Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 596 komentarzy

Moje komentarze

 • @Autor
  'Słabym punktem są polscy żołnierze!"

  Z tego wniosek,że polskich żołnierzy należy wymienić najlepiej na żydowskich ewentualnie niemieckich.
  Generał Hofmann: Słabym punktem są polscy żołnierze!
 • @Repsol 01:21:12
  "Posiadamy wszystko w technologii stealth "

  Ale nasza technologia jest wyjątkowa.Jak już coś zniknie to już nikt tego więcej nie zobaczy.
  Wstyd świętować...
 • @Autor
  JA też mam w tyle publiczne i państwowe świętowanie.
  Jutro w parafii kuzyna jest odpust i zgodnie z corocznym zwyczajem zjedzie się bliższa i dalsza rodzina .Będzie sporo osób i po uroczystościach odpustowych zasiądziemy wspólnie przy stołach pełnych wiejskich własnoręcznie robionych produktach z chlebem pieczonym w starym piecu opalanym drewnem.No i nie zabraknie trunków też własnoręcznie wyprodukowanych.
  Jednym słowem żyć nie umierać.Mam nadzieję,że poświętuję do niedzieli.
  PiSsudczyzna w natarciu
 • @Rzeczpospolita 16:32:34
  Rady to możesz dawać swoim dzieciom(jak je masz)albo swoim towarzyszom.To co wy robicie to zwykłe ku...wo i należy Polaków przestrzegać przed takimi ludzmi jak wy .Już ABW się za was bierze i mam nadzieję ,ze już niedługo wylądujecie tam gdzie jest wasze miejsce czyli w kryminale i zostaniecie tam jak najdłużej
  Duterte i Malazi nie przepadają za USA - 12.08.2018.
 • @Autor
  No cóż. Nic dodać nic ując.Aż chce się czytać takie notki.Szkoda tylko,ze tak mało jest autorów,którzy mogli by dorównać Wawelowi.
  Otwarte Studio oglądałem z początku jak jeszcze nie było tak drastycznej ingerencji prowadzących.
  Po awanturze z żydem który poczuł się obrażony po jakiejś wypowiedzi i chciał opuścić studio ale Pani Ogórek na kolanach prosiła o wybaczenie i pozostanie w studiu przestałem to ogłądać.Jednym słowem "żenua"
  Nasze wielkie studio Polska, czyli corrida z osłami
 • @stanislav 12:58:34
  "Tego pani AgnieszaS mie sprawdziła, ale wydała " osąd"publiczny"

  I proszę,kto to mówi?
  Parę dni temu niejaki "stanislav"vel Ziebiński wylał kubeł pomyj na młodego rolnika szefa Uni Ziemiaczanej Kołodziejczaka tylko dlatego,że młody człowiek odważył się wyprosić z zebrania rolników agitatorów politycznych .Mimo że nie znali człowieka to obrzucili go błotem i wyzwali od żydów.
  Kołodziejczak dobrze zrobił,ze wywalił ich na zbity pysk .Takich doradców ma po prostu w zadku.Czego się nie dotknie Ziębiński i Kosiór od razu idzie w rozsypkę.Skrupulatnie wypełniają zadania narzucone przez syjonistów.Żadna silna partia na prawicy nie ma prawa powstać więc należy dusić wszystko w zarodku
  Duterte i Malazi nie przepadają za USA - 12.08.2018.
 • @Autor
  Z tą dyskusją na Neonie to różnie bywa .Są blogerzy w znacznej większości z którymi można dyskutować grzecznie i konstuktywnie.Ale jest i grupka osób,która ma klapki na oczach i żadne argumenty do nich nie docierają.Jeden z nich bloger w trzech osobach uważa,że wszyscy Polacy dookoła to żydzi tylko on i jego koleś to "prawdziwi Polacy".Znany jest też ze zwierzęcego anty katolicyzmu.Dla niego każdy katolik to oczywiście żyd.
  Ja też czasami stosuję zasadę co na jężyku to i na klawiaturze i czasmi przesadzam i zdarzy mi się rzucić mięsem tu i tam.Też uważam ,ze niektórzy biskupi czy księża minęli się z powołaniem i dla nich stan kapłański to zwykły biznes jak każdy inny tym bardziej ,ze znaczna część kleru jest pochodzenia żydowskiego.

