Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
13 postów 665 komentarzy

Moje komentarze

 • @Autor
  Każdy może obchodzić rocznicę urodzin swego idola jak chce i kiedy chce ,mnie nic do tego.Mam nadzieję ,że równo będziesz traktował w tych obchodach innych agentów obcych państw czy też innych TW z "Bolkiem" na czele.
  No i te małe kłamstewka które aż kłują w oczy.
  Na tytuł marszałka to trzeba zasłużyć i awansować.Piłsudski o ile wiem był samozwańczym marszałkiem.Kto dał mu prawo posługiwania się takim stopniem?

  "Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek "

  Kolejne kłamstewko,Nie dał Polsce żadnej wolności ,zadnych granic ani szacunku.Po prostu żył marnie i umarł marnie.O tym kto dał Polsce wolność i granice może ci powiedzieć dr.Sendecki.O roli Dmowskiego i układzie z dorotheenstrasse chyba cosik ci się obiło o uszy.
  Dla mnie Piłsudski był nikim i pozostanie nikim na wieki ale możesz ode mnie zapalić mu ogarek na torciku.
  Urodziny Marszałka
 • @AgnieszkaS 07:31:07
  "Czy winić za to tylko George HW Busha, tego nie jestem pewna. Decyzję o ataku podjął on i jego generałowie-doradcy"

  W normalnym cywilizowanym kraju Prezydent Premier czy też oficer dowodzący armią ponoszą osobistą odpowiedzialność za czyny swoich podwładnych.tak,że pani idol karzełek Busch ma łapy upaprane we krwi niewinnych ludzi po same łokcie.
  Czekam na Pani wpis wybielający Hitlera,Stalina czy Pol Pota, przecież oni także nie mordowali własnoręcznie swoich wrogów tylko zlecali to swoim oficerom.
  PAMIĘTAMY TWOJE ZBRODNIE
 • @Ryszard Opara 01:39:18
  No to ma pan tutaj merytoryczne odniesienie się nowo mianowanego cenzora do komentarza pod wpisem Ślepej Mańki

  "@Pedant 16:02:02
  "Oczywiście Maniek nawiązuje ten kontakt telepatycznie."
  /Pedant/

  A później pisze teksty, jak ten powyżej.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 29.11.2018 18:25:37 "

  Czyż nie jest to wyraz pogardy i nonszalancji dla autora notki?
  Skoro cenzorowi nie podoba się notka ŚM to niech to uzasadni lub napisze swoją notkę( o ile wiem cenzor ma zero notek na koncie) Okazywanie takich gestów jest po prostu falstartem tego cenzora.

  I jeszcze małe wyjasnienie.
  Dla mnie osobiście każdy kto ingeruje w moje teksty czy komentarze bez mojej zgody jest po prostu cenzorem.Regulamin daje taką możliwość ,że pod moim tekstem sam mogę decydować który komentarz uznam za wulgarny i wtedy sam postawię siebie w roli cenzora .
  Arabskie NATO jako sposób na podtrzymanie wojny
 • @Lotna 20:18:41
  "No nie wiem, może warto się zastanowić, 3 miesiące bez telefonu... To bez internetu też zapewne... A książki można czytać?"

  Pewnie można,a jak jeszcze osadzą w celi z grypserą to można jeszcze liczyć na inne przyjemności zwłaszcza te cielesne.
  Kukły
 • @Autorka
  Wyroki wydają sądy,a jakie są sądy w RP każdy widzi.Za takie samo przestępstwo można być uniewinnionym i dostać odszkodowanie a gdy się nie jest urodzonym pod znakiem gwiazdy Dawida to można załapać się nawet na kilka lat odsiadki.
  Przykładem jest M.Piskorski ,który siedzi w odosobnieniu już parę latek bez postawienia jakichkolwiek zarzutów i nikogo to nie rusza w tym ponoć demokratycznym kraju.Żadne kody srody i tym podobne organizacje broniące wolności nie kiwnęły palcem w bucie.
  Młodego bankowca przymknęli na 2 miechy bez żadnych dowodów tylko dlatego ,że żydowski bankster posądził go o korupcję.No cóż miał pecha bo urodził się Polakiem i tylko żal patrzeć jak tysiące młodych Polaków jest niszczona przez tą żydowską gangrenę.
  Kukły
 • @Autor
  No i widzisz Husky. Musisz pisać notki tylko dla kumatych.
  PiS trzeba zdelegalizować
 • @zbig71 11:47:54
  Jak mnie pamięć nie myli to Sakiewicz w bandycki sposób przejął "Gazetę Polska"Po prostu wydymał poprzedniego naczelnego którym był Piotr Wierzbicki.
  "„Gazeta Polska” pod wodzą Piotra Wierzbickiego była tygodnikiem prawicowym (w klasycznym tego słowa znaczeniu), liberalnym, niezależnym, stroniącym od zaangażowania politycznego.

