Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
9 postów 503 komentarze

Moje komentarze

 • @AgnieszkaS 16:44:18
  Gdyby Pani była mężczyzną to powiedział bym ,że odezwała się kolejna osoba myśląca napletkiem a nie mózgiem a ponieważ jest Pani kobietą to nie powiem czym Pani myśli aby publicznie nie obrazić
  Więc odpowiem na Pani debilny komentarz tak.Jestem właścicielem egzemplarza a w tym egzemplarzy to co jest czyż nie dzieło autora???
  Skoro jestem właścicielem jak Pani przyznała to mogę z tym robić co mi się podoba i nie tylko we własnym domu.
  Czy ktoś może mi zabronić czytania ksiązki na głos w paru czy na ulicy?Czy ktoś może mi zabronić odsprzedania tego dziela innej osobie ??Czy ktoś może mi zabronić zrobienia ksero i podarowania innej osobie?Czy ktoś może mi zabronić wstwienia kupionego dzieła na swojej stronie internetowej?
  Nikt nie może mi tego zabronić .Wszelkie zakazy są pogwałceniem mojej wolnośći.A niestety żydowski syndykat w Polsce i nie tylko bardzo ogranicza moją wolność i to bezprawnie.

  Kupiłem kiedyś projekt budowy domku czyli własność intelektualną jakiegoś architekta.Jako inżynier budowlany mogę ten projekt dowolnie zmieniać bez zgody autora.mogę go odsprzedać czy też wstawić na swoją stronę i zapewniam Panią że właciciel tego projektu nie będzie czynił żadnych przeszkód.On sprzedał swój projekt firmie budowlanej i osiągnął zamierzoną korzyśc.Nawet kiedyś dostałem podziękowania od autora,że za darmo reklamuję jego dzieło.
  O własności
 • @RAM 13:03:39
  Przestań pieprzyć przybłędo.Widać brak napletka poczynił w twojej łepetynie ogromne spustoszenie.

  Tzw. "własność intelektualna" jest waszym żydowskim chorym wymysłem.
  Wszystko co kupuję staje się moją prywatną własnością i mam prawo z nią zrobić co mi się podoba.Jeżeli kupuję książkę ,kasetę czy film to jako właściciel tego dzieła mam prawo zamieszczać wybrane fragmenty gdzie mi się podoba i autorowi wara od mojej własności.I wcale nie muszę podawać czyje to jrst dzieło i skąd pochodzi.
  Autor sprzedaje prawa do swojej własnośći wydawnictwu czy producentom muzycznym czy filmowym.I od tej pory nie ma żadnych praw do sprzedanego dzieła .Prawo nabył inny podmiot i teraz on sprzedaje dalej czerpiąc z tego zyski .Każdy kupujący staje się prawowitym właścicielem dzieła które nabył i może z nim zrobić co mu się podoba
  O własności
 • Rachoń zawieszony!!
  No i proszę ,red.Rachoń z TVP Info został zawieszony w pełnieniu obowiązków po tym jak wraz z Cejrowskim poruszyli temat "ustawy 447" a rebe Kurski dostał szału i napadu białej gorączki kiedy Cejrowski nazwał projektodawców tej ustawy "hienami cmentarnymi".
  Zarówno Rachoń jak i Cejrowski pałają wielką miłością do usraela i Izraela, ale jak widać zapędzili się przed szereg i zostali natychmiast przywołani do porządku.
  Jak widać naczelny cenzor "dobrej zmiany" niejaki J.Daniels czuwa.aby goje mogli spać spokojnie.
  Głowa w piasek czy haniebne zwodzenie?
 • @Autor
  fajny film wczoraj widziałem.