  Co zaś się tyczy antysemityzmu to uważam,że żaden antysemityzm nie istnieja.Jest to żydowski wymysł i pałka na niepokornych.Istnieją zwykłe fobie jak antyamerykanizm ,antyrusycyzm czy antypolonizm i wszystkie są sobie równe.Każdy człowiek może coś lub kogoś lubić albo nie i nie ma w tym nic złego.Ja tam nie lubię Niemców,Jankesów i żydów i tą swoją niechęć wyrazam nieraz w komentarzach lub notkach.
  O ile mocne krytykowanie jankesów.ruskich czy szkopków nie wywołuje większych emocji to jakiekolwiek krytykowanie żydów i stawianie ich w złym świetle wywołuje na niektórych portalach(NEON jest w porzo) wściekłość obrazę i białą gorączkę,czyli wielkie aj-waj nie tylko licznej hasbary ,ale także niektórych Polaków co prowadzi do totalnego pomówienia piszącego o antysemityzm i blokowanie lub usuwanie z platformy blogerskiej.Czas to zmienić .Należe krytykę żydostwa traktować na równi z innymi fobiami.Za obrażanie szkopów czy ruskich jeszcze nikogo do ancla nie wsadzili.Za wymyślony antysemityzm wiele osób osądzono a z wielu żydowskie piśmidła i media zrobiły oszołomów i wyrugowały ich z życia społecznego i politycznego na długi czas(Wolniewicz,Michałkiewicz)
  Kto jest żydem?
 • @Autor
  Brawo panie Kołodziejczak ,tak trzymać .Jeżeli chcecie być organizacją silną i prężną walczęcą o godność polskich rolników to gońcie w pi...du wszystkich skurwieli i oszołomów z kanapowych ugrupowań i partyjek.Trzymajcie się tylko w swoim środowisku bo tak jak u Leppera służby wcisną wam swoich kapusi.Mamy nauczkę z 1980 jak to do ruchu typowo robotniczego nawłaziło pełno żydowsko-ubeckich mend i rozwalili ten ruch w try miga.

  Do autora notki.
  Jakżyję nie widziałem jeszcze żyda rolnika więc nie pierdziel łachudro jak nie masz dowodów.Za to,że odważył się dać kopa takim oszołomom jak Ziemiński i jemu podobni już przypieliście mu łatkę żyda.To przez takich jak wy bandziorów politycznych nie można stworzyć silnej partii prawicowo narodowej.Wy rozpierdzielicie wszystko zanim powstanie.Niech was piekło pochłonie raz na zawsze.
  Cwany żydo-reżim chce ograć rolników
 • @Autor
  A w Gdyni i Sopocie to jeszcze językiem urzędowym jest j.polski czy już ukraiński?Bo już w niektórych miastach przymierzają się aby językiem urzędowym na równi z polskim był j,ukraiński
  BEZROBOCIE W GDYNI SPADŁO DO 2% A W SOPOCIE 1,8%
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:42:44
  Zerknij Pan w jakim dziale Husky umieścił notkę i wszystko będzie jasne.No cóż wysokie temperatury lasują mózg czego Husky jest dowodem.Biedaczek się nudzi na tej wysepce i duperele mu w głowie.
  Niech imię jego będzie zapomniane.
 • @Wrzodak Z. 10:34:55
  Dobrze Pan wie,że żyd żydowi nie da zrobić krzywdy.Dlatego też żaden żydowski morderca nie zostanie ujawniony i skazany .Już odpowiednie służby w Polsce o to zadbają.Prawdziwi mordercy ks.Popiełuszki są znani i do dzisiaj żaden z nich nie został ukarany..Oni śmieją się w twarz Polakom.
  Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa.
 • @Autorka
  Gdyby Duda nie zawetował ustaw sędziowskich to ta żydobolszewicka kasta sędziowska już od paru miesięcy była by na zielonej trawce.To co teraz się dzieje to są żałosne skutki tego veta.
  Wojna o PRAWO wojną o SUWERENNĄ POLSKĘ!
 • @Autor
  Decyzja o wybychu powstania była jak najbardziej słuszna, a jednym z decydujących powodów była konferencja teherańska na której Roosevelt i Churchil wstępnie sprzedali Polskę Stalinowi.Ludność Warszawy wiedziała ,że dostanie się w łapy Stalina to pewne wywózki na Sybir i śmierć.Dlatego też mimo ubogiego uzbrojenia desperacko rzucili się na faszystów aby przed sowietami wyzwolić Warszawę.
  I pierwsze dni PW były obiecujące.Powstanćy przejeli we władanie znaczną część miasta (ok 80%) Ukazały się gazety,zaczęło się normalne życie miasta prawie wyzwolonego.
  I gdyby w tym czasie do walki ruszyły odwody AK zgromadzone w podwarszawskich lasach,gdyby żołnierze LWP sforsowali Wisłe i dołączyli do powstania .być może losy powatania były by inne.Decyzje o odwrocie partyzantów i zbyt późne włączenie się LWP przyczyniły się do klęski.
  Ale ktoś stał za tymi decyzjami i komuś zależało aby PW nie udało się.

