyle kasy poszło w pizdu Zniszcono tylko dwie stodoły a system obrony rosyjskiej dalej pozostał tajemniczy.
  W kłamstwa śmierdzącego Trampka i jego akolitów prawie nikt nie wierzy o czym świadczy przegląd komentarzy na portalach i forach .Większośc ludzi drze łacha z usraelskich debili.
  Zachód nie wie co robić
 • @Autor
  Obawiam się ,że obecne( żydowskie) elity które dorwały się do władzy w 1990r i zawładnęły całkowicie życiem politycznym i gospodarczym w Polsce nie dopuszczą do żadnych zmian a tym bardziej do tego zeby dopuścić do władzy polskie elity.
  Od 1980r czyli od przewrotu żydowskiej solidarności dośc często słyszę,że Polacy nie nadają się do rządzenia we własnym kraju bo są głupi i nieodpowiedzialni.Tylko żydzi mogą doprowadzić ten kraj do dobrobytu.Polacy nadają się tylko na tanią siłę robocza.
  Jak te obecne elity zarządzają Polską i jej majątkiem to widać słychać i czuc.I wszelkimi siłami nie dopuszczą do żadnych zmian.Układ magdalenkowy ma trwać do końca świata.Żadnych zmian
  Elity Rzeczypospolitej - nowe otwarcie
 • @Autor
  Cała ta zadyma wojenna wywołana przez USrael i ich kundelków żabojadów i angoli miała na celu tylko jedno zadanie Chodzi przede wszystkim o to aby Rosja odkryła się ze swoją obroną przeciwrakietową i obroną zagłuszania elektronicznego.Amerykańce wciąż nie wiedzą na co tak naprawdę Rosję stać i już od dłuższego czasu starają się sprowokować Rosjan do użycia swoich najnowszych systemów obronnych.
  A co na to wszysko Putin?

  Ano pokazał USraelitom srodkowy palec i powiedział "pocałujta w dupę wójta"
  Putin pokaże swoją siłę dopiero w momencie bezpośredniego zagrożenia Rosjii
  Dopóki amerykańce będą kierować swoje turborakietki na pustynię nie czyniąc żadnej szkody Rosjanom żadna przeciwrakieta i przeciw obrona elektroniczna nie zostanie uruchomiona.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @Autor
  Oto mój komentarz pod notką Spirito Libero z dnia 12.04 2018r


  "Cosik mnie się wydaje,że jankesi dogadają się z Putinem aby wyjść z twarzą.Walną kilka rakiet uprzedzając wcześniej Rosjan w jakieś mało ważne cele,które zostaną opuszczone przez wojska Assada.Strat nie będzie zbyt wiele a i Rosjanie strącą sobie pare rakietek .i na tym się skończy wojenna zawierucha.
  Wojny nie chce żaden normalny człowiek i coraz wiecej ludzi przegląda na oczy i widzi ,ze jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela."

  No proszę sprawdziło się w 100 procentach mimo,ze w tym czasie wieszczono III wojnę światową.
  No cóż ,nie pierwszy raz możni tego świata robią obywateli tegoż świata w hu ....a a obywatele ci łykają to gó..no jak ciasteczka tortowe.
  Atak na Syrię
 • @Autor
  Cosik mnie się wydaje,że jankesi dogadają się z Putinem aby wyjść z twarzą.Walną kilka rakiet uprzedzając wcześniej Rosjan w jakieś mało ważne cele,które zostaną opuszczone przez wojska Assada.Strat nie będzie zbyt wiele a i Rosjanie strącą sobie pare rakietek .i na tym się skończy wojenna zawierucha.
  Wojny nie chce żaden normalny człowiek i coraz wiecej ludzi przegląda na oczy i widzi ,ze jedynymi zwolennikami wojny są kanalie z Izraela.
  USA nie mają wyboru. Muszą atakować
 • @Autor
  Po ostrym i stanowczym oświadczeniu ambasadora Rosji w Libanie w sprawie Syrii Trampek poleciał szybko do kibla bo dostał sraczki i siedzi tam do tej pory.
  Syryjskie pułapki Trumpa
 • @Autor
  Ambasador Rosji w Libanie oświadczył,że Rosja zestrzeli każdą rakietę która wleci w przestrzeń powietrzną Syrii a także zostaną zaatakowane obiekty które dokonały ostrzału rakietowego obojętnie gdzie się znajdą czy to na morzu czy lądzie lub w powietrzu.
  Oświadczenie jest jednoznaczne i stanowcze w swojej wymowie .Teraz decyzja należy do usraelskich bandytów.Jak zaatakują otrzymają stosowną odpowiedź.
  I co to będzie?
 • @Autor
  Odpowiedź na tytułowe pytanie jest bardzo prosta.
  Jak wszystkim wiadomo nasi przywódcy zanim zasiądą na tronie prezydenckim czy premierowskim muszą obowiązkowo przejść szkolenie w usraelskim kibucu i jak widać żaden z nich do tej pory nie zasłużył na miano "męża stanu".Tam ich uczą od podstaw miłości do Izraela.
  Gdyby natomiast taki Kaczyński zamiast do kibucu udał się na szkolenie do Moskwy mężem stanu byłby murowanym.
  Dlaczego J.Kaczyński nie jest Mężem Stanu
 • @Husky 16:21:32
  No to będziesz musiał długo czekać bo aż do 1 kwietnia 2019r
  D.Trmup wzywa do pokoju w Polsce.
 • @Autor
  "Mam nadzieję, że uda nam się poznać pełny tekst tego listu, że ambasada USA albo pan premier zdecyduje się go opublikować "