  Tytuł- Rekonstrukcja
  Reżyser -Jonny Daniels
  W rolach głównych- M.Morawiecki A Duda J.Kaczyński

  Całkowity koszt filmu zamknie się sumą 65 mld$

  Gdzie Ty autorze widzisz ten dobry kierunek PIS-u w tym filmie.Chyba jesteś kulawy na jedno oko.
  Kaczyński nareszcie pojął, że bez młodych nie da rady!
 • @MacGregor 15:43:46
  Jak to który? Przecież to ten garbatonosy debil"ireneusz",który gdzie się da obsrywa Polskę i Polaków.Wczoraj dał popis swojego chamstwa i skurwysyństwa.
  Stanisław Michalkiewicz: OGŁASZAM ALARM!
 • @Robik 10:46:50
  "To ja wiedziałem, że to zdrajca a Kaczyński nie wiedział?"

  Może i wiedział,ale jak sam przyznał w jednym z wywiadów w mediach "były mocne naciski wielkiego czarnego brata zza wielkiej wody w sprawie Dudy"
  A jak Pan wie murzynowi się nie odmawia wszak byłby to rasizm w czystej postaci.
  Tekst mocno niecenzuralny: Zanim przyjdą po Tuska
 • @Autorka
  Żydowskie parchy aktywne już od rana.

  "TEN FILM JEST NIEDOSTĘPNY W TWOIM KRAJU"
  Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu 11.11.2017
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:15:15
  "Ale Huskego nie doceniasz...
  Dzięki naszym sugestiom ze zwykłego trolla posługującego się jedynie pismem jaskiniowców i wklejankami zaczął w komentarzach używać słowa pisanego"

  Na "niepoprawnych" tęsknota za Józiem z Londynu przeszła już w ogólną rozpacz.Niebawem dotrze także do Neonu24.
  Ja tam nie odczuwam specjalnej tęsknoty za tym wklejaczem i propagandystą prousraelskich tekstów.
  Rusofobia w zastępstwie za Huskiego
 • @Talbot 13:00:10
  Czytałem ten paszkwil i omal nie pękłem ze śmiechu.Czyżby autor pisał to dla idiotów i debili?
  Kiedyś sowieci umieszczali swoich szpiegów w administracji państwowej i w szeregach slużb mundurowych i to na wysokich stanowiskach.Teraz autor twierdzi ,ze najlepsi rosyjscy agenci są ulokowani na budowach w sklepach czy u rolników na polu.
  Kompletny debilny odjazd.
  "Rusofobia Ameryki"
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:08:37
  To może i ja się załapię na kieliszeczek dereniówki.Z Ursusa to rzut kamieniem a i po poczęstunku to nawet na wprost można się doczołgać.

  Teraz okresowo przebywam raz we Wrocławiu raz w Ursusie.
  23.09 - koniec świata - Żydów?
 • @Husky 12:31:19
  Powiem tak jak pewien "mędrzec" z Krakowa

  BINGO!!!
  "Teoria 1612, 1945" czyli jak nas widzi Rosja
 • @Husky 21:31:03
  "A jakiego innego bandytę byś widział jako naszego sojusznika

  Masz propozycje"

  A nie mogło to by być dwóch bandytów jak np USA i Rosja razem trzymający się za rączkę. ? A wtedy trzeci bandyta Niemcy i czwarty bandzior Ukraina czyścili by nam buty.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @Autor
  Warto dodać,ze te bandyckie państwo testowało broń atomową na swoich żołnierzach.Znana jest operacja "Teapot" która miała na celu odpowiedź na pytania jaka dawka promieniowania uniemożliwia działania wojska? Czy użycie sił konwencjonalnych po wybuchu jądrowym jest w ogóle możliwe?

  Decyzję o przeprowadzeniu takich testów zatwierdził 30 sierpnia 1954 r. prezydent Dwight Eisenhower, "bohater" wojenny z czasów drugiej wojny światowej.W ramach operacji Teapot, trwającej od lutego do maja 1955 roku na rozległym, pustynnym poligonie o nazwie „Nevada Test Site” zdetonowano w sumie 14 ładunków jądrowych.
  Pierwsza z prób odbyła się 18 lutego. W ramach manewrów Desert Rock VI na pustyni zgromadzono około 8 tys. żołnierzy, a w południe czasu lokalnego bombowiec B-36 zrzucił pierwszą podczas operacji bombę atomową. Był to ładunek Wasp o mocy 1,2 kilotony.