  Mam jeszcze pytanie do oszołomów usiłujących deprecjonować samo powstanie jak i jego uczestników.
  Powiedzcie mi jaką macie pewność,że Niemcy nie wymordowali by ludności Warszawy( może w mniejszej skali) podczas styczniowej ofensywy AC.Przecież słyneli z tworzenia żywych tarcz z ludności podczas PW

  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!

  "

  Pierwszy sierpień – dzień krwawy,

  Powstał naród Warszawy,

  By uwolnić stolicę od zła,

  I zatknęli na dachy,

  Barykady i gmachy

  Biało-czerwonych sztandarów las.

  O, jaka rozkosz się w sercu rozpina,

  Gdy vis w ręku gra,

  A empi nigdy się nie zacina,

  Wolna Warszawo ma!

  Bo z krwi naszej powstanie stolica,

  Aby wolną być!

  Bo gdy naród pochwycił za oręż,

  Musi wolnym żyć!

  Nasi śmiało broń noszą,

  Niemcy ręce podnoszą

  I od strachu już każdy z nich drży.

  A wtem Wola się łamie,

  Niemcy są w każdej bramie

  I stawiają Polaków pod mur.

  Słychać wystrzały krótkie,

  Potem jęki cichutkie –

  To tak ginie warszawski nasz lud,

  To tak giną Polacy,

  Bohaterzy – chłopacy,

  Którzy chcieli Warszawę wolną mieć.

  Stare Miasto już płonie,

  A nam mdleją już dłonie,

  Trzeba walczyć, a nie ma już czym!

  Nie ma domu, rodziny

  Ni kochanej dziewczyny,

  Tylko oczy zachodzą nam mgłą.

  Chociaż serce nas boli,

  Trzeba iść wbrew własnej woli,

  Kanałami przebijać się w głąb.

  O, jaka rozpacz się w sercu rozpina,

  Walczyć nie ma czym,

  A pod czołg idzie z butelką dziewczyna,

  By zapłacić im

  Za zburzoną kochaną stolicę

  I za zgliszcza te,

  Za te trupów dziś pełne ulice,

  Za powstańczą krew.

  Tak mijają godziny i chwile,

  Przy powstańczej mogile

  Klęczy matka i cichutko łka.

  Serce jej z bólu płacze,

  Już cię, synu, nie zobaczę,

  Taka smutna matczyna dola ma.

  Powstań, synu mój miły,

  Powstań z ciemnej mogiły

  I do matki nieszczęsnej wróć!

  Niech cię jeszcze zobaczę,

  Nad ranami zapłaczę,

  Powstań, synu, męczarnię moją skróć!

  Nie płacz, matko, nad grobem powstańca,

  Dziś nie trzeba łez!

  Taka jest już dola straceńca,

  Taki życia kres.