  Jednym z pracowników Wierzbickiego był właśnie Sakiewicz. Twierdzący, że jest z wykształcenia psychologiem klinicznym, pisał głównie o sprawach krajowych. W rzeczywistości drwiący z Kwaśniewskiego Sakiewicz sam nie obronił pracy magisterskiej."

  Jak doszło do puczu w redakcji GP i wrogiego przejęcia tygodnika można poczytać tutaj:

  https://grzegorzjakubowski.natemat.pl/91349,sakiewicz-kontra-wierzbicki
  Korupcję żelazem wypalać.
 • @Autor
  O ile mi wiadomo na nośnikach elektronicznych ,które Czarnecki dostarczył tow.Michnikowi nie było mowy o żadnej korupcji Te 40 mil.to był czysty wymysł tego konia który mówi.
  Chrzanowski naraził się żydowskim oligarchom takim jak Czarnecki i żydowskie CBA musiało go udupić.No i proszę jak im to szybko poszło.

  Tymczasem żydowska lampucera z warszawskiego Ratusza ukradła z mężusiem miliony zł prywatyzując w sposób jawnie przestępczy kamienice warszawskie,wywaliła na bruk tysiące Warszawiaków z ich mieszkań.

  I co??? do tej pory nikt jej nie postawił zarzutów nikt jej nie wsadził do paki nawet na jeden dzień .Dlaczego ,bo jest rodaczką żydowskiej mafii a tej nikt nie ma prawa ruszyć z nakazu kaczelnika.Zażydzone służby wsadzają do więzienia tylko Polaków, żyd jest nietykalny.

  Następna lampucera niejaka Żorżeta wysmaliła w ostrym tonie list do polskiego rządu robiąc z nich idiotów Pewnie jutro Morawiecki z całym rządem pójdą na klęczkach do tej baby aby błagać o wybaczenie,że ośmielili się podejrzewać żydowską stację TVN o propagowanie nazizmu.

  Żeby te babsko wydalić z Polski w ciągu 48 godzin to trzeba być męzczyzną i miec odrobinę odwagi i honoru .Ani Morawiecki ani Kaczyński i nikt z rządu i PIS--u tej odwagi ani honoru nie mają.To nie są Polacy tylko jakieś matrioszki czy marionetki.
  Korupcję żelazem wypalać.
 • @Autor
  Warto zacząć od siebie więć proszę stanąć przed lustrem i tak z ręką na sercu odpowiedzieć czy widzi Pan w tym odbiciu durnia czy debila?
  Robię sobie przerwę
 • @Autor
  No proszę taki Kaczyński lata za tą pudernicą z papierem toaletowym i podciera jej tyłek na każde żądanie,a taki Husky lata z kolei za Kaczyńskim i na każde żądanie jemu podciera tyłek. A Huskiemu kto?? Talbot czy taki jeden "bez majtek"

  Co do tego kto rządzi w Polsce to od dawna wiadomo,ze grupa trzymająca władzę to Komitet Centralny Żydów z biurem politycznym i z pierwszym sekretarzem komitetu niejakim A.Smolarem,który przejął pałeczkę po zmarłym niejakim M.Edelmanie.
  Pani Żorżeta i Wiktor Lebiediew
 • @Husky 19:22:23
  Bo nie mają za grosz honoru. No i sprawdza się przysłowie "z kim się zadajesz takim się stajesz"
  3 lata Narodowej tragedii
 • @Autor
  Nie będę się rozpisywał na temat Józia ale warto posłuchać co na ten temat mówi ten gościu.

  https://www.youtube.com/watch?v=H_32ITML1tU

  78% widomości o Piłsudskim to fałszerstwa.
  Dlaczego Piłsudski wyjechał z Warszawy w sierpniu 1920 roku?
 • @Husky 17:22:06
  A gdzie ja napisałem,ze pokładałem nadzieję w PIS-ie?