  Amerykański Instytut Badań nad Rakiem ocenia, że bezpośrednim skutkiem operacji Teapod było co najmniej 13 tys. zachorowań na raka tarczycy i co najmniej 650 zgonów.

  Jak widać te żydowskie bydlaki nie wahali się mordować własnych obywateli w celu osiągnięcia swych bandyckich korzyści
  72. rocznica ATOMOWEJ ZBRODNI JANKESÓW
 • @Autor
  Usraelska bezczelność nie zna granic.

  PO ogłoszeniu przez Rosję sankcji na USA w Ameryce rozległo się wielkie aj-waj.Senatorowie i kongresmeni są wielce oburzeni na to że Rosja ośmieliła się na jakiekolwiek sankcje.Uznali że Rosja naruszyła międzynarodowe i ONZ-towskie prawo.Czyli jednym zdaniem ,złodziej drze mordę "łapać złodzieja"
  Sankcje USA - samobójczy strzał w kolano
 • @Autor
  A.Siwak powiedział prawdę.Przecież on był lewicowcem i komunistom się w pale nie mieściło,że przywódca kraju dba o swoich obywateli i dzieli się z nimi zyskiem.
  To samo i wy żydzi kogoś kto nie kradnie nie oszukuje nie morduje kto nie garnie kasy do siebie tylko od siebie uważacie za wariata.
  Albin Siwak: Kaddafi to wariat
 • @35stan 16:08:20
  5*

  Nic dodać nic ująć,z faktami się nie dyskutuje.Co do tych roszczeń to przypuszczam,że żydzi już dawno wyprowadzili z Polski te 65 mld co nie przeszkadza im w żądaniach zapłaty i upokarzaniu Polski.
  Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa!
 • @ireneusz 11:22:45
  Śmieciu przestań wycierać sobie mordę Polakami .Polacy nie są ślepi i widzą te wykrzywione pełne piany gęby ,Michnika,Smolara.Hartmana,Urbana,Gersdorf,Kijowskiego,,Budki,Stalińskiej,i wielu niewymienionych .Żyda poznać na kilometr
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @ireneusz 11:28:08
  To się jednoczcie u siebie w Izraelu a swoje brudne śmierdzące łapska trzymajcie od Polski jak najdalej.
  Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa!
 • @Autor
  Swego czasu poseł A.Lepper stwierdził z mównicy sejmowej,że na wiejskiej skończył się "Wersal" i obwieścił światu o szwindlach i łapówkach przedstawicieli władzy.I co?? Żaden z obwinionych nie został postawiony w stan oskarżenia a ten co ich oskarżył miał niespodziewaną wizytę seryjnego samobójcy.
  Dzisiaj zdradzieckie żydowskie mordy plują bezkarnie na Polskę i Polaków .I co??? Włosek im z głowy nie spadł a wy siedzicie w tym sejmie ,pierdzicie w stołki i udajecie że deszcz pada.
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @Autor
  Centralny Komitet Żydów ,który powstał po IIWŚ działał otwarcie do końca lat 40 uw.Potem działa w ukryciu po dzień dzisiejszy dla niepoznaki zwany grupą trzymającą władzę.Po śmierci Edelmana władzę sprawuje tam pod przykrywką Fundacji Batorego niejaki Smolar.
  Przypuszczam,że za aprobatą CKŻ i za ich pieniądze szkolenie u amerykańskich neokonów przechodzili polscy notable w tym ostatnio Duda i Szydło.
  Teraz widać jak kundelki na żydowskim żołdzie wykonują posłusznie każde polecenie mocodawców.
  Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031