  Bo szesnaście lat miał,

  gdy poszedł na bój,

  Bo szesnaście lat on miał, szedł na trud i znój.[1]"
  Stosunek do Powstania Warszawskiego
 • @Autorka
  No cóż, Kim jaki jest taki jest ale na pewno nie jest idiotą i w jakieś obietnice słowne jankesa na pewno nie uwierzy.Na podpuchę Kim obiecał denuklearyzację kraju czym wprawił Trumpa w doskonały nastrój,ale być może jankes ma słaby słuch bo nie dosłyszał,że Kim pozbędzie się atomu jak Usrael zrobi to samo,po czym zaczął denuklearyzację od centralnego ośrodka badań atomowych ,które zostało poważnie uszkodzone po ostatnich próbach atomowych KP
  Kim przeniósł się z atomem do innego ośrodka i dalej rozwija program atomowy na pełną skalę o czym trąbią na cały świat wywiady Australii Korei pd i Usraela.
  Szczyt w Helsinkach jako walka Trumpa i Putina z deep state
 • @Autor
  Na Shalomie24 jeden folksdojcz o ksywie amstern już dał popis w pluciu na powstańców.Nazwał powstańców pedofilami bo wykorzystywali dzieci w PW
  74. rocznica Powstania Warszawskiego
 • @Autor
  Ale to nie wszystko co wyprodukowała na pejsbuku ta stara żałosna lampucera.Oto kolejny wpis:

  " No i… po ptakach. Demokratyczny sen skończył się pora wracać do realu. Trzeba organizować podziemie: infrastrukturę, wydawnictwa, uniwersytety (nauczanie początkowe też), trzeba zorganizować system adwokatów, którzy będą bezpłatnie wspierać tych, którzy pójdą siedzieć i system mieszkań dla tych którzy się ukrywają; trzeba nauczyć się z powrotem robić i rozrzucać ulotki („Precz z komuną”, „Kaczka orła nie pokona”, „Jesień wasza wiosna nasza”, „Solidarność zwycięży”), tak by się nie dać złapać (najlepiej z dachów); trzeba zacząć się komunikować poza systemem, wymyślić i wyprodukować jakieś symbole (nowe oporniki?)… Acha! No i możecie wyrzucić paszporty, zaraz będą nieaktualne, nowa władza będzie jak w PRL kontrolowała mobilność obywateli, jeden paszport za 10 donosów…"
  I takie ćoś nazywają profesorem.Toż to prawdziwa zniewaga i obraza profesury w Polsce.
  Pani Środa! A gore Ci!
 • @s.r. 60 l. 08:36:49
  Naród przebrany nie musi się znać na niczym.Wystarczy ukraść pierwszy milion a potem idzie jak z górki
  ŚP.ANDRZEJ LEPPER MÓWIŁ PRAWDĘ O WYPRZEDAŻY POLSKICH FIRM
 • @Autor
  Masz gościu jakieś dowody na to co piszesz,czy tylko przyszedłeś się tu wyrzygać na Neonie24.
  Jeżeli nie masz dowodów to wyrok 12 dni odsiadki za rzucanie kłamliwych oskarżeń i rzyganie w publicznym miejscu jest i tak łagodny.I nie mam zamiaru kogokolwiek bronić ale zalew kłamstwa ,oskarżeń i pomówień w sieci jest zatrważający.I tak dobrze,że nikt cię nie pozwał z oskarżenia prywatnego bo byś zabulił kilkadziesiąt tysięcy złotych.
  Złote runo - Rydzyka :(
 • @Autor
  No i rozległ się potężny skowyt neokonów aż im piana z mordy wyszła.Co ciekawe neokoni to także żydzi ale ze skrzydła wojujących jastrzębi,którzy nie mogą się doczekać wojenki z Rosją.Jak widać czasami żydzi też walą się po mordzie aż zeby lecą na wszystkie strony
  Dobrze ,że Tramp został prezydentem bo jakby do władzy dorwali się neokonki na czele z Clintonową to wojna już by trwała od dawna a być może świat byłby jedną pustynią.
  Spotkanie Trump - Putin. O co chodziło Trumpowi?
 • @Autor
  Zmień płytę Talbocik.
  O tym,że Rosja przygotowywuje się do wojny trąbicie już ze 30 lat jak nie wiecej wiec te bajeczki opowiadaj dzieciom na dobranoc a nie zawracasz dupę plotkami na poważnym portalu.
  Nie masz co robić i ci się nudzi to zdejmij ubranie i pilnuj go będziesz miał zajecie a nie duperele w głowie.
  Rosja tylko straszy?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031