  Ale mam wielu znajomych ,którzy liczyli na lepszą zmiane i teraz plują sobie w gębę ,ze tak dali się zrobić w ciula.
  3 lata Narodowej tragedii
 • @Autor
  Ty tu sobie robisz jaja z miliona Polaków,którzy pokładali nadzieję w PIS-ie i Dudzie na poważne zmiany polityczne i systemowe,miała to być dobra zmiana .
  Tymczasem PIS jak i Duda zrobili Polaków którzy im zawierzylii oddali na nich głos w h..a.Już po 2 latach pokazali prawdziwe oblicze najpierw włażąc żydom w dupę bez mydła i zmieniając ustawę na rozkaz żydów a potem kompromitacja Dudy w zawetowaniu ustaw sądowych.Gdyby nie zawetował to dzisiaj niejaka Gersdorf pasła by się jak krowa na zielonej trawce a cały SN poleciał by w pisdu.
  PO tym co powiedział Pan Ryszard Jach u Roli w RealuTV widać jak na dłoni jak wszyscy łącznue z Prezydentem i PIS-em boją się jak ognia tej zydowskiej ździry.Nietykalny żydowski syndykat robi w Polsce co chce.Gersdorf powinna od dawna gnić w mamrze i to w celi z grypserą,A tymczasem nie ma kto jej tam umieścić ani Ziobro ani Brudziński ani Kaczyński.Wszyscy udają,ze problemu Gersdorf nie ma.
  A w PISdu z taką władzą.
  3 lata Narodowej tragedii
 • @Rzeczpospolita 14:36:33
  No i po co dawałeś się ochrzcić scyzorykiem. Jest udowodnione naukowo,że brak napletka powoduje ciężkie umysłowe kalectwo czego ty jesteś żywym dowodem.
  Mogę ci polecić dobrego chirurga który by co nieco ci przykleił ale rozumu i intelektu już ci nie przywróci .Pozostaniesz kaleką intelektualną do końca swoich dni.
  Kilka refleksji po MN 2018.
 • @Husky 09:11:39
  PIS postępuje w sposób haniebny.Z pozycji siły którą dysponuje usiłuje sprowadzić narodowców do parteru a w przyszłości do delegalizacji organizacji narodowych.Taki jest ich cel po cich wspierany przez pozostałych okrągłostołowców.
  Mocna pozycja Narodowców jest dla nich zagrożeniem,a Narodowców przestrzegam przed fałszywcami z PIS-u.Wszyscy pamiętamy jak skończyła się przyjaźń PIS-u z Samoobroną I LPR.PIS skutecznie wyeliminował ich z życia społecznego i politycznego.

  Wiadomo,ze PIS i Narodowców dużo dzieli a mało łaczy więc najlepiej niech każdy idzie osobno,do czego ma pełne prawo jedna i druga strona.Narodowcy jakoś PIS-owi nie przeszkadzają ,tymczasem PIS dowala Narodowcom z każdej strony gdy tylko ma okazje.
  Narodowy bojkot (boycott)
 • @Astra - Anna Słupianek 19:53:48
  "Dlatego właśnie podtrzymuję to co napisałam w swojej notce... to była kradzież a na czele "biało-czerwonej drużyny" stoją złodzieje!!"

  Oczywiście ,że to są złodzieje!!
  Przecież mieli 3 lata na to aby przygotować rocznicę w sposób doskonały.Przeznaczyli na to 220 milionów zł.Za takie pieniądze można było przygotować efektowną oprawę artystyczną i polityczną.Można było zaprosić gości z zagranicy.
  No ale jak się kasę rozkradło to teraz trzeba było jeszcze ukraść narodowcom i nazwę i trasę.
  Weźcie sobie swojego wodzusia i prezydentusia i idźcie sami w PIS-du w swoim prywatnym marszu a Naród zostawcie w spokoju szalbiercy i niegodziwcy.Ja z wami nie chce mieć nic wspólnego.
  Skradziony marsz...
 • @Autor
  Trzeba im przypomnieć bo Przy stadionie zapomnieli postawić trybuny honorowej na której ustawiła by się wierchuszka PIS-u i Kancelari Dudy.
  Wojsko jak za komuny milicja obywatelska będzie wypatrywać nieprawomyślnych haseł i transparentów i wyciągać z tłumów osobników prosto do suk i więźniarek.
  Leszek Żebrowski na Twitterze o Marszu Niepodległości.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:16:50
  Skoro ja wyciągam wnioski debilne to pańskich wniosków nie chceę nazywać bo musiał bym użyć słów obelżywych.
  Krótką ma Pan pamięć Panie Wojtas no cóż skleroza nie boli.Przypomnę tylko,że w ubiegłym roku czy dwa lata temu Narodowcy przeprowadzili Marsz Niepodległości może nie wzorowo ale na dobrym poziomie.
  wrogowie Polski nie mieli się do czego przyczepić to czepili się transparentów które im nie pasowały.
  A Prezio PIS i Duda czmychnęli z Warszawy jak zdechłe szczury.Teraz nagle zapałali miłością do MNTo jest właśnie to żydopisowskie kurestwo
  A wrogowie i tak oplują MN pod przewodnictwem żydopisu.Takiej okazji by dowalić pisowi nie przepuszcza.
  Skradziony marsz...
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:40:14
  Duda i Morawiecki to przecież PIS czyli organizowanie marszu przez pisowskich urzędników jest w porzadku ale organizowanie marszu przez RN jest nie wporządku..Czy pan nie widzi,ze tu nie chodzi o żadną Polskę tylko o weliminowanie Ruchu Narodowego z życia politycznego Polski
  MN urósł w siłę i gromadził coraz więcej osó i to było niebezpieczne dla PIS ale także i dla PO więc ktoś musiła ten marsz zawłaszczyć.

  To jest tylko podstępna żydowska gra .Teraz nikt nie odważy się pierdnąć na żydów bo zaraz trafi do celi Piskorskiego.
  Skradziony marsz...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31