  Nie ma sprawy jak chcesz to ci prześlę kopię tego listu.Sam osobiście dyktowałem go Trumpowi, który powiedział,ze jak najszybciej prześle mi odpowiedź jak kiedykolwiek ją otrzyma.
  D.Trmup wzywa do pokoju w Polsce.
 • @Autor
  Warto może jeszcze wspomnieć o tym czego nie ma w piśmie świetym ale jest w przekazach mistyczek.Po aresztowaniu Jezusa w ogrodzie oliwnym został On wtrącony do ciemnicy gdzie był przez całą noc okrutnie torturowany.Jak wiadomo apostołowie wszyscy pouciekali i nie było zadnego świadka tego co wydarzyło się w ciemnicy dlatego Chrystus opis tych barbarzyńskich tortur przekazał mistyczkom

  15 ukrytych tortur Pana Jezusa w ciemnicy

  http://www.chwalmyboga.pl/czytelnia/blog/110-15-ukrytych-tortur-pana-jezusa-w-ciemnicy
  Jak umierał nasz Pan, Jezus Chrystus
 • @Autorka
  Te wrzeszczące UBeckie mendy powinny być minimum 100m od legalnego zgromadzenia .Dlaczego Policja nie pogoniła tych skurwieli?
  „Banderowiec nie jest moim bratem!”.
 • @Oscar 12:19:59
  Zarówno Szydło jak i Duda przechodzili w USraelu specjalne szkolenie dla przywódców państw.Więc tam już z dużym wyprzedzeniem wiedzieli kto będzie premierem czy prezydentem w Polsce.
  Albin Siwak w swoich ksiązkach twierdzi,że władzę w Polsce sprawuje od 1945r tzw.Komitet Centralny Żydów który do 1948r działał jawnie a później utajnił swoje działania
  Żydzi twierdzą ,że został rozwiązany ale to jest bezczelne kłamstwo.O tym komitecie żydowskim wspominał Gomułka,Gierek i Jaruzelski.Siwak twierdzi,ze komitet działa po dzień dzisiejszy i jest tą mityczną "grupą trzymającą władzę"
  A.Duda prezydent z Facebooka.
 • @Autor
  Telewizja kłamie!

  Toś Pan Ameryki nie odkrył Panie spiryto.

  Kłamać łgać manipulować to credo żydostwa a jak wiadomo wszystkie ważniejsze przekaziory łącznie z TVP są w brudnych złodziejskich żydowskich łapach.Bracia Jarosław i Jacek Kurscy na obiadku u meme Kurskiej śmieją się Polakom w twarz i uzgadniają jakby tu jeszcze mocniej poniżyć Polskę i Polaków
  Telewizja kłamie!
 • @Autor
  Koniecznie trzeba jak najszybciej pozbawić sędziów prawa orzeczenia o winie.Sędzia tak jak w innych krajach powinien tylko orzekać o wysokości kary.
  Polski Wymiar Sprawiedliwości - I co nam Pan zrobi
 • @Autor
  "Cel zakazu jest jasny i oczywisty - zamknięcie galerii handlowych w niedziele miało spowodować zwiększenie frekwencji w kościołach"

  Kolejne sekciarskie łgarstwo.

  To nie KK wniósł projekt ustawy do Sejmu tylko Związki Zawodowe na wniosek kobiet pracujących w supermarketach i ustawa miała na celu zbliżenie więźi rodzinnych które w ostatnich latach doprowadziły do tego ,że dzieci prawie przez cały tydzień nie widzą rodziców ,albo ten kontakt z nimi jest krótkotrwały.KK tylko mógł przyklasnąc takiej idei przy okazji wspominając o tym,ze należy dzień święty święcić.
  No ale wy kociarskie sekty różnej maści musicie dopiąc do tego swoją zdziczałą ideologię.
  Czy ustawa o zakazie handlu w niedzielę uderza w KK?
 • @Autor
  Stek kłamstw i bzdur.typowy dla żydowskiej propagandy.

  'Rolnictwo w wioskach poza czarnoziemiem (Нечерноземья) zniknęło prawie wszędzie. Często nawet i kury nie uświadczyć."

  A to fragment z farmer.pl

  "Jak wskazuje UkrAgroConsult, rządowa prognoza na poziomie 110 mln t jest jedną z najwyższych w ciągu dekady. Międzynarodowa Rada Zbożowa (IGC) w swoich prognozach także wskazuje Rosję, jako głównego lidera w produkcji pszenicy oraz na drugim miejscu w produkcji zbóż ogółem.
  Rosja dostarcza zboża do Algierii, Jordanii, Egiptu, Libanu, Turcji i Iranu. Arabia Saudyjska ogłosiła, że stanie się ważnym ośrodkiem dla rosyjskich produktów rolnych na Bliskim Wschodzie. Eksport ma wzrosnąć do Indonezji, Tajlandii i krajów Ameryki Łacińskiej, w tym Meksyku. Rosja ma znaczący udział w rynku europejskim. Prawie 12 proc. rosyjskiego eksportu produktów rolnych, o wartości około 2 miliardów dolarów, trafia na kontynent."
  No cóż oszczerstwo i łgarstwo to widać narodowa tradycja autora tekstu i blogera który takie gówno powtarza.
  To Nie Życie - czyli - Jak Jest
 • @Husky 10:21:42
  Te wredne babsko chce aby młodzież polska uczyła się żydowskiej zakłamanej historii.A te ciemne plamy to rozpętanie wojny przez Polaków i całkowita wina za wymordowanie jej ziomków.
  ŻEBY TO BAGNO NIE WYLAŁO
 • @Jan Paweł 07:37:57
  Sojusznicy to byli w czasach socjalizmu natomiast w kapitaliźmie nie ma sojuszników,są tylko interesy i w zasadzie jest dyktat silniejszego i bogatszego.Biedny co najwyżej może prosić na kolanach.
  Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30