Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 574 komentarze

Moje komentarze

 • @Autor
  To teraz mi odpowiedz Talbociku dlaczego ta "Warszawska Gazeta" jest tak zwalczana i sekowana?Ten tygodnik porusza wiele ciekawych tematów w tym ostro pisze o sprawach żydowskich.
  Tymczasem nigdzie nie znajdziesz wzmianki ani cytatów z WG Wszystkie media zgodnie przemilczają i udają,że tego tygidnika nie ma choć ma bardzo duży nakład.Na tym przykładzie widać robotę niewidzialnej żydowskiej ręki.Żydzi już szykują się do tego aby zniszcyć ten znienawidzony tygodnik wytaczając mu sprawę w sądzie i poprzez bardzo wysoką grzywnę doprowadzić do upadku tygodnika.
  Pani polityk...
 • @Autor
  Widzę,że Pan stosuje zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" Czy Pan wie kim jest ten Hypki i Czuchnowski"??
  To są takie żydowskie skurwiele które przy każdej okazji plują na Polskę i PolakówPowoływanie się na tych bydlaków nie przynosi Panu chwały.Nie tędy droga Panie Wrzodak.Ja wiem ,że każda okazja przywalenia Kaczyńskim Pisowi czy Macierewiczowi jest dobra ale powoływanie się na żydowskich funkcjonariuszy jest strzałem w kolano.To tak jakby się Pan powoływał i cytował Michnika,Hartmana czy Kiszczaka.
  Schody do piekła
 • @Autor
  Masz czego chciałeś Grzegorzu Dyndało.Można śmiało powiedzieć,że sam zapracowałeś na takie traktowanie.Jeżeli już wyjechałeś z Polski i zaszyłeś się na jakiejś dzikiej wysepce to masz teraz nową ojczyznę i dbaj o jej dobro.Sprawę Polski i Polaków zostaw ludziom którzy tu mieszkają i żyją na codzień.TY niestety z oddali chcesz dyktować Polakom co jest dla nich dobre a co złe .Tak nie można.Ostatnio nawet stanąłeś okrakiem na barykadzie i dowaliłeś trochę tym góralom ze wzgórz Golan ale nadal twardo obstajesz i bronisz tych którzy tych górali całują po rączkach i włażą im w tyłek.
  Kiedyś jako jeden z niewielu blogerów skumałeś się z "lordzikiem"wel "oficerem prowadzącym" i prowadziliście otwartą wojnę ze wszystkimi którzy nie zgadzali się z wami a szczególnie z tymi którzy byli prorosyjscy.Lordzik odszedł już dawno i pisze na S24 Ty dobrałeś sobie za towarzysza Talbota i dalej walisz w tą Rosję jak w bęben.Zero obiektywizmu,bezmyślna nienawiść i głupota.

  Polska miała od dawna wrogów w Niemcach i Rosji po wojnie do tych wrogów można dopisać Ukraińców i żydów.Te nacje przyczyniły się do wymordowania w bestialski sposób milionów Polaków Do tych wrogów dodał bym jeszcze USA i WB.które sprzedając nas w Jałcie Stalinowi przyczynili się pośrednio do tego ludobójstwa.

  Teraz takich morderców jak Niemcy,Ukraina,Izrael USA,WB uważacie za wielkich przyjaciół Polski.Jedynym wrogiem pozostała Rosja.Pytam się dlaczego?Dlaczego jednych bandziorów można gloryfikować a drugich potępiać.
  Dla mnie morderca i bandzior pozostanie bydlakiem i wrogiem i nie ważne czy to niemiec amerykanin czy rosjanin.Bandyta pozostanie bandytą na zawsze.
  Mnie razi takie wybiórcze dzielenie na dobrych i złych bandytów i zawsze będę się sprzeciwiał temu podziałowi.
  Jak się obraziłeś i chcesz zabrać zabawki z piaskownicy to Twoja sprawa.Uważam to za sprawę zbyt pochopną .Radzę też przemyśleć sposób podejścia do polityki prowadzonej przez państwo Polskie i dobierania sobie przyjaciół.Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
  Ja portalowy przygłup
 • @Autor
  Ciekawe co wczoraj mogło się zdarzyć na warszawskim Okęciu?
  Ponieważ moja chałupa jest na korytarzu lądujących i startujących samolotów przywykłem już do odgłosu lądujących maszyn.Zwykle jest to cykl dwu -trzy minutowy lub dłuższy.
  Wczoraj kiedy oglądałem TV rozpoczął się dosłowny nalot.Między godz 22 i 22,40 wylądował ponad 30 samolotów a cykl lądowań wynosił dokładnie 60 sekund.Nie szło spokojnie oglądać telewizji.
  Być może była to jakaś awaria i samoloty musiały krążyc nad Warszawą do czasu możliwości wylądowania.Ale w mediach cisza.
  Taka sytuacja nie zdarz się czesto.ciekawe co było przyczyną tego nalotu?
  Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael
 • @Oświat 11:42:53
  Ciebie też już mocno powaliło .Nato amerykanów nie zbombarduje,ale ruscy na postrach mogą walnąć ze dwie trzy bombki atomowe na tych amerykanów w Polsce i z naszego kraju zrobi się pustynia.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Talbot 06:28:33
  "Tym samym - Rosja stała się państwem izolowanym na arenie międzynarodowej."

  I dlatego na dniach do tej izolowanej na arenie międzynarodowej Rosji zjadą setki tysięcy ludzi z całego świata z politykami włącznie.Większość krajów europejskich utrzymuje normalne kontakty handlowe i zarabiają czystą kasiorę.Tylko Polin na złość mamie odmroziła sobie uszy i zamroziła wszelkie kontakty z Rosją.
  Zawsze twierdziłem,że brak napletka to kalectwo do końca zycia czego żywym przykładem jest autor notki oraz jego ziomale i klakierzy.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Talbot 20:00:12
  Po raz 150-ty wklejasz żydobolszewicke i banderowskie kłamstwa.

  Generał Iwaszow został użyty przez żydobanderowca Iszczuka jako uwiarygodnienie jego żygowin.W tm paszkwilu wypowiedź generała to niewielki fragment z którym można się zgodzić bo Rosja dba o swoje interesy jak przystało na mocarstwo.Usrael robi to samo tylko bardziej brutalnie mordując ludność cywilną liczoną w miliony.

  Tak więc twoją kolejną manipulację możesz sobie wsadzić w zadek.
  Rosyjski gen. Leonid Iwaszow w Rossija 1
 • @Talbot 11:41:35
  PO to aby wykazać ,że notka,którą Talbot przedrukował z żydobolszewickiej gadzinówki jest gó...o warta .oczywiście 1*

  Rosjanin
  Sponiewierana prawda, czyli car z nosem Pinokia
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:07:01
  Chyba ten nick zmieni bardzo szybko.

  Rosjanie zaprojektowali i budują najnowocześniejszy okręt podwodny V generacji.Nawet już wstępnie go ochrzcili i będzie nosił nazwę....Husky

  Więc blogerze Husky albo wyrywasz włosy z głowy i szybko zmieniasz nick, albo musisz pokochać Władymira za to,że cię tak docenił za wybitną współpracę
  Tak trzymać
 • @Jan Paweł 14:48:22
  No tak byle łachudra i szmaciarz może bezkarnie obrażać katolików ,ale nie daj Boże obrazić łachudrę bo to nie spodoba się Panu Bogu.
  A jak Pan Bóg wyganiał żydowskich handlarzy ze świątyni to pewnie głaskał ich po głowie i przemawiał do nich z uśmiechem.
  Szanowny Panie Ryszardzie Opara...
 • @Husky 18:44:56
  god bless

  czyli w wolnym tłumaczeniu "jebał cię pies ameryko"
  Pokojowego Nobla dla prezydentów Dudy i Trumpa!!!
 • @Autor
  Podzielam Pański pogląd na zjednoczenie się Polaków pod sztandarem Matki Boskiej.
  Wkrótce będzie do tego okazja.Dnia 28 czerwca tego roku ks.Natanek po raz kolejny będzie próbował wprowadzić Maryję do Sejmu.Bez szerokiego poparcia będzie Mu ciężko.
  Dlate go kto może niech przyłączy się do marszu ,który odbędzie się właśnie 28 VI 2018r pod hasłem "Królowa idzie do Sejmu"

  Serdecznie zapraszam wszystkich tych którym leży dobro ojczyzny na sercu.
  Zapisać się na marsz można tutaj:

  http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=148
  Szanowny Panie Ryszardzie Opara...
 • @Autor
  Teraz widać jak na dłoni,ze słowa "sankcje" którym tak szafuje ten ryży kowboj są dla idiotów takich jak autor tekstu i bloger który je powiela.
  Usrael i Niemcy handlują z ruskimi jak za dawnych dobrych czasów a Polska stosująca sankcje została z ręką w nocniku umoczoną w gównie po sam łokieć.
  No ale autor tej notki tej ręki nie widzi i gówna nie czuje.Bliższy mu widok i smród śmierdzącego trampka.
  Krym Nasz, a KAMAZ Nie Nasz?
 • @Autor
  Właśnie USA wprowadziły w życie ustawę 447.
  Nasz jaśnie nam panujący Prezydent Duda wybiera się na dniach do usraela.Oczekiwania były wielkie m.in. oczekiwali ,że dostąpią zaszczytu zwiedzenia Białego Domu i spotkania z gospodarzem.
  Tymczasem Trump pokazał im środkowy palec.Żadnego spotkania nie będzie .Najpierw uregulujcie rachunki z żydami a potem być może łaskawie poświęcę dla polskiej delegacji jakieś pięć minut.
  III RP oraz Jej sojusznicy i przyjaciele
 • @Lotna 14:48:10
  No niestety.Prezes do żydolandii się nie wybiera tym bardziej,że tam trzeba klękać na kolana a jak wiadomo prezesunio ma chore kolanko więc jak będzie lizał dupę Bibiemu?
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • @Autor
  Po przylocie do Izraela polskiej delegacji w pokojach hotelowych zgodnie z ichniejszą tradycją zastaną na łóżkach zdechłą rybę a ważniejsze persony obciety łeb konia.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • @Autor&Husky
  Aj waj
  Żal wam tyłki ściska z żalu że nie macie takiego prezydenta jak Putin.Ten wasz Maliniak,Morawiecki i Kaczor liżą dupy żydom i na kolanach przynoszą im ustawy do konsultacji.Jak żyd warknie to nawet nie odważą się zaskomleć .A wy popierając tych sprzedawczyków i zdrajców w pewien sposób także kosztujecie tej czekolady z żydowskich tyłków.
  A Putin tylko ze współczuciem spogląda na tą zaprzedaną żydom polską krainę i w głębi duszy śmieje się do rozpuku,że "polaczki" tak się jego boją choć on Polskę i jej władców ma głęboko w tyle.
  Nowa miotła na Kremlu.
 • @Lotna 14:39:39
  Mnie nie musi Pani tłumaczyć ale wielu naszych rodaków wierzy w te kłamstwo z tą niby madrością żydów.
  Oni najlepsi są w kradzieży czyichś dzieł i przywłaszceniu ich jako swoich.Znane są przypadki przyznania Nobla żydowskim złodziejom.którzy przypisali sobie czyjeś wynalazki
  Żyd to jednak stan umysłu !
 • @Autor
  A cały czas wbija się do głowy Polakom,że "naród przebrany"to najmądrzejsza nacja na świecie.Więc to chyba nie byli żydzi tylko jacyś przebierańcy albo na 100% fake news
  Żyd to jednak stan umysłu !
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:29:58
  Brawo Panie Wojtas za komentarz.Temu 1abeznapletka mózg się zagotował.Dupek nosa nie wystawił z kibucu a udaje wielkiego znawcę Rosji .
  NATO odbije Donbas